Başarılı tahminleri ile bilinen analistten BTC analizi

  Kripto para dünyasının önde gelen analistlerinden Willy Woo merakla beklenen Bitcoin raporunu yayınladı. Sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan analist BTC hakkında çarpıcı tahminde bulundu…

  On-chain veri analisti olarak bilinen Willy Woo, kişisel sosyal medya hesabından ilgi çekici paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının merakla takip ettiği isimlerden olan analist, daha önceden başarılı kripto para tahminleri ile hafızalarda yer edindi. Popüler analist son olarak Bitcoin (BTC) fiyatının geleceği hakkında tahminlerde bulundu

  Bitcoin Fiyat Grafiği

  Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Willy Woo, Bitcoin’in piyasa değerinin bir daha asla 1 trilyon doların altına düşmeyeceğini iddia etti. Bitcoin’in fiyat hareketinin patlama yapmadan önceki boğa koşusuna benzer dönemlerden geçtiğini söyleyen analistin açıklamaları dikkat çekti. BTC destekçileri bu açıklamaları olumlu bulduğunu belirtti.

  BTC grafiğini yorumlayan başarılı analist Willy Woo, kripto para yatırımcılarının merakla takip ettiği açıklamasında şunları söyledi: “Bizi geçmiş döngülere kıyasla boğa koşusuna sokuyorum (On-chain veriler bunu destekliyor). Çift tepe teorisi: Bence, Bitcoin ‘çift tepelerin’ ilkini tamamlıyor ve tek aldığımız, yana doğru giden yükselen bir üçgen çıkıyor. Oynaklık, bu döngüde gözle görülür şekilde daha düşük.”

  Bitcoin’de Arz Şoku Beklentisi

  Popüler analist BTC fiyatında kritik olarak görülen sevilerin altına düşüşün bir daha yaşanmayacağını belirtti. Dana önceki başarılı tahminleri ile tanınan analist ayrıca Bitcoin piyasa değerinin 1 trilyon dolar seviyesinin altına inmeyeceğini öne sürdü. Analistin bu açıklamaları kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edildi. 

  Uzun vadeli kripto para analizlerini de açıklayan Willy Woo, Bitcoin’de büyük çaplı bir arz şoku beklentisine değindi. Bitcoin’in uzun vadede 2 milyon doların üzerine çıkacağını öne süren analist şunları söyledi: “BTC fiyatı çok daha yükseğe çıkacak, bu da kripto para başına milyonlarca dolara gideceğimiz anlamına geliyor ki şu anda buna inanmak zor. Ama saf temellere bakarsanız ve uzun vadede esnetirseniz, Bitcoin bugün ne kadar ucuz.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle