Kripto Para

Dogecoin Kurucusu Twitter’a Pres Yapıyor! DOGE Bahşiş Parasıdır!

  Dogecoin kurucusu Billy Markus, Twitter üzerinden başlattığı imza kampanyası ile DOGE Coin’in bahşiş parası olarak kabul görmesi için harekete geçti. Tüm dikkatleri üzerine çeken Billy Markus’a göre DOGE, tüm kripto para birimleri arasında bahşiş göndermek için mükemmel bir seçim olabilir!

  Dogecoin kurucusu Billy Markus, Twitter’a DOGE ile bahşiş verebilme özelliğinin eklenmesi için pres yapmayı sürdürüyor! Kurucu başlattığı imza kampanyası ile topluluktan dikkat çekerek Twitter geliştiricilerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Markus, yaptığı açıklamada DOGE’nin tüm kripto para birimlerine göre daha düşük işlem ücretine sahip olduğunu belirterek Dogecoin’in mükemmel bir bahşiş aracı olacağını savundu.

  Markus: Dogecoin Orijinal Bahşiş Kripto Para Birimidir!

  Markus, internet üzerinden gerçekleştirilecek bahşiş işlemleri için Dogecoin’in orijinal bahşiş kripto para birimi olduğunu ifade etti. DOGE topluluğu da Markus’un başlattığı imza kampanyasına destek olarak, DOGE’nin düşük işlem ücretlerine atıfta bulundular. Topluluğa göre bahşiş için en önemli kriter düşük işlem ücreti ve DOGE, tüm kripto para birimleri arasında düşük işlem ücreti ile istenen kriteri sağlayan tek kripto para birimi!

  Dogecoin Bahşiş Geçmişi Topluluğu Destekliyor

  Kurucu ve DOGE topluluğu Dogecoin’in bahşiş için en doğru seçenek olduğunu ifade ederken, gerçekte söylediklerinde çok da haksız değiller. Zira tarih 2014 yılını gösterirken DOGE topluluğu, Jamaikalı Bobsled takımının kış olimpiyatlarında yer alması için harekete geçmiş ve sporcu için gerekli maddi kaynağı toplamayı başararak büyük ses getirmişti.

  Twitter Bitcoin ve Ethereum’u Çoktan Listeye Ekledi

  Dogecoin kucusu Billy Markus’u harekete geçiren en önemli etken ise yine Twitter’ın kendisi oldu. Geride bıraktığımız Mayıs ayında Twitter, kullanıcıların birbirlerine para gönderebildikleri bahşiş uygulamasını hayata geçirmişti. Bahşiş parası olarak Bitcoin’i seçen sosyal medya devi, Ocak ayında ise NFT profil resmine izin verdi ve bahşiş ödemesi seçeneklerine Ethereum’u da ekledi. Son hamle ise Dogecoin kurucusunu ve topluluğu harekete geçirirken Markus, her gün tweet atarak konuyu gündemde tutacağını ifade etti. Twitter’dan henüz konu ile ilgili bir açıklama gelmezken, konunun gündemde kalması  ise topluluğu taleplerinin kabul edileceği noktasında cesaretlenmesini sağladığı ifade etmek doğru olacaktır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle