Waltonchain (WTC) Token Nedir? WTC Coin Nasıl Alınır?

  Son zamanların dikkat çeken kripto para birimlerinden olan Waltonchain (WTC) token, başarılı projesiyle de beğeni toplamaktadır. Yerli yatırımcıların araştırdığı WTC coin nedir, nasıl alınır, avantajları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bu yazımızdan inceleyebilirsiniz.  

  Waltonchain (WTC) Token Nedir?

  Waltonchain projesi, tedarik zincirleri için bir yönetim sistemi oluşturmak üzere blok zincirini IoT (özellikle RFID) ile birleştiren bir protokoldür. RFID (Radyo frekansı tanımlama) teknolojisinin mucidi ve uzayda bir öncü olan Charlie Walton’dan esinlenen projenin yerel kripto para birimi WTC tokendir. Waltonchain, en yaygın olarak envanter izleme, kütüphane sistemleri ve Redbox gibi ürün kiosklarında kullanılabilir.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Waltonchain projesinin temel amacı, özel RFID çiplerinin blockchain teknolojisiyle birleşimini tanımlamaktır. Bunun için IoT yani Nesnelerin İnterneti kavramını kullanan Waltonchain RFID etiketlerini kullanarak, blok zincirler artık fiziksel öğeleri zincir üzerinde saklayabilir. 

  Blockchain’in ve Internet of Things’in organik entegrasyonuna dayalı yepyeni bir iş ekosistemi yaratmayı hedefleyen Waltonchain, RFID etiketlerinin basit bir taraması sayesinde bilinmesi gereken tüm bilgileri sağlamaktadır. Waltonchain projesi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak ve Whitepaper’ı incelemek için https://www.waltonchain.org/ bağlantı adresini kullanabilirsiniz. 

  WTC Token Yorumları

  Waltonchain, ekosistem için kendi Kanıt ve Güven (PoST) konsensüsünü kullanmaktadır. PoST, WTC temettüleri ile token sahiplerini (node) ödüllendirmesi ike, Proof of Stake (PoS) benzer yapısıyla kripto para dünyasında ilgi görmektedir. Uzmanlara göre WTC token yüksek kazanç potansiyeli sunan bir kripto para birimidir.

  Waltonchain (WTC) Token Geleceği Ne Olur?

  Nesnelerin İnterneti alanında her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte kripto para dünyası da şekillenmektedir. Waltonchain bu sektörde fark yaratabilecek başarılı projeler arasında gösterilmektedir. Uzmanlara göre WTC token geleceği umut vaat edicidir ve IoT alanındaki gelişmelere ayak uydurabilirse WTC token fiyatı çok yüksek seviyelere ulaşabilir. 

  WTC Token Fiyatı Ne Kadar?

  An itibari ile 1 WTC fiyatı %waltonchain+try% TL. Döviz cinsinden ise %waltonchain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Waltonchain 24 saatte %waltonchain+yuzde%.

  Kripto para piyasasında yaşanan boğa rallisi WTC token fiyatında da yeni zirveler yaratmıştır. Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi WTC token fiyatında da ani yükselişler dikkat çekicidir. Bu yüzden yatırım yaparken mutlaka güncel trendlere dikkat edilmesi gerekir. 

  Waltonchain (WTC) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Waltonchain (WTC) token satın almak için listeleme yapan Binance, Huobi Global, Mandala Exchange, OKEx kripto para borsalarından birinin web sitesine girin. 
  • 2. Adım: KYC bilgilerini girerek borsaya kayıt olun.
  • 3. Adım: Ücretsiz hesabınızı aktif ettikten sonra para transferi yöntemini seçerek hesabınıza para gönderin. 
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra WTC tokeni seçip alım emri girin.
  • 5. Adım: Satın aldığınız WTC tokenleri borsada veya donanım cüzdanlarında saklayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  Waltonchain (WTC) Token avantajları şunlardır:

  • RFID tanımlama yoluyla sahteciliğe karşı koruma sağlamaktadır.
  • Güvene ihtiyaç duymadan desantralizasyon imkanı tanır. 
  • Düşük işçilik maliyetleriyle kullanımı ekonomiktir. 
  • Stake yapabilme özelliği sayesinde yatırımcılarına pasif gelir imkanı sunar. 
  • Waltonchain teknolojisini kullanan herkes kendi alt zincirini oluşturabilir ve kendi jetonlarına sahip olabilir.

  Dezavantajları Neler?

  Waltonchain (WTC) Token dezavantajları şunlardır:

  • Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi WTC token yüksek volatilite sebebiyle ani düşüşler ya da yükselişler yaşayabilir. Bu nedenle WTC token yatırımı riskli bir yatırımdır.
  • Borsalarda tutulan WTC tokenler siber saldırı riski altında olabilir. 

  Sonuç

  Blockchain’in ve Internet of Things’in organik entegrasyonuna dayalı yepyeni bir iş ekosistemi kurmayı amaçlayan Waltonchain projesinin yerel kripto para birimi WTC tokendir. Gelecek vaat eden kripto para birimleri arasında yer alan WTC token yatırımında yüksek kazanç potansiyeli olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle