Fenomen analistlerin aralık ayına özel altcoin tavsiyeleri

  Kripto paralarda yükseliş bekleyen yatırımcılar, kısa vadede kazanç sağlayabilecekleri projelere odaklandı. Topluluğun yakından takip ettiği usta analistler ise aralık ayında kazandırabilecek altcoin projelerini tek tek sıraladı…

  Kripto para piyasasındaki belirsizlik ortamına rağmen, Aralık ayında yükseliş senaryosu ile karşılaşılabilir. Bu senaryoya şimdiden kendini hazırlamak isteyen yatırımcılar, altcoin yatırım fırsatlarını kaçırmamaya özen gösteriyor. Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı fenomen analistler ise bilhassa aralık ayında kazanç fırsatı sunacak altcoin tavsiyelerinde bulundu.

  Bir süredir olumsuzluklarla karşı karşıya kalan kripto para piyasası ciddi düşüşler yaşadı. Ayı sezonu derin düşüşler getirirken kripto paralarda yeniden toparlanma sinyalleri dikkat çekiyor. Anonim kripto para analistleri Theta Network (THETA) projesinin aralık ayında öne çıkabilecek altcoin projelerinden biri olduğunu düşünüyor.

  THETA Coinde Yükseliş Sinyali

  Mevcut piyasa koşullarına ögre değeri 912.671 milyon dolar olan THETA coin listede 45. sırada bulunuyor. Analistler THETA coin grafiğinde alçalan paralel kanal formasyonunu takip ediyor. Grafikte kırılma noktasına gelen THETA fiyatı aralık ayında tam olarak öngörülemese de direnç çizgisinden bir kopuş sonrasında yükseliş yaşaması muhtemel görülüyor.

  APE Coin Direnç Seviyesine Dayandı

  Altcoin yatırımcılarının yakından izlediği bir diğer popüler proje Apecoin (APE) grafiğinde enteresan sinyaller takip ediliyor. Usta kripto para analistleri APE coin fiyatında yükseliş beklentisini işaret ediyor. Yatay bir direnç alanı ve alçalan direnç çizgisini birlikte oluşturan 4 dolardaki güçlü direnç seviyesi kırılabilir. Fenomen analistlere göre APE fiyatında bir yükseliş yaşanacaksa ilk olarak bu direncin kırılması gerekiyor. APE coin mevcut 1.406 milyar dolar piyasa değeri ile en değerli 30. kripto para birimi olarak öne çıkıyor. 

  LTC Coin Ralli Hazırlığında 

  Usta analistler Aralık ayında fark yaratabilecek altcoin projeleri arasında Litecoin (LTC) detayına dikkat çekiyor. Piyasa değerine göre 13. sırada bulunan LTC toplamda 5.182 milyar dolar değer sahip. Usta analistler LTC grafiğinde haziran ayından bu yana yükselen paralel kanal içindeki hareketin kırılma yaşamasını bekliyor. Kanalın yatay destek alanı ile direnç çizgisinin kesiştiği bir noktada sıçrama yaşaması durumunda LTC fiyatında ralli başlayabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle