Kripto Para

Binance Avrupa’yı fethe devam ediyor!

  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bir ülkeden daha lisans aldı. Alınan lisansla birlikte Avrupa’da bir ülkede daha yasal faaliyet verecek olan Binance, küresel düzenleyici girişimleri sürüyor.

  Günlük işlem hacmi en yüksek kripto para borsası olan Binance, küresel düzenleyici girişimlerine devam ediyor. Dev borsa Polonya’dan lisans almayı başararak bir ülkede daha lisanslı faaliyet iznini kaptı!

  “Memnuniyet Duyuyoruz”

  Polonya’daki iştiraki Binance Polonya sp. zoo’nun sanal varlık hizmet sağlayıcılarına yönelik standartlara tam uyum sağladığını söyleyen Binacne, bu lisansın kendilerine ülkede kripto varlık takası ve saklama hizmetleri sunmasını sağladığını belirttiler. Önceliklerinin kullanıcılara mümkün olan en iyi ve en güvenli deneyimi sunmak olduğunu hatırlatan borsa lisansla ilgili, “Binance, Polonya’daki yerel mevcudiyetini, tam mevzuat uyumluluğuna yönelik devam eden taahhüdünün yanı sıra güçlendirdiğini duyurmaktan memnuniyet duyar. Her zaman olduğu gibi Binance’in önceliği, kullanıcılara mümkün olan en iyi ve en güvenli deneyimi sunmaktır.” ifadelerini kullandı.

  Kullanıcılarına en iyi ve güvenli hizmeti sunarken güvenlik sistemlerini de geliştirmeye odaklandığını söyleyen borsa, “Binance olarak güvenlik sistemlerimizi geliştirmeye ve sektördeki en katı KYC gerekliliklerini takip etmeye devam ederek kullanıcılarımızın güvenliğini artırıyoruz.” ifadeleri ile bu alanda neler yaptığından bahsetti.

  Polonya’da İşe Alım Sinyali Verildi

  Binance’in Polonya Ülke Müdürü Katarzyna Wabik mevcut gelişmeyi, “VASP’ler için Polonya standartlarına tamamen uyuyoruz ve Binance Polonya sp. zoo bu tizi standartlara uymak için risk ve AML politikalarını benimsemiştir.” ifadeleri ile değerlendirdi. Wabik, “Mevcut odak noktamız, Polonya kuruluşuna başarılı kullanıcı geçişi ve yerel operasyonların geliştirilmesidir” ifadeleri ile sürecin devamında ne şekilde hareket edeceklerinin sinyalini verdi.

  Bölgesel varlıklarını da güçlendireceklerinin sinyalini veren Wabik, bir de işe alım sinyali vererek zorlu kripto kışına karşı dünyanın en büyüğü olarak büyüme ivmesini hızlandıracaklarının altını çizdi. Wabik, “Ayrıca bölgesel güçlendirmemize, daha fazla etkinlik düzenlememize ve Polonya’daki kripto eğitimi vermemize yardımcı olması için yerel işe alım ve yetenek avcılığına öncelik veriyoruz.” ifadeleri ile işe alımların nedenini belirtti.

  Polonya’dan Hemen Önce Bahreyn’de Lisans Aldı!

  Geride bıraktığımız haftalarda İtalya, Fransa, İspanya ve Litvanya gibi ülkelerde lisans alan Binance, Polonya ile birlikte Avrupa fethine devam ediyor. Avrupa’yla birlikte Japon pazarı ile ABD’de varlığını güçlendirmeye odaklanan borsa, Polonya’dan hemen önce Bahreyn’den aldığı lisansla dünyanın her noktasında var olmak istediğini bir kez daha göstermeyi başardı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle