Kriptopara

5 Efsane Analistten ADA Coin Gelecek Fiyat Analizi 2022

  Yatırımcılar BTC ve ETH gibi ana kripto para birimlerine ek, ileride avantaj sunabilecek altcoinleri cüzdanlarına eklemek istiyorlar. Bu amaca sahip yatırımcıların yakından araştırdıkları varlıklar arasında ise ADA Coin bulunuyor. Bu yazımızda, ADA Coin geleceği için yapılan 5 efsanevi analist tahminini sunacak ve fiyat analizleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

  ADA Coin Fiyat Analizi 2022

  5 efsane analist, ADA Coin için 2022 senesine yönelik fiyat tahminlerini de gerçekleştirdiler. Analistlere göre ADA Coin için 2022 senesi 2021’den daha iyi koşulları ortaya çıkarabilir. 2022 senesi Şubat ayı içinde ADA Coin fiyatının 4 dolar ile 4.50 dolar arasında olabileceği yönünde bir tahmin gerçekleştirdiler. 

  Analistler yatırımcılar için kar sunabilecek ikinci çarpıcı yükselişin ise 2022 yılı Mayıs ayında kayda geçebileceğini belirttiler. Analistlere göre ilgili ay içinde ADA Coin fiyatı 6 dolar ile 6.50 dolar arasına yükselebilir ve iyi bir istikrar elde edebilir.

  İşte 5 Efsane Analistten ADA Coin Gelecek Yorumu

  5 efsane analistin ADA Coin geleceğini yorumlarken buluştukları ortak payda, değer kazanımı tahmini oldu. Analistler ADA Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alan en popüler kripto paralardan biri olduğunu ifade ediyorlar. Merkeziyetsiz finansal işlem sayısının ise giderek arttığını vurgulayarak, ADA Coin’in değerlenebileceğini aktardılar. Analistlere göre, ADA Coin 2021 senesi ikinci yarısında da kullanıcıların gözdesi olabilir. Bu proje özellikle yapılan yeni güncellemeler ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

  Aayush Jindal:

  Aayush Jindal ADA Coin’in 2022 senesi ilk yarısı içinde fiyat artışı yapabileceğini tahmin ediyor. Uzman analiste göre ADA Coin 2022 senesi Ocak ayında 3 dolar ile 3.50 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. 2022 senesi Mart ayı için değer kaybı tahmini yaptığı ADA Coin’in, Nisan’da ise fiyatını yükseltebileceğini düşünüyor.

  Tom Lee:

  Tom Lee, ADA Coin’in 2022 Nisan ayında 4 dolar ile 4.50 dolar bandında fiyatlanabileceğini belirtti. Tom Lee aynı zamanda 2022 yılı Ocak ayında da bir değer kazanımının kayda geçebileceğini düşünüyor. 

  Analiste göre ADA Coin, 2022 Şubat sonunda değer kaybı içine girebilir. Ancak, analiste göre ADA Coin’in 2022 Nisan ve Haziran ayları içinde yükseliş yaparak, önemli bir düzeltmeyi tabloya alma ihtimali de yüksek. 

  Michael Van de Poppe:

  Michael Van de Poppe, ADA Coin’in 2022 sene sonunda 6 dolar ile 6.50 dolar bandı arasında bir fiyata sahip olabileceğini düşünüyor. İlk etkili fiyat artışının ise 2022 senesi Şubat başında gelebileceğini açıkladı. Bu ayda ADA Coin fiyatının 4 dolar ile 4.50 dolar bandı arasında yer alabileceğini belirtti. 

  Credible Crypto:

  Credible Crypto, ADA Coin’in 2022 senesi ikinci yarısında 5 dolar ile 5.50 dolar bandı arasına yükselebileceğini açıklıyor. 2022 Haziran ardından fiyatın 5.50 dolar düzeyinde olabileceğini belirtti. 2022 Ocak ayında ise ADA Coin fiyatının 3 dolar ile 3.50 dolar bandına çıkabileceğini aktardı. 

  Kaleo:

  Kaleo, ADA Coin’in 2022 sene sonunda ve sene başında kaç dolar olabileceğini tahmin eden analiz sonuçlarını ortaya koydu. Kaleo’ya göre ADA Coin 2022 başında 3 dolar ile 3.50 dolar arasında fiyatı grafiğe yansıtabilir. 2022 sene sonunda ise 6.50 dolarlık düzeye en yakın noktada fiyatlanabilir.

  Analistler Neden Fiyat Artışı Bekliyor?

  5 efsane analist ADA Coin’in 2021 ve 2022 senelerinde değer kazanımı noktalarını daha ön planda tutabileceğine inanıyorlar. Bu analiz sonuçlarını verirken pek çok nedene bağlı karar aldıklarını belirttiler. Tarihsel grafik incelemeleri ile ulaşılan sonuçlarda ADA Coin’in alım taleplerini yükseltebilecek yanlarını da ele aldıklarını açıkladılar.

  Bu kapsamda analistler ilk olarak ADA Coin’in DeFi protokol ile bağlantılı borç verme, alma ve staking alanlarında aktif rol aldığını belirttiler. Bu üç işlemdeki genişlemenin ADA Coin’e olan alım taleplerini de desteklediğini belirttiler. Özellikle pasif gelir elde etmek isteyenlerin cüzdanlarına ADA Coin alma eğilimi içinde olduklarını, bunun ise değer kazanımı olasılığını güçlendirebileceğini ifadelerine eklediler.

  Kripto para topluluğunun yakında takip ettiği, fenomen analistlerin ADA coin fiyat analizlerini sizin için bir araya getirdik. Gelin onlar ne düşünüyor inceleyelim.

  Sonuç

  ADA Coin merkeziyetsiz finansal işlemlerde tercih edilme oranı yükselmeye başlayan kripto para birimleri arasında yer aldı. Analistler ise merkeziyetsiz finansal işlemler için bir miktar coin’in cüzdanlara alınması gerektiğinin altını çiziyorlar. Analistlere göre ADA Coin 2022’ye kadar alım taleplerini genişletebilir ve eğer bu performansı yakalarsa, yatırımcılar için kar sunabilecek fiyatları tabloya alabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle