Kriptopara

Binance Coin Geleceği 2021- BNB Coin Alınır mı?

  BNB Coin’i yatırıma değer bulan analistler ise fiyat tahminlerini içeren analiz yorumlarıyla Binance Coin’in avantajları hakkında detaylara değiniyorlar. BNB Coin alınabilir mi, analistlerin geleceğe dair beklentileri ne yönde sorularını uzman analistlerin görüşlerini kaynak alarak bu yazımızda açıklayacağız. 

  Aayush Jindal, BNB Coin Geleceğini Yorumladı

  Aayush Jindal daha önceki analiz sonuçlarında BNB Coin grafiğine göre 2021 Nisan ayında fiyat düşüşünün görülebileceğini belirtmişti. Tahmininde haklı çıkan analist BNB Coin’in 2021 senesinin ilk bölümü tamamlanmadan fiyat düşüşünü tekrar yaşayacağını belirtiyor.

  BNB Coin değer kazanımının 2021 senesinin ikinci periyodunda oluşacağını belirtiyor. Analiste göre bu dönemde BNB Coin 568.01 dolar bandına kadar yükselecek ve seneyi etkili bir fiyatla kapatacak. Bu yüzden ilk yarı fiyat düşüşü içinde 518.27 ile 520.01 dolar seviyesinden yapılan alımlarla, uzun vadede yatırıma dahil olunabileceğini ifade ediyor. Bu alım ardından 2021 senesinin ikinci bölümünde gelecek olan 568.01 dolarlık fiyattan satışın yüksek kar sunabileceğini belirtti.

  Gartley Pattern'in BNB Yorumu

  Gartley Pattern, 2021 yılının ikinci periyodunda bizleri Bitcoin fiyat artışının beklediğini vurguladı. Bu süre zarfında ise sadece BNB Coin’de değil güçlü altcoinlerin tümünde fiyat artışının olacağını açıkladı. Analiste göre BNB Coin 2021 yılının ilk bölümünü değer kaybı ile kapatacak ve bu noktada 520 dolarlık bir fiyat görülecek. 

  Analist 2021 senesinin ikinci periyodunda ise BTC ralli döneminde BNB Coin’in 552.00 dolar seviyesin üzerine çıkacağını ifade etti. Analiste göre kısa vadeli değil, orta vadeli bir yatırım kapsamında BNB Coin alım-satımı ile kara geçmek mümkün gözüküyor.

  WalletInvestor, BNB Coin Gelecek Yorumu

  WalletInvestor analistleri BNB Coin geleceğini oldukça parlak buluyorlar. BNB Coin’in 2021 senesinin ilk yarısında fiyat oynaklığını fark ettireceğini belirttiler. Ancak BNB Coin’in bu hareketler ile aslında yükseliş evresi için bir toparlanmayı zorlandığını belirttiler.

  WalletInvestor analistlerine göre BNB Coin 2021 senesinin ilk periyodunu 517.50 dolar seviyesinde kapatabilir. 2021 yılının ikinci periyodunun yarısında ise BNB Coin’in 561 dolar seviyesinde olabileceğini düşünüyorlar. Geleceğinde fiyat artışı bulunan güçlü altcoin’i yatırma değer gördüklerini belirttiler.

  Joseph Raczynski Yorumu

  Joseph Raczynski BNB Coin’in geleceğinde değer kazanımlarının olacağını belirtti. 2022 yılında rekor fiyatları yapacağını düşündüğü BNB Coin’in 2021 yılında da kritik bir altcoin olacağını açıkladı.

  Analiste göre BNB Coin 2021 senesinin ilk yarısı sonlanırken değer kaybı içinde olacak. Ardından 2021 senesi Ağustos ayıyla birlikte toparlanma evresine girecek BNB Coin sene sonuna kadar 567 dolar seviyesine çıkacak. Bu analiz tahmini üzerinden ilk yarı düşük fiyat değerlerinden alım yapanların sene sonunda kara geçebileceklerini vurguluyor.

  Ian McLeod BNB Coin Geleceğine Değiniyor

  Ian McLeos yine net analiz sonuçları ile öne çıkarak, BNB Coin 2021 senesi sonlanmadan 536.08 dolar seviyesini aşacağını vurguladı. Bir önceki yorumunda ise 2021 senesinin ilk yarısı içinde 512.01 dolar bandının altına fiyat düşüşü olacağını belirtti. 

  Analist piyasada yaşanan bu hareketliliğin aslında kar elde etmek için bir fırsata uzun vadeli yatırımda dönüştürülebileceğini belirtti. BNB Coin geleceğini parlak bulan analist, 2021 ilk yarısından BNB Coin alımı yapan takipçilerine 2021 ikinci yarı sonunda satışı işaret ediyor. 

  Credible Crypto BNB Coin Geleceği ve Alımı Hakkında Ne Düşünüyor?

  Credible Crypto, BNB Coin’in 2021 senesi ilk periyodunda etkili şekilde değer kaybedeceğini düşünüyor. 2021’in sonuna doğru ise aynı düşük fiyat değerlerinin tabloda olmayacağını vurguluyor.

  BNB Coin’in işlem hacmi geniş Binance borsasının gücünden yararlanabildiğini belirtiyor. Diğer yandan Bitcoin fiyat artışlarından sıklıkla etkilenen BNB Coin’in düşük fiyat çıtasını orta vadede devam ettirmesinin zor olduğun açıkladı. Analiste göre BNB Coin’in geleceği hala oldukça umut verici ve 2021 senesi ikinci periyodunda onun için 560.01 dolar fiyat hedefi var. Bu kapsamda orta vade ardından satış hedefleniyorsa BNB Coin ile kazanç sağlanabileceğini düşünüyor.

  Cactus BNB Coin Geleceği ve Alımı Hakkında Ne Açıklıyor?

  Cactus, BNB Coin’in gelecekte 545.98 dolar seviyesini kıracağını açıkladı. Bu fiyatı ise 2021 senesinin ikinci bölümünde kayda geçeceğini belirtti. Analist BNB Coin’in 2021 Nisan ve Mayıs aylarında son derece kararsız fiyat dalgalanmalarını yaşayacağını açıklıyor. Bu aylarda kayada geçecek olan 510 dolar ile 518 dolar arasındaki fiyatlar üzerinden BNB alımı yapanların, sene sonu satışına umut besleyebileceklerini belirtiyor. 

  Sonuç: BNB Geleceği Oldukça Parlak Gözüküyor!

  Uzman analistler BNB Coin’in yatırıma değer bir altcoin olduğunu yorumlarında belirtiyorlar. Analistler tarafından kısa vadede 540 dolar ile 568 dolar fiyat hedefleri arasında değişen tahmini değerler BNB Coin için gösteriliyor. 2021 ilk periyodu için bahsi geçen fiyatlardan alım yapıldığında ikinci yarı satışları üzerinden kara geçme olasılığını gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ilerleyen süreçte hep birlikte takip edeceğiz.

  Uzun vadeli bir yatırım olarak ise geleceği oldukça parlak olduğu ifade edilmekte. BNB, Binance borsasının ve Binance Smart Chain ağının verdiği avantajlarla donatıldığından, kripto paralar içerisinde en güçlü projelerden birisi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle