Analist kıyıda köşede kalmış altcoine dikkat çekti

  Kripto para analiz kanalı Altcoin Daily, radarına takılan yeni bir projeyi takipçileriyle paylaştı. Yükseliş potansiyeli gördüğü projeleri daha önce de birçok kez paylaşmış olan analistin radarında bu kez Audius (AUDIO) var.

  Kripto para piyasalarında yeni hafta oldukça hareketli başladı. Geçtiğimiz hafta sonunda Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) öncülüğünde kripto para piyasalarında yükseliş hareketlerinin hız kazandığı görüldü. Yeni haftaya nasıl bir giriş yapacağı merak etilden piyasalar, hafta başına durgun bir giriş yapmış olsa da 9 Ağustos akşam saatlerinde piyasa yeniden hareketlendi. Bu süreçte Bitcoin 46 bin doları test etmeye başladı. Ethereum’un da paralel şekilde ivmelenmesiyle, altcoin piyasası da ivme kazandı.

  Kripto para piyasasında yaşanan hareketlilikle birlikte, bir süredir sektörde pozisyon almayı bekleyen yatırımcılar da kabuğundan çıkmaya başladı. Ancak birçok yatırımcı, değerlendirebileceğini düşündüğü altcoinler için arayışlarını sürdürüyor. Arayış içinde olan yatırımcılar için yükseliş potansiyeli gördüğü altcoin projelerini değerlendiren kripto para analisti ve kanalı Altcoin Daily, yeni bir proje ile takipçilerinin karşısına çıktı. Altcoin Daily, bu kez yükseliş gördüğü proje olarak Audius’u (AUDIUS) değerlendirdi.

  Kullanıcı Sayısı Kritik Eşiğin Üstünde

  Audius ilk olarak Ekim 2019 döneminde piyasaya sürüldü. Uzun bir geçmişi olmayan söz konusu projenin Ağustos 2021’de kullanıcı sayısı 5 milyonun üzerine çıktı. Son dönemlerde nispeten daha popüler olmaya başlayan Audius, 3 milyon kullanıcı barajını geçtiğinde 4 dolar seviyesinin de üzerine çıkmıştı. Temmuz-Ağustos dönemleri arasında %66 oranında yükselen Audius’un kullanıcı sayısı da geçtiğimiz Perşembe günü 5 milyonun üzerine çıktı. Ancak proje, kullanıcı sayısına bu kez tepkisini benzer şekilde göstermedi.

  Auidus (AUDIO) Nedir?

  Kullanıcı sayısı 5 milyonun üzerine çıkmasına rağmen hala 2 dolar seviyesinden oldukça uzak bir bölgede fiyatlanan Audius için Altcoin Daily bir yükseliş potansiyeli görüyor. Proje, Ethereum tabanlı ve bir müzik akış projesi olarak kullanıcılarla buluşuyor. Kullanıcı sayısına bakıldığında, proje en büyük tüketici uygulamalarından biri olarak kabul görüyor.

  Audius projesi sanatçılara daha fazla kazanç sağlamayı hedefliyor ve lisanslama ile meta gibi sorunları da ortadan kaldırarak, Spotify benzeri birçok uygulamadan daha adil gelir dağılımı olmasını sağlıyor. Yani müzisyenler, bu uygulama ile daha çok para kazanabiliyor. Altcoin Daily, bu projenin hem müzik severlere hem de yatırımcılara ciddi kazanç sağlayabileceğini düşünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle