AstroSwap (ASTRO) Coin Nedir? ASTRO Token Nereden Alınır?

  Giderek popülerlik kazanan merkeziyetsiz borsalardan (DEX) biri olan AstroSwap yerli kripto para yatırımcılarının da dikkatini çekmiştir. Bu yazımızda platformun yerel kripto para birimi ASTRO coin nedir, nereden alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını inceleyeceğiz. 

  AstroSwap (ASTRO) Coin Nedir?

  AstroSwap platformu, Velas ağında devrim niteliğinde bir DEX olan WagyuSwap ile ortaklaşa Cardano (ADA) teknolojisi ile geliştirilmiş bir merkeziyetsiz borsadır. ASTRO coinler ise, projenin ana para birimidir. Merkeziyetsiz borsaya ek olarak AstroSwap (ASTRO) platformunda stake ve piyango programları yer almaktadır. Bu proje BlueZilla tarafından hazırlanıp WagyuSwap aracılığıyla geliştirilmiştir. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  AstroSwap projesinin temel amacı, yıldırım hızında işlemler, otomatik likidite kilitleme ve ultra yüksek bahis ve çiftçilik getirileri ile merkezi olmayan ticaret için yeni bir standart belirlemektir. Cardano'nun en iyi projesinin gelecekteki evi AstroSwap'ta işlem yaparken evrendeki en düşük ücretler sunulması da dikkat çekicidir. AstroSwap projesi hakkında detaylı bilgilere ve Whitepaper’a https://www.astroswap.app/ bağlantı adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

  ASTRO Coin Yorum

  Cardano, 2021'de en iyi performans gösteren varlıklardan biri oldu ve akıllı sözleşmelerinin lansman tarihi yaklaştıkça piyasa değerine göre en büyük kripto para birimlerinden biri haline geldi. Cardano projesi, 12 Eylül'de ana ağına akıllı sözleşmeler getirmesiyle büyük ilgi gördü. AstroSwap projesi de Cardano ağını kullandığı için bu dönemde büyük değer kazandı ve uzmanların da olumlu görüşlerini topladı. 

  ASTRO Coin Geleceği 

  Cardano ekosisteminde dApp'ler, DeFi protokolleri, NFT'ler ve diğer blok zinciri tabanlı ürünlerle patlama yaşanırken AstroSwap merkeziyetsiz borsası da öne çıkmayı başardı. Cardano'nun yakın zamanda kendi madeni parasıyla piyasaya sürülen yepyeni merkezi olmayan kripto borsası (DEX) AstroSwap, gelecekte daha popüler bir hale gelebilir. Bu yüzden ASTRO coin fiyatının da değer kazanması beklenmektedir. 

  ASTRO Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 ATRO fiyatı %astro+try% TL. Döviz cinsinden ise %astro+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, AstroSwap Coin fiyatı 24 saatte %astro+yuzde%.

  Piyasada görülen yükseliş hareketleri ile birlikte ASTRO coin fiyatında da yatırımcıları sevindiren boğa rallileri öne çıkmaktadır. Zaman zaman sert düzeltmeler yaşasa da ASTRO coin fiyatının yükselişine devam etmesi beklenmektedir. Bu nedenle uzmanlara göre her düşüş bir alım fırsatı olarak değerlendirilebilir. 

  AstroSwap (ASTRO) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: AstroSwap (ASTRO) coin satın almak için listeleme yapan borsalardan birinin web sitesine girin. 
  • 2. Adım: KYC bilgilerinizle borsaya üye olun. 
  • 3. Adım: Hesabınıza para gönderin. 
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para al menüsü üzerinden ASTRO coini seçin ve alım emri girin. 
  • 5. Adım: Satın aldığınız ASTRO coinleri borsada veya soğuk cüzdanlarda tutabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  AstroSwap (ASTRO) Coin avantajları şunlardır:

  • Cardano ağının en yeni DEX'lerinden biridir ve projenin IDO'su yalnızca ADAPad'de gerçekleştirilmiştir.
  • ASTRO coin stake edilebildiği için yatırımcılarına pasif gelir elde etme imkanı sunar. 
  • Merkeziyetsiz borsa, takas ve piyango gibi özelliklere sahiptir. 
  • Cardano için bir go-to platform olma hedefinde hızla ilerlemektedir. 

  Dezavantajları Neler?

  AstroSwap (ASTRO) Coin dezavantajları şunlardır:

  • Diğer DEX platformları gibi siber saldırı riski altındadır. 
  • ASTRO coin fiyatı yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırımdır. 

  Sonuç

  AstroSwap projesi bir merkeziyetsiz borsadır ve basit bir şekilde pazarlık yapmayı amaçlayan Cardano'da yerleşik ilk DEX'lerden biridir. BlueZilla tarafından hazırlanıp WagyuSwap ekibi tarafından geliştirilen bu projenin yerel kripto para birimi ASTRO coindir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle