Gelecek haftalarda yükseliş beklenen altcoinler

  Popüler kripto para analisti ve trader’ı Lark Davis, önümüzdeki haftaların yıldızı olabileceğini düşündüğü altcoin projelerini açıkladı. Kripto para yatırımcılarının dikkatini çeken bu açıklamalarda Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) öne çıktı…

  Kripto para piyasasında çalkantılı bir dönemden geçilirken ünlü analistler de piyasada patlama yapabilecek projeleri duyurmaya devam ediyor. Deneyimli kripto para analisti Lark Davis, yeni bir videoda yaklaşık 400 bin abonesine gelecek haftalarda yükselebilecek altcoinleri duyurdu.

  Polkadot (DOT) blockchain ağında büyük bir heyecan yaratan gelişmelerin DOT fiyatına olumlu yansıyacağını söyleyen analist, yükseliş beklentisinin sebeplerini de açıkladı. Ayrıca Kusama (KSM) ve ekosistemdeki diğer altcoin projelerinde de büyük bir uyanış gerçekleşeceğine inandığını belirtti. 

  Parachainlerin Piyasaya Sürülmesi 

  Lark Davis’e göre Polkadot akıllı sözleşme platformu için yükseliş katalizör etkisi gösterecek unsur parachainlerin piyasaya sürülmesi olacak: “Gelecek kripto yazının büyük süperstarı… Polkadot ekosistemi. Sonunda Polkadot ile parachainlerin fırlatıldığı, çok yakında Kusama’ya geleceği sahneye geldik. Bu da Polkadot ekosisteminin canlanmak üzere olduğu anlamına geliyor… Polkadot, Kusama ve Polkadot tabanlı altcoinlerin büyük bir canlanma yaşamak üzere olduğunu düşünüyorum.”

  Polkadot ağının çok iddialı geldiğini ifade eden Lark davis, Kusama (KSM) ağında da benzer gelişmeler yaşanacağını kaydetti. Polkadot’ta piyasaya sürülmeden önce yeni Blockchainlerin test edilmesini ve ince ayarlanmasını sağlayan Kusama son dönemde altcoin yatırımcılarının radarına girdi. 

  Kusama (KSM) Fiyatında Yükseliş Beklentisi

  Ünlü analist, Kusama’nın ilk parachain müzayede yaklaşımlarının lansmanı olarak, merkezi olmayan finans (DeFi) ve non-fungible tokens (NFT’ler) gibi kullanım örneklerine dikkat çekti. Deneyimli analist “Bu, tüm Polkadot ekosistemi için çok önemli bir andır. Çünkü bu, token ekonomisinin sonunda Polkadot’ta hayata geçebileceği anlamına geliyor.” yorumunu yaptı.

  Kusama’nın Polkadot ağında başarılı olacağını vurgulayan Lark Davis konu hakkında şunları söyledi: “Kusama veya Polkadot’un üstünde kendi Blockchain’i olduğundan, kendi özelliklerine sahiptirler ve tüm bu benzersiz yenilikleri getirirler. Merkezi olmayan finans malzememizi ve Polkadot ağı üzerinden gelecek tüm bu diğer uygulamaları almaya başladığımız yer burasıdır. Bu yüzden önce Kusama‘ya fırlatılıyorlar, daha sonra parachainler büyük kardeş zincirinde yaşamaya başladığında Polkadot’a geliyorlar.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle