Popüler analist: BTC boğa piyasasının bu kısmı geride kaldı

  Ünlü kripto para analisti Rekt Capital, sosyal medya hesabından Bitcoin (BTC) ile ilgili öngörüsünü paylaştı. Tecrübeli analist, BTC’nin birikim sürecini tamamladığını ve boğa piyasasının devamı için kritik dirence ulaştığını söyledi.

  En büyük kripto para birimi BTC fiyatında pozitif görünüm devam ederken yatırımcılar boğa piyasasının resmen başlayıp başlamadığını merak ediyor. Pek çok analist, BTC’nin yılbaşından bu yana önemli bir getiri sağlamasına rağmen henüz net olarak boğa koşusuna başlamadığını öne sürüyor. Ancak Rekt Capital, bu analistlere katılmadığını ifade etti.

  Anonim kripto para analisti Rekt Capital, BTC’nin son yükseliş dalgasıyla birlikte uzun süredir içinde olduğu birikim aşamasından çıktığını söyledi. Yatırımcılar BTC’de direnç noktasının kırılıp kırılmadığını merak ediyor. X hesabından paylaşımda bulunan analist, BTC’nin artık boğa piyasasının devamı için ilk büyük direnci ile karşı karşıya olduğunu vurguladı.

  BTC Kritik Direnç Seviyesine Ulaştı

  BTC’nin şimdi kritik bir sınav vereceğine dikkat çeken Rekt Capital paylaşımında “Birkaç ayın ardından BTC birikim aralığından tamamen çıktı. Bu biriktirme aralığı, daha öncede bahsettiğim tarihsel düşüş sonrası Çapraz geri çekilme teorisine dayanarak hesaplandı. Şimdi ise fiyat ilk büyük direnç bölgesinde.” ifadelerini kullandı.

  Ünlü analist BTC’nin birikim aşamasındayken boğa piyasası sinyalleri verdiğini ve bu yolculukta önemli bir mesafe katettiğini düşünüyor. Rekt Capital, BTC’nin yılbaşından bu yana yaptığı yükselişle birlikte BTC’nin mevcut konumuna dikkat çekti. Anonim analiste göre BTC şu anda boğa piyasasının dörtte birini geride bıraktı bile.

  BTC Fiyatında Yükseliş Devam Edecek Mi?

  En büyük kripto para birimi BTC öncülüğünde kripto para piyasasındaki pozitif görünüm sürüyor. Lider kripto para biriminin son 1 haftalık yükselişi yüzde 7 oranına ulaştı. Deneyimli kripto para analisti Rekt Capital, boğa piyasasının hangi aşamasında olduğumuzu açıkladı: “BTC boğa piyasasının ilerlemesi: Yüzde 27,1” Uzmana göre BTC boğa koşusunun dörtte birlik kısmından fazlası geride kaldı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle