Kriptopara

2021’de Yükselmesi Beklenen Kripto Paralar

  2021 yılında yükselmesi beklenen kripto paralar listesinde bu sene oldukça çok sayıda kripto para bulunuyor. Bu listenin başında bazı bilinen altcoinler ve lider kripto para birimi BTC yer alıyor. 2021 senesinde yükselmesi beklenilen XVS, ETH, BAKE Coin, UNI, FTM, BTC, BNB hakkında bilgileri sizin için topladık. Ayrıca bu kripto paraların yükseleceği fiyat seviyelerini detaylı olarak yazımızda sunacağız. 

  Venüs (XVS)

  Venüs XVS önümüzde yer alan 5 yıllık periyot içinde 100x değer kazanması beklenen altcoinler arasında yer alıyor. Analistlerin ortak görüşlerine bakıldığında Venüs (XVS) Coin’in 2021 senesinin son çeyreğinde rekor fiyat 60 dolar seviyesinde şekilleneceği ortaya çıkıyor. Bu öngörü onun yatırımcılar tarafından şu an daha yakından takip edilmesini sağlıyor. 

  Mevcut verilere göre 1 XVS fiyatı %venus+try% TL. Döviz cinsinden ise %venus+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Venüs coin fiyatı 24 saatte %venus+yuzde%.

  BakeryToken (BAKE) Coin

  BAKE Coin, Morgan Stanley, Arthur Breitman, Nicholas Merten gibi kripto para dünyasındaki önemli isimlerin 2021 yılı içinde değer kazanımı bekledikleri bir altcoin oldu. 4 senelik periyot içinde 100x değer kazanabileceği ifade edilen BAKE’in 3 yıl içinde 8 dolar fiyat rakamını aşacağı ve 2021 sonunda ise 2 dolara en yakın konumda yer alacağı analistlerce düşünülüyor. 

  Son alınan verilere göre 1 BAKE fiyatı %bakerytoken+try% TL. Döviz cinsinden ise %bakerytoken+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BakeryToken coin fiyatı 24 saatte %bakerytoken+yuzde%.

  Ethereum (ETH)

  ETH, 2021 yılı sonunda analistlerin en yüksek fiyat artışını bekledikleri altcoin oldu. Onun geleceği o kadar parlak görülüyor ki 2022 senesinde BTC’nin geride kalacağı düşünülüyor. Şuna ise analistler ETH’nin yükselişe hazırlandığını dile getiriyorlar.

  Analistler 1.816 dolarlık fiyat ile ETH’nin ABD doları karşısında 1.750 dolar seviyesi üstünü konsolide ettiğini ifade ettiler. Eğer Ethereum (ETH) 1.700 dolar üstünde akşam saatlerine kadar kalmayı başarırsa, ETH’nin bir hafta içinde 2.000 dolara seviyesine ulaşabileceği belirtiliyor. ETH için uzun dönemde beklenen fiyat beklentisi 2021 yılı ikinci yarısı için 2.000 dolar üzeri olarak açıklandı.

  Güncel durumda 1 ETH fiyatı %ethereum+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethereum+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ethereum 24 saatte %ethereum+yuzde%.

  Uniswap (UNI)

  Analistler UNI Coin’in 2021 yılının ikinci yarısında ilk adımda alçalış ivmesine geçiş yapacağını ve bu alanda panik yapılaması gerektiğini açıkladılar. UNI’nin 2021 ikinci yarısında 20 dolar seviyesinde fiyatı tabloya yansıyabileceği ardında 2022 yılına ise 30 dolar bandının üstünde giriş yapacağı belirtildi.

  UNI Coin, uzun vadede cüzdanlarda bekletme ile 2022 yılı ortasında ulaşacağı 100 dolarlık fiyat beklentisi üzerinden yatırımcılarına yüksek kar getirmesi beklenen altcoin oldu. Analistler gündemde olan 31 dolarlık seviyedeki UNI fiyatının alım için bir fırsat olabileceğin, belirtiyorlar. 

  Güncel durumda 1 UNI fiyatı %unicorn-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %unicorn-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Uniswap 24 saatte %unicorn-token+yuzde%.

  Fantom (FTM)

  Analistlerin ve yatırımcıların Şubat ayında gündeme getirdiği %146’lık değer kazanımı ardından dikkatini çeken Fantom Coin, DOT kadar popüler bir hale geldi. Analistler FTM için yaptıkları son analizlerde, onun 2021 sonunda değer kazanımı ile gündeme geleceğini belirttiler. 

  Altcoin sıralamalarında 65. Sıraya yükselen FTM, 2021 yılı ikinci yarısında 2 dolar fiyat rakamına ulaşması beklenen altcoin oldu. Analistler onun 11 Mart 2021 tarihinde tabloya yansıttığı 0,46 dolarlık değerinin önümüzdeki 5 yıl içinde 10x seviyesinde artış yapabileceğini açıklıyorlar. Uzun vadeli bir yatır için ideal seçenekler arasında yer alıyor.

  Hali hazırda güncel olarak 1 FTM fiyatı %fantom+try% TL. Döviz cinsinden ise %fantom+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Fantom 24 saatte %fantom+yuzde%.

  Binance Coin (BNB)

  BNB Coin değerinin önümüzdeki seneye kadar en az %17’lik bir artış yapacağı belirtiliyor. Analistler onu gelecek vadeden kripto para birimleri arasında görüyorlar. Özellikle Binance borsasından aldığı güç ile alım taleplerini karşılayacağını ve 2021 sonunda ise 300 dolar dolarlık fiyat değerine ulaşabileceğini ifade diyorlar.

  BNB İçin uzun vadede yapılan fiyat tahminlerine bakıldığında 2024 yılı öncesinde 380 dolarlık bir değer görüntüleniyor. Bu geleceği parlak altcoin’in BTC ve ETH ile yarışması bekleniyor. 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BNB fiyatı %binancecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %binancecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Binance Coin 24 saatte %binancecoin+yuzde%.

  Bitcoin (BTC)

  Analistler, Bitcoin’in 2021 yılı içinde bir rekor fiyatı daha gündeme getireceğini açıkladılar. 2021 yılı sonunda Bitcoin’in 276 bin dolar seviyesinde olabileceğini ve altcoinler 100x yükselirken aynı yükselişi 4 sene içinde onunda yapacağını belirttiler. 

  Bitcoin’in 2021 sonu için beklenen 276 bin dolarlık fiyatının, kripto para piyasasının yeni zenginlerini belirleyeceği analistlerce ifade ediliyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle