Kripto Para

Bir şirket daha BTC çekme özelliğini aktifleştirdi

  Kripto para sektörünün günden güne popülerlik kazanması, şirketleri de Bitcoin konusunda yeni kararlar almaya itiyor. Bitcoin'in ikinci katman çözüm ağı olan Lightning Network konusunda cüzdan hizmeti veren Strike şirketi de BTC çekme özelliğini aktifleştirdi…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden Jack Mallers'ın CEO'su olduğu Strike şirketinden yeni bir açıklama geldi. BTC’nin ikinci katman çözüm ağı olan Lightning Network için cüzdan desteği veren şirket faaliyetlerini genişlettiğini duyurdu. Böylelikle Strike kullanıcıları cüzdandan BTC çekme özelliğinden de faydalanabilecekler.

  Strike CEO’su Jack Mallers tarafından yapılan açıklama, Bitcoin destekçileri ve Strike kullanıcıları tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Hatırlanacağı üzere Lightning Network cüzdan hizmetleri sunan şirket, geçtiğimiz ay Bitcoin alım özelliğini aktif ettiğini duyurmuştu. 

  Cüzdandan BTC Çekme İşlemi Başladı

  Lightning Ağı ödeme platformu Strike’ın CEO’su Jack Mallers, kripto para yatırımcıları tarafından popüler olan uygulamada Bitcoin çekim işlemlerini aktifleştirdiklerini açıkladı. Sosyal medya hesabından müjdeli haberi veren Mallers, “Sizin anahtarlarınız değilse, sizin coin’leriniz de değildir” sloganıyla şirketin faaliyetlerini öne çıkardı. 

  Kripto para topluluğu arasında Strike uygulamasının popülerliği her geçen gün artıyor. Bitcoin işlemlerinde ve fon çekimlerindeki ücretleri neredeyse sıfıra indiren bu platform kullanıcılarına büyük avantajlar sunuyor. Uygulamadaki bu güncelleme temmuz ayındaki Bitcoin alım özelliğinden sonra açıklanmasıyla da dikkat çekti. 

  Rakiplerini Tek Tek Geride Bırakıyor

  Strike’ın CEO’su Jack Mallers, daha önceden yaptığı açıklamalarında “Bugünden itibaren Strike, bu gezegen üzerinde Bitcoin alınabilecek en ucuz yer olacak.” sözleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Ünlü girişimci sözünde durdu ve Strike uygulamasını dünyada en ucuza BTC alınabilecek platform haline getirdi. 

  Strike platformunda çok ses getiren ve popülerlik kazanan bu eklenti devreye girmeden önce yatırımcıların tercihi Square şirketinin uygulaması olan Cash App’ti. Twitter CEO’su Jack Dorsey’e ait olan Cash App üzerinden Bitcoin almak, hala belli bir miktar işlem ücreti gerektiriyor. Bu nedenle Strike, bu alanda rakibini geride bırakmayı başardı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle