Kriptopara

ERN Coin Geleceği 2021, 2022 - Ethernity Chain Tahminleri

  Gelecek vaat eden kripto para birimleri arasında gösterilen ERN coin fiyatı yerli yatırımcılar tarafından da merak edilmekte. Bu yazımızda ERN coin geleceği, ERN coin fiyat tahminleri ve grafik analizi gibi en çok araştırılan soruların yanıtlarını bulmaya çalışacağız.

  ERN Coin Geleceği 2021, 2022

  Ethernity, NFT tabanlı dijital sanatı popülerleştirme ve blok zinciri, müzik ve eğlence endüstrilerindeki kilit kişilerle bağlantılar kurarak iyi amaçlara yardımcı olma hedefini sürdürmektedir. NFT sektörünün bu sene patlama yapmasıyla birlikte ERN coin fiyatında da ciddi yükselişler görülmüştür. Yatırımcılar şimdi ERN coin fiyatında yükselişin devam edip etmeyeceğini, bu coinin ne kadar kazançlı bir yatırım tercihi olacağını merak etmektedir.

  Ethernity platformu, tanınmış bir dijital sanatçı olan Jason Hauser ile birlikte çalışarak lisanslama endüstrisini dönüştürmek için dev bir adım atmıştır. Uzmanlara göre bu gelişme ERN coin geleceğinde önemli bir sıçrama meydana getirebilir. Yüksek profilli dijital sanatçılarla daha yüksek profilli topluluk hareketlerinin zaman geçtikçe gerçekleşmesi beklenirken bunun ERN coin geleceğine olumlu yansıyacağı düşünülmektedir.

  Ethernity Chain Fiyat Tahminleri

  Ethernity Chain fiyatını etkileyebilecek her şey yerli yerine oturduğunda ve piyasaya bir daha boğa gelmediği göz önüne alındığında analistlerin yorumları uzun vadeli kazanca işaret etmektedir. Bu gelişmelerle uygun ortamın oluşması halinde, ERN coin fiyatının 166 dolar seviyesine ulaşması mümkün görünmektedir. Öte yandan ERN coin yatırımının bu kadar kazançlı olmayacağını iddia eden bazı popüler analistler de vardır.

  Digital Coin Analistlerinden ERN Coin Fiyat Tahmini

  Digital Coin ekibinin son analizinde, Ethernity Chain kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyatından başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 64.0316642 dolar seviyesine yükselecektir. Analistler ERN coin fiyatında 2022 yılına kadar 29.6935652 dolara yükseliş beklemektedir.

  Kripto para piyasası genelinde boğa trendinin devam etmesi durumunda ERN coin fiyatının 2023-2024'te de büyümesini sürdüreceği belirtilmektedir. Bu tahmine göre Ethernity Chain, kârlı bir uzun vadeli yatırım olarak dikkat çekmektedir.

  Wallet Inwestor Analistlerinden ERN Tahmini

  Wallet Investor analistlerinin tahminlerine göre, ERN coin fiyatı bir yıl içinde 17.5578944 dolardan 2.345 dolara düşecektir. Bu şaşırtıcı performans, ERN coini kötü bir yatırım olarak göstermektedir. Popüler analistlere göre ERN coinde uzun vadeli kazanç potansiyeli yüzde -86,64 seviyesindedir.

  Trading Beast Analistlerinden ERN Fiyat Tahmini

  Ethernity Chain'in gerçekten iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren Trading Beasts analistleri bu soruya temkinli yaklaşmaktadır.  2021 perspektifinde ERN coin fiyatının önce yükseliş trendiyle zirve yapmasını ve daha sonra düşüş yaşaması beklenmektedir. 2022'nin sonunda 27.230 dolara yükselerek dikkat çeken ERN coin fiyatının yıl sonuna doğru 12.658 dolara gerileyebileceği öngörülmektedir.

  ERN Coin Grafik Analiz

  Deneyimli analistler, nispeten doğru bir Ethernity Chain fiyat tahmini oluşturabilmek için destek/direnç, trend çizgileri, hareketli ortalamalar ve RSI gibi basit göstergeleri kullanmaktadır. Bu verilerden hareketle ERN coin fiyatında 3, 6 ve 12 ay öncesi için başarılı sayılabilecek grafik okumaları yapılabilir. Tecrübeli anonim analistlere göre ERN coin fiyatında önümüzdeki birkaç ay içinde 75 dolarlı seviyeler görülebilir.

  Trend devam ettiği ve ekip ürünleri ve ilişkileri üzerinde çalışmaya devam ettiği sürece, mevcut trendlere ve yatırımcı tutumuna dikkat edilmelidir. Popüler analistler kripto para piyasasının genel yönüne bağlı olarak ERN coinin 2021'de 75 dolara ulaşma konusunda güçlü bir olasılığı olduğuna inanmaktadır.

  Sonuç

  NFT sektörünün yaşadığı patlama ile birlikte popülerlik kazanan ERN coin geleceği hakkında uzmanların fikir birliğine vardığı bir yorum yoktur. Bazı analistler ERN coin fiyatının orta ve uzun vadede kazanç sağlayacağını belirtirken bazı uzmanlara göre de bu kripto para birimi kazançlı bir yatırım tercihi olarak görülmemekte.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle