Kriptopara

Analistlerden Gelecekte 100x Patlama Yapabilecek 7 Altcoin

  Yatırımcılar cüzdanlarında geleceği parlak olan altcoinlere yer vermek istiyorlar.

  Gelecekte Alınabilecek Coinler Hangileri?

  Bu noktada ise ilk olarak analistlerin altcoinler için sundukları görüşleri araştırıyorlar. Bu yazımızda yatırımcılarında araştırmalarında en çok sordukları gelecekte 100X yapabilecek altcoinler hangileri sorusuna analistlerin görüşleri ışığında yanıt bulmaya çalışacağız. 

  RELI Coin

  Altcoin Buzz analistleri gelecekte 100X artışa gidebilecek kripto para birimleri listesinde RELI Coin’e yer verdiler. Analistlere göre RELI Coin, çapraz zincirde ödünç verme protokolü olarak bilinen Relite ağından güç alıyor.

  Polkadot’un desteklediği ve yatırımcılara aynı protokol üzerinden borç alma ve verme avantajını sunan merkezi olmayan Relite çapraz zincir projesinin, oldukça popüler hale gelebileceğini düşünüyorlar. Altcoin Buzz analistleri RELI Coin’in 5 yıl içinde DeFi’yi sürdürülebilirlik, anlaşılırlık ve birlikte çalışabilirlik alanlarında geliştirebileceğini belirttiler. Bu kapsamda değerli bir araç olacak RELI Coin’in 100X artış yapabileceğini savunuyorlar.

  XFIT Coin

  Altcoin Buzz analistlerinin 100X artış tahmini verdikleri diğer bir kripto para ise XFIT Coin oldu. Analistler, XFIT Coin’in token üretiminde sıklıkla sorun haline gelen yüksek gas ücretlerini ve savaşlarını ortadan kaldıracağını açıkladılar. İşlemlerde tek adımlı yaklaşım ile devrim yapan XFIT Coin’in önümüzdeki 5 sene içinde 100x artışı kayda alabileceğini belirttiler.

  Equalizer Finance (EQZ)

  Altcoin Buzz analistleri, EQZ Coin’in bir teminat aracı olarak 2022’de yüksek bir değerlenme yaşayabileceğini açıkladılar. Equalizer Finanace ağının, pasif gelir elde etmeyi teşvik eden ve borç verme süreleri ile orantılı şekilde krediler için teminat artıran özel bir alan olduğunu açıklıyorlar. Bu eşsiz alandan güç alacak EQZ Coin’in 5 yıl içinde 100X değer kazanımı yapabileceğini açıkladılar.

  Injective Protocol (INJ) Coin

  Usta kripto para analisti Lark Davis, 5 sene içinde 100X değerlenebilecek kripto paralar listesinin başına INJ Coin’i koydu. Analiste göre, Injective Protocol, kripto para dünyasına geniş seçenekte türev ürünleri kazandıracak, merkeziyetsiz 2. katman borsa tipi. Uzman analist, sıfır gas ücreti, süper hız hedefleri ile öne çıkan INJ Coin’in, yazma işlevine sahip bir kripto para olduğunu açıkladı. Bu niteliğe bağlı olarak yatırımcılarına uzun vadede yok olmama garantisini sunduğunu açıklıyor. Usta analist her çağa göre değiştirilebilecek INJ Coin’in 5 yıl sonra ise 100X artışa gitmiş olabileceğine inanıyor.

  Terra Virtua (TVK) Coin

  Uzman analist Lark Davis, Terra Virtua’nın gerçek dünya markaları ile ortaklıkları kuran tam etkileşimli bir sanal gerçeklik platformu olduğunu ifade etti. Bu projenin NFT’lerin ise diğer tüm projelerin NFT’lerin çok daha başarılı ve ateşleyici olduklarını belirtti. Sıcak markaların eşsiz dijital koleksiyonlarının sadece TVK Coin projesinde satın alınabildiğini açıklayan analist, 5 yılda 100X artışın kaçınılmaz hale gelebileceğini savundu.

  Power Trade (PTF)

  Ünlü analist Lark Davis, Power Trade platformunun bir opsiyon ticaret alanı olduğunun altını çizdi. Robinhood gibi fikirlere sahip kullanıcılara hitap eden bu ağda ise BTC ile işlem yapılabildiğine ancak kripto para varlıkların işlem sınırlarının bu alanda kısıtlı kalmayacağına değindi. 

  Analiste göre ağ ilerleyen dönemlerde pek çok önemli diğer altcoini de işlemleri arasına dahil edebilir. Diğer yandan projesi içinde ise CoinGecko’nun kurucuları yer alıyor. Lark Davis bu projenin 2022’de çok ciddi bir proje haline gelebileceğini ve 5 yıl içinde PTF Coin’in 100X artışa gidebileceğini açıkladı.

  APY.Finance (APY) Coin

  Lark Davis, DeFi kullanıcıların en iyi minimum ücret-maksimum getiri ikilisini APY Coin’in sunduğunu açıkladı. Analizler sonunda da buna net şekilde ulaşıldığını açıklayan analist, yakında APY Coin ile staking işleminde  düşük zaman  Taahhüdü üzerinden yüksek pasif gelir elde etme amacının da yakalanabileceğini belirtti. Bu kapsamda tüm staking yatırımcılarının bu alan yönelebileceğini ve 2025 olmadan 100 X değer kazanımının gelebileceğini düşünüyor. 

  Sonuç Olarak

  100X değerlenmesi beklenen altcoinlere baktığımızda her birinin kripto para dünyasına yeni avantajları kazandırdıklarını görüyoruz. Özellikle DeFi’nin kemikleşmiş imajına yeni soluk getiren ve onu başka noktaya taşıyan altcoin projelerinin 100X aratabileceği açıklanıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle