Kripto Para

Yatırım şirketinden kripto paralara övgü yağdı

  Dünyanın en büyük yatırım şirketi olarak bilinen Blackrock’un CEO’su Larry Fink, kripto paralarla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. CNBC’de katıldığı programda kripto paraların geleceği ile ilgili değerlendirmelerde bulunan ünlü CEO, kripto sektöründen övgü dolu sözlerle bahsetti.

  Kripto para sektörünün hızla popülerleşmeye devam ettiği bugünlerde finans sektörünün önde gelen isimleri kripto paralar ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunuyor. Son dönemlerde yükselişleri ile dikkat çeken kripto paralar geleneksel finans sektörünün popüler isimlerinden de beğeni topluyor. Birçok ünlü ismin desteklediği kripto paralar ile ilgili yeni bir açıklama dev yatırım şirketi Blackrock’un CEO’sundan geldi.  Larry Fink kripto paralar ile ilgili birçok önemli açıklamada bulundu.

  Yönetimi altında yaklaşık 8 trilyon dolarlık varlık bulunduran Blackrock şirketi, dünyanın en büyük yatırım şirketi olarak biliniyor. 2021 yılının başında şirket adına yapılan açıklamada kripto paralarla ilgilendikleri ortaya çıkmıştı. Blackrock şirketinin CEO’su Larry Fink, CNBC’de katıldığı Squawk Box isimli programda kripto paralar ile ilgili kişisel görüşlerini açıkladı. Ünlü CEO kripto paraların harika bir geleceğe sahip olacağını düşünüyor.

  Kripto paraların itibari paralardan ayrı bir değeri var

  Ünlü CEO Larry Fink kripto paraların gelecek dönemde harika bir varlık sınıfı haline geleceğini belirtti. Ünlü isim kripto paraların kendilerine özel değerleri olduğunu ve itibari paralardan farklı bir noktada durduğunu belirtti. Larry Fink açıklamalarında kripto paraları itibari paraların tamamlayıcısı olarak görmediğini, farklı bir noktada ve itibari paralardan ayrı olarak değerlendirdiğini açıkladı. Ünlü isim kripto paraların inanılmaz yükselişler göstermesini beklediğini açıkladı.

  Larry Fink açıklamalarında Blackrock şirketi olarak tek gündemlerinin kripto paralar olmadığını ancak kripto paralar ile ilgili araştırma ve incelemelerini sürdürdüklerini belirtti.

  Kripto para sektörü borsa önünde engel değil

  Larry Fink açıklamalarında dünya çapındaki yatırım şirketleri ile ABD’deki enflasyon oranları ile ilgili müzakereler gerçekleştirdiklerini ancak yatırım fonlarının kripto para sektörüne ilgisinin hala düşük olduğunu belirtti. Kripto paralar gibi borsaya de değer verdiğini açıklayan ünlü CEO, borsanın yükselmeye devam edeceğini ve market konusunda bullish hisleri olduğunu açıkladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle