Patlamaya hazır 4 altcoin

  Kripto para piyasalarının ünlü analistlerinden Josh Rager, yaklaşık 160 bin takipçisinin olduğu Twitter hesabından yükselişe hazırlandığına inandığı 4 altcoin projesini açıkladı. Rager, paylaşımında Ethereum’un (ETH) yükselişine dikkat çekti ve ETH’nin bu yükselişler ile zemin oluşturabileceğini vurguladı.

  Ünlü kripto para analisti Josh Rager, Twitter’dan yeni bir tahmin paylaşımında bulundu. Rager, büyük hamleler ile yükseliş hazırlığında olduğuna inandığı 4 altcoin projesini paylaştı. Ünlü analist, bu olası yükselişler için 4 bin dolar barajını aşarak kritik seviyelere ulaşan Ethereum’un (ETH) zemin oluşturabileceğini söyledi. Analiste göre Ethereum’un 4 bin dolar üzerinde yeni bir ATH belirlemesi, altcoinlerin de patlamaya hazır hale geldiğini gösteriyor. Ünlü analist konuya ilişkin olarak şu ifadelere yer verdi:

  “Son bir ya da iki hafta boyunca pek çok altcoin sıkıştırılıyor. Eğer Ethereum bu hafta kritik seviyelere ulaşırsa, diğer altcoinlerin uçması için zemin hazırlar.”

  WINK (WIN)

  Ethereum’un oluşturduğu zemin ile giriş yapan Rager, listesinde ilk olarak WINK’e (WIN) yer verdi. Rager WIN için 0,00139 dolarlık seviyeyi anahtar direnç olarak değerlendiriyor. Analist, patlamaya hazır olduğunu düşündüğü Blockchain tabanlı oyun platformu WIN için, anahtar direncin 4. kez test edildiğini ifade etti. Josh Rager bu test hareketliliklerini “4. kez cazibe” sözleri ile tanımladı.

  Verge (XVG)

  Ünlü analist WIN’den sonra listesindeki ikinci sırayı Verge’ye (XVG) ayırdı. Daha önceden DogeCoinDark olarak bilinen gizlilik merkezli proje, analiste göre en az %47’lik bir yükseliş elde etmenin eşiğinde bulunuyor. Rager, “aldığım ilk altcoin” dediği Verge’nin tekrar zirveler göreceğini sanmadığını ancak bunu söylediği için muhtemelen yükselişin gerçekleşeceğini dile getirdi.

  QuickSwap

  Ünlü analist listesinde 3. sırayı merkezi olmayan borsa (DEC) QuickSwap’e ayırdı. QuickSwap tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.590 dolardan 653 dolara kadar düştü ve bu aşamadan sonra analiste göre büyük bir sıçrama yapacak.

  Fantom (FTM)

  Josh Rager, listesinde son sırayı ise Fantom’a (FTM) ayırdı. DeFi için ölçeklenebilir Blockchain platformu olan bu altcoin projesi, 0,81 dolardaki direnci ciddi şekilde tehdit ettiği için patlamaya hazır. Analist FTM için “FTM. Buraya göz atın, daha fazlası için iyi görünüyor.” sözlerini dile getirdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle