Kripto Para

Ünlü kripto yatırımcısı portföyündeki paraları açıkladı

  Real Vision şirketi CEO'su Raoul Pal, kripto para yatırımları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Milyarder kripto para yatırımcısı, portföyünde hangi kripto paradan ne kadar olduğunu tüm şeffaflığı ile açıkladı…

  Kripto para sektörünün tanınmış isimlerinden Raoul Pal, son röportajında kripto para yatırımları hakkında önemli bilgiler paylaştı. Real Vision şirketi CEO'su ve kripto para destekçisi, portföyünde hangi kripto paralardan ne kadar bulunduğunu açıkladı. Portföyünü, kripto paraların gittiği yöne göre ayarlamaya çalıştığını belirten Pal’in bu röportajı büyük ilgi gördü.

  Yatırım sepetinden fazlasını yapmaya çalıştığını belirten ünlü kripto para destekçisi şu açıklamayı yaptı: “Eski yatırım sepetim de duruyor ama daha çok bu kurgusal evren ve sosyal token’lara geçiyorum. Topluluk token’larının önemli olduğunu düşünüyorum. Bence onlar da çok ciddi potansiyele sahipler. Dolayısıyla kabaca portföyüm yüzde 25 Bitcoin, yüzde 55 Ethereum ve yüzde 20 diğerleri…”

  Real Vision Şirketinin Kripto Para Yatırımları

  Genellikle kurgusal evren varlıklarının içinde NFT’ler, sanal alan, arazi satılan token’lar ve dijital koleksiyon token’larına yer veren Raoul Pal şirketinin yatırımlarını da değerlendirdi. Geçtiğimiz günlerde portföyünü açıklayan Real Vision şirketinde, yüzde 3.6 oranında Chiliz (CHZ) olması dikkatlerden kaçmadı

  Taraftar token’larının birleştiği bir organizasyon olan Socios’un kripto parası olan CHZ, blokzincir destekli de birçok ürün sunmasıyla sektörde büyük ilgi görüyor. Kripto para yatırımları ile bilinen Raoul Pal’ın portföyünde yer alan varlıkları açıklaması, altcoin yatırımcılarından büyük ilgi gördü. 

  Piyasadaki Sert Düzeltme Yorumu

  Kripto para piyasasında son dönemde toparlanma belirtileri görülse de bir önceki sert düzeltmenin tartışmaları sürüyor. Raoul Pal, Bitcoin fiyatında panik yaratan düzeltme için yaptığı yorumda 2013 yılında yaşanan değişimlere örnek verdi. Ünlü kripto para yatırımcısına göre bu durum daha önceki 100 dolardan 1000 dolara çıkılan düzeltme dönemine benziyor. Kripto para yatırımcıları da Raoul Pal’in portföyünü inceleyerek yatırımlarına yön vermeyi sürdürüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle