AstroElon (ELONONE) Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda uzay oyunlarına meraklı yatırımcıların dikkatini çeken AstroElon (ELONONE) hakkında bilgiler sunacağız. AstroElon (ELONONE) nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, onun hakkında yapılan yorumlar neler, analistler geleceği hakkında ne düşünüyor sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  AstroElon (ELONONE) Coin Nedir?

  AstroElon (ELONONE) Coin, kara para aklamayı önleyen güvenli yatırımı sunmak için oluşturulan, ERC-20 tabanlı kripto paradır. AstroElon (ELONONE), AstroElon ağında çalışır ve projenin belirlediği anlarda otomatik ödül sunan bir blockchain ağıdır. AstroElon (ELONONE), Türkçe ifade ile “Uzay Harbiyelileri“ anlamına gelen topluluğa sahip, stake edilebilir kripto paradır. Akıllı sözleşmeleri devreye alarak işlem yapabilmeyi sağlar.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Projenin amacı AstroElon ağı üzerinden birden fazla işlemi yatırımcılar için sunmaktır. Proje UniSwap ile anlaşması üzerinden staking işlem modelini sunmayı amaçlar. Bu proje, NFT sektöründe de yer almayı hedeflemiştir. AstroElon ağı üzerinden erişim sağlanan NFT pazarlarında, eşsiz dijital öğeler satılabilir ve AstroElon (ELONONE) ile satın alım yapılabilir. Proje her yatırımcı için periyodik zamanlarda otomatik coin ödülleri sunar. Proje hakkında daha fazla bilgiye erişmek için https://astroelon.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

  ELONONE Coin Yorum

  AstroElon (ELONONE) hakkında yapılan yorumlarda, AstroElon Uzay Harbiyelileri oyunundan söz edilmiştir. Yatırımcılar bu özel oyun içindeki görevler üzerinden ELONONE Coin kazanılabildiğini aktarıyorlar. Diğer yandan NFT’leri ve dijital oyun öğeleri oyun içinde satarak yeni coinler kazanabildiklerini açıklıyorlar. Yorumlarda, projenin ilk adımda hayırseverlik teması altında 10 bin dolarlık bir yardım gerçekleştirdiği de ifade edilmiştir. 

  AstroElon Coin Geleceği

  Analistlere göre ELONONE Coin yakın gelecekte değer kaybı yaşayabilir. Analistler, ELONONE Coin’in 2021 senesi Temmuz ayı öncesinde 0.000000065 dolar seviyesine kadar gerileyebileceğini açıkladılar. 2021 yılı Ağustos ayında ise değer kazanımı beklediklerini belirttiler. Analistlere göre ELONONE Coin Ağustos sonunda 0.00000080 dolar ile 0.00000085 dolar bandında dalgalanabilir.  

  AstroElon (ELONONE) Nasıl Alınır?

  AstroElon (ELONONE) Coin almak için atılması gereken adımlar şunlardır:

  • 1. Adım: AstroElon (ELONONE) edinmek amacıyla Uniswap kripto para borsasına internetten erişilmesi gerekir. Çünkü ELONONE Coin şu anda sadece bu borsada işlem görüyor.
  • 2. Adım: Borsanın sunmuş olduğu hesap açılış menüsüne erişilip, ilgili hesap açılış formu doldurulmalı ve kaydedilmelidir.
  • 3. Adım: Kayıt ise hesap açılışının tamamlanması ardından, hesaba belirli tutarda para yatırılmalıdır.
  • 4. Adım: Para yatırma işlemi tamamlandığında, borsadan ELONONE Coin paritesinin yer aldığı satın alma işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Bu alanda o andaki fiyattan yada daha avantajlı bulunan yeni bir fiyat girişi üzerinden ELONONE Coin alım emri verilir. 
  • 6. Adım: Satın alınan kripto paralar hesabın sanal cüzdanına gelir. Tercih edilmesi halinde bu alanda saklanabilir veya güvenlik açısından daha iyi koşulları sunan donanım cüzdana transferi yapılabilir.

  Adımların doğru şekilde atılması ardından rahatlıkla işlem tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  AstroElon (ELONONE) Coin avantajları şu şekildedir:

  • Ödüller: AstroElon (ELONONE) sahipleri proje tarafından periyodik olarak dağıtılan coin ödüllerinden yararlanma şansına sahiplerdir. 
  • NFT Satış Kazancı: AstroElon (ELONONE) yatırımcıları, AstroElon oyunu içinde dijital öğe satışı yaparak coin kazanma fırsatına sahiplerdir. 
  • Hız, Düşük Masraf: AstroElon (ELONONE) kripto para cüzdanları arasında transfer edilirken, düşük masrafları ortaya çıkarır. Diğer yandan takasta hızlı işlem onaylarını mümkün kılar.
  • Pasif Gelir: ELONONE Coin sahibi olan ve Uniswap’ta hesabı olanlar, cüzdanlarında coin kilitleyerek pasif gelir elde etme şansına sahiplerdir. 

  Dezavantajları Ne?

  AstroElon (ELONONE) Coin dezavantajları:

  • Kısıtlı Erişilebilirlik: AstroElon (ELONONE) şuanda sadece Uniswap borsasında işleme giriyor. Bu kapsamda işlem hacmi geniş diğer borsalarda onunla yatırım yapmak şuan için mümkün değildir. İlerleyen süreçte işlem hacmi geniş diğer borsalara girişi hakkında detaylar belli olacak. 
  • Saldırı Riski: ELONONE Coin çevrimiçi cüzdanlarda saklanırken, kripto para borsalarına karşı bir saldırı oluşursa, bakiye riske girebilir. Bu yüzden donanım cüzdanlarda saklanarak çevrimdışı modda tutulabilir. 

  Sonuç

  AstroElon (ELONONE) Coin, AstroElon oyununda dijital öğe alımı için kullanılabilen kripto paradır. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde, akıllı sözleşmeleri devreye almada, yatırımda kullanılır. Analistler ELONONE Coin’in 2021 senesi Ağustos ayı sonunda değerlenebileceğini ifade ediyorlar. Beklenen performansı kayda alabilirse, yatırımcıları için kazanç sunabileceğe benziyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle