Kriptopara

STARL Coin Geleceği Ne Olur? Güncel 4 Fiyat Tahmini

  STARL Coin iyi bir yükseliş ivmesi yakalarken, metaverse coin’leriyle ilgilenen önemli bir yatırımcı kitlesini peşinden sürüklemektedir. STARL Coin geleceğine ilişkin uzman görüşleri ve fiyat tahminlerini inceleyerek alım kararı vermek isteyen okurlarımız için yazımızda merak edilen detaylara yer verdik.

  STARL Coin Geleceği Ne Olur?

  Uzay istasyonlarını keşfetmeye dayalı metaverse oyunu olan STARL Metaverse, yerel token olarak STARL Coin’i kullanmaktadır. Oyunda NFT alım ve satımı için kullanılacak olan token, oyunun popülerliğinden yararlanarak gelecekte iyi bir yatırım fırsatı olarak görülmektedir. STARL Metaverse platformunda geliştirilen Warp Nexus ile birlikte projeler start almış ve STARL Coin geleceğine ilişkin uzman bakış açıları önemini artırmaya başlamıştır.

  STARL Coin orta ve uzun vadede kar bırakacak bir sanal para birimi olarak görülmekte ve fiyatının kısa sürede birkaç katına artabileceği öngörülmektedir.

  STARL Coin Grafik Analizi

  STARL Coin 1 saatlik grafiğini inceleyen anonim analistler, görülen formasyonu ikili tepeye benzetirken, fiyatların bilinen bir geri çekilme olan yükselen takoz formasyonu şeklinde değiştiğine dikkat çektiler. Yaşanan ani yükseliş sonrası düzeltme sürecinde olduğu düşünülen altcoin için yeni pozisyon alınmadan önce yükselen takoz alt desteğine teması sonrası tayin edeceği yöne karar vermesinin beklenmesi gerektiği ifade edildi.

  Analister ayrıca takozu oluşturan iki tepe noktasının RSI ile negatif uyumsuzluk oluşturduğunu belirterek, pozisyon alımlarında acele karar verilmemesi gerektiği yönündeki tavsiyelerini yinelediler. Henüz RSI indikatörü alım bölgesinde yer alırken, saatlik periyotta MACD göstergesi satış bölgesinde bulunmaktadır.

  Güncel STARL Coin Fiyat Tahminleri

  STAR Coin geleceğine ilişkin fiyat tahminlerini paylaşan sektörün en çok takip edilen isimleri, beklentilerini aktarırken ikiye ayrılmaktadırlar. Analistlerin önemli bir bölümü iki yıllık süreçte STARL Coin’in yükselmesini beklemektedir. Diğer analistler ise nispeten temkinli yaklaşarak, mevcut STARL Coin fiyatına yakın seviyelere işaret eden tahminler iletmektedirler.

  • Wallet Investor STARL Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistleri, sevilen bir metaverse projesi olan STARL Coin’de teknik göstergelerin güçlü AL bölgesinde seyrettiğini ifade etmekteler. Analistlere göre proje ileriye dönük kar marjı yüksek altcoin’ler arasında yer almaktadır. 1 yıllık periyotta STARL Coin hedef fiyatı 0,000173 dolar olarak belirlenerek öngörülen prim potansiyeli rakamsal olarak ifade edilmektedir.

  • Digitalcoin STARL Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoin analistleri STARL Coin’de yükseliş beklentilerini rakamsal olarak ifade etmektedirler. Analistler, 2021 yılında 0,00011 dolarlık hedef fiyat belirledikleri altcoin’de gelecek yıl temkinli yaklaşım sergilemektedirler. 2022 yılı STARL Coin hedef fiyatını 0,00012 dolar olarak belirleyerek, kısa vadede daha iyi prim potansiyeli gördüklerini kripto para yatırımcıları ile paylaşmaktadırlar.

  • Upto Brain STARL Coin Fiyat Tahmini

  Upto Brain analistleri temel ve teknik anlamda değerlendirdikleri STARL Coin’de, yıl sonuna doğru hafif geri çekilme beklemektedirler. Analistler bu yılın 0,00006 dolar düzeylerinde tamamlanmasını beklediklerini ifade ederek negatif yönlü görüş aktarmaktadırlar. Analistler gelecek yıl da benzer olumsuz görüşe hakimdir. Gelecek yıl 0,00007 dolarlık fiyat beklentisi paylaşarak STARL Coin’de prim beklentisi taşımamaktadırlar.

  • Coin Arbitrage STARL Coin Fiyat Tahmini

  Coin Arbitrage, bot kullanarak yayımladığı fiyat tahminlerinde STARL Coin’e de yer verdi. Analistler 1 yıllık süreçte STARL Coin fiyatının 0,00008 dolara yükselmesini öngördüklerini açıkladılar. Gelecek yılın STARL Coin açısından olumsuz geçeceğine inanan analistler, 2022 yılı fiyat hedeflerini 0,00006 dolar düzeylerine çekerek olumsuz görüşlerini fiyat tahmini ile desteklemektedirler.

  Özet Olarak

  STARL Coin popüler bir metaverse coin’i olma yolunda ilerlemektedir. Analistlerin geleceğine ilişkin ikileme düştükleri altcoin’de genel beklenti, yükselişin devam etmesi yönünde gerçekleşmektedir. Kısa vadede fiyat düzeltmesi öngörülen altcoin için doğru teknik seviyeler takip edilerek yapılan alımlar, orta ve uzun vadede tatmin edici kar bırakma potansiyeli içermektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle