Analist bu altcoinlerden çılgın yükselişler bekliyor!

  Kripto para piyasalarının en popüler analistlerinden biri olan Lark Davis, son video paylaşımında patlamaya hazır gördüğü 5 altcoini değerlendirdi. Davis, özellikle yeni projelere odaklandığı analizlerinde, bu altcoinlere güvendiğini ifade ediyor.

  Kripto para piyasaları Mayıs ayının kara bulutlarını Temmuz sonlarından bu yana dağıtmaya uğraşıyor. Gelen yükseliş hareketlilikleri sonrası büyüyen ralli umutlarında, yatırımcılar yükseliş olabileceğini düşündüğü projelere odaklandı. Bununla birlikte sektörde popüler olan ve daha önce başarılı analizlere imza atmış analistlerin paylaşımları dikkatle inceleniyor. Bu kapsamda, son videosunda patlamaya hazır olduğunu düşündüğü 5 altcoine odaklanan Lark Davis’in açıklamaları da heyecan yarattı.

  Wilder World (WILD)

  Davis listesinde ilk sırayı Wilder World’e (WILD) ayırdı. Bir NFT (non-fungible-token) metaverse projesi olan WILD, merkezi olmayan DAO ve NFT pazarları çoklu katmalarına sahip bir projedir. Wilder World, sanatçılar ve NFT yatırımcısı koleksiyon meraklıları için kullanıcılara çeşitli uygulamalar sunar. Lark Davis, bu projeyi ele aldığında WILD 1,67 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 111 milyon dolarlık piyasa değerine sahipti. Davis’e göre bu proje 20x oranında büyüme elde edebilir.

  EpiK Protocol (EPIK)

  Ünlü analist Davis listesinde ikinci sırayı EpiK Protocol’e (EPIK) ayırdı. Merkezi olmayan süper büyük ölçekli veri projesi olarak hizmet veren EPIK, kullanıcılarına kripto para odaklı çoklu verileri bilgi grafiğine dönüştürme hizmetleri sunuyor. Lark Davis, projenin sürekli olarak güncellendiğini ve projenin yapay zeka vizyonunu sahiplendiğini ve ileride daha da fazla değerleneceğini düşünüyor.

  Elrond (EGLD)

  Analist listesinde 3. sırayı Elrond’a (EGLD) ayırdı. Daha önce birçok analistin de işaret ettiği EGLD, Lark Davis’e göre mevcut fiyatını en az 10’a katlayacak. Elrond’un bir süredir launchpad beklediğini ifade eden Davis, bu gelişmenin EGLD yükselişinde katalizör olacağını iddia ediyor.

  Covalent (CQT)

  Davis listesinde 4. sırayı Covalent’e (CQT) ayırmış durumda. CQT ile birden çok blok zinciri izlenebilir ve buralardan veriler alınabilir. Ardından Covalent, blok zinciri işlem verilerini kendi sağladığı API sayesinde paylaşır. Davis, video sırasında 1,2 dolar seviyesinde işlem gören ve 59 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan CQT’nin 48 dolar seviyesine kadar yükseleceğini düşünüyor. Yani Davis bu projeden yaklaşık 40x artış bekliyor.

  Moonbeam (GLMR)

  Davis listesinde son sırayı Moonbeam’e (GLMR) ayırdı. Polkadot (DOT) ağı üzerinde hizmet veren ve protokol blok zinciri uygulamaları oluşturulmasına yardımcı olan GLMR, kendi aracılığıyla geliştirilen uygulamalarla daha uyumlu halde çalışıyor. Henüz DOT paralel ağında bulunmayan projenin, Eylül ayında ağda yerini alması bekleniyor. Davis, bu gelişmenin GLMR’de ciddi bir fiyat artışını tetikleyeceğini düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle