Kriptopara

2021, 2022 TOMO Coin Geleceği - TomoChain Fiyat Tahmini

  TOMO Coin yeni ATH tazelemesi ardından yeniden gündeme oturdu. Bu yazımızda, Kripto para yatırımcılarının takip ettiği TomoChain geleceğine ilişkin yapılan uzman değerlendirmelerini ve fiyat tahminlerini bir araya getirdik. 

  TOMO Coin Geleceği 2021, 2022

  Ethereum (ETH) blok zincirinde ölçeklenebilirliği artırmak adına 2018 yılında yayımlanan TOMO Coin, kripto para yatırımcılarının ve uzmanların potansiyel gördükleri projeler arasında yer almaktadır. Merkezi olmayan uygulamalar için blockchain altyapısı oluşturma amacıyla hayata geçirilen proje kurumsal yatırımcı çekme potansiyeli taşımaktadır.

  Uzmanların potansiyelli gördükleri TOMO Coin’de 2021 yılına ilişkin 4 dolar üzeri fiyat hedefleri bulunurken, beklentilerin gelecek yılda fiyat yansıyacağı ve fiyatların 6 doların üzerine çıkabileceği görüşleri hakim.

  TOMO Coin Grafik Analizi

  TOMO Coin fiyat hareketlerini grafik üzerinde değerlendiren anonim analistler, fiyatların nizami bir yükselen kanal içinde hareket ettiğini ifade ettiler. 10 Nisan 2021 tarihinden itibaren başlayan düşüş ardından girdiği kanalı bir kez 5 Temmuz – 7 Eylül 2021 tarihleri arasında ihlal eden token, son ATH seviyesi ardından yeniden kanal içine geri dönerek yükseliş ivmesini korumaya devam etmektedir.

  Anonim analistler kanalın kırılmadığına işaret ederek, fiyatların kanal alt bandına doğru geri çekilme yapabileceğine işaret etmektedirler. Alım için kanal alt seviyesinin beklenmesini tavsiye eden anonim analistler, mevcut pozisyonda saatlik RSI ve MACD göstergelerinin de geri çekilme yönünde ilerlediğine dikkat çekmektedirler.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 TOMO fiyatı %tomochain+try% TL. Döviz cinsinden ise %tomochain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, TomoChain Coin 24 saatte %tomochain+yuzde%.

  TomoChain Fiyat Tahminleri

  TomoChain fiyat tahmini paylaşan kripto para yatırımcılarının en çok takip ettiği 4 önemli isim, senaryonun bullish olduğu noktasında görüş birliği taşımaktadırlar. Bu yılın 4 dolar üzerinde tamamlanması beklentileri taşıyan analistler, gelecek yıl 5 ve 7 dolar aralığında bir fiyat beklentisi taşıdıklarını ifade etmektedirler. Olumlu görüşlerini uzun vadeye yayan analistlere göre 5 yıllık süreçte TOMO Coin fiyatı 20 dolara yaklaşabilecek potansiyele sahiptir.

  • Wallet Investor TomoChain (TOMO) Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistlerince TOMO Coin, karlı bir sanal para birimi olarak değerlendirilmektedir. Teknik göstergelerin altcoin’de güçlü AL konumunda bulunduğunu ifade eden analistler, 1 yıllık süreçte yaklaşık %100 fiyat artışı beklemektedirler. TOMO Coin için 1 yıllık süre zarfında Wallet Investor analistlerinin fiyat tahmini 4,338 dolara işaret etmektedir. 10 dolar üstü fiyatlamalar için analistler, 2025 yılı sonrasına işaret etmektedirler.

  • Digitalcoin TOMO Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoin, TOMO Coin geleceğine yönelik en iyimser görüşlere sahip olan kripto para uzmanı olarak öne çıkmaktadır. Altcoin’de 2021 yılı bitmeden 4,35 dolarlık fiyat hedefi belirleyen analist, gelecek yıl beklentilerini bir miktar ileri taşıyarak 5,01 dolara yükseltmektedir. Sadece 2023 yılında nispeten olumsuz bir seyir bekleten Digitalcoin, 10 dolar fiyat hedefi için 2026 yılını gözüne kestirmiştir.

  • Coin Data Flow TomoChain Fiyat Tahmini

  Coin Data Flow, farklı platformlardan derlediği çeşitli trend verileri ile TOMO Coin’de iddialı fiyat beklentileri paylaşmaktadır. Olumsuz senaryoda altcoin’in 1,91 dolar gibi oldukça düşük bir fiyata gerileyebileceği yönünde değerlendirme yapan Coin Data Flow, tahminlerinin genelinde ise olumlu tarafta kalmayı tercih etmiş ve 3,75 dolar ile 6,57 dolar arasında 2022 yılı fiyat beklentisi paylaşmıştır.

  • Goc Capital TomoChain (TOMO) Fiyat Tahmini

  Gov Capital bullish yönde görüş beyan ettiği TOMO Coin için cazip bir kar fırsatı sunan beklenti taşımaktadır. 1 yıl içinde TOMO Coin fiyatının 4,732 dolara yükselebileceğini düşünen Goc Capital, gerçek beklentisi 5 yıl sonrasına saklamıştır. Gov Capital’e göre 5 yıl içinde TOMO Coin fiyatı 19,058 doları görme potansiyeli taşımaktadır.

  Sonuç

  TomoChain (TOMO) Coin, taşıdığı potansiyel nedeni ile kripto para uzmanlarınca önerilmektedir. Portföylerde yer alması tavsiye edilen altcoin’de düzeltme sürecinin alım fırsatı olarak değerlendirilmesi gerektiği ifade edilmekte. BSC ağına katılması ile birlikte büyük bir kitleye ulaşan TOMO, Binance ve FTX gibi önemli borsalarda da yer alıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle