Kriptopara

2022 Steem (STEEM) Coin Geleceği, 3 Uzmandan Tahmin

  Altcoin piyasasında dikkat çeken projelerden biri olan Steem (STEEM) coin, yerli yatırımcılar tarafından da yakından takip ediliyor. Steem (STEEM) coin 2022 fiyat tahminleri hakkında önde gelen analistlerin güncel raporları da yerli yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. Bu yazımızda STEEM coin geleceği hakkında 3 uzmanın güncel fiyat tahminlerini ve raporlarını bulabilirsiniz. 

  STEEM Coin Geleceği

  Kripto para yatırımcıları STEEM coin yatırımı yapmadan önce uzmanların bu proje hakkındaki görüş ve yorumlarını merak etmektedir. Deneyimli kripto para uzmanlarının STEEM coin geleceği hakkında en güncel değerlendirmelerinde şu ifadeler dikkat çekmektedir. 

  • Steem projesi, kullanıcıların kendileriyle etkileşime girmelerine ve karşılığında kazanmalarına olanak tanıyan, herkese açık, teşvik edilmiş bir blok zinciri veritabanıdır. Bu nedenle gelecekte daha fazla kullanıcıya ulaşarak STEEM coin fiyatının yükselmesi muhtemeldir.
  • Steem ağı, kullanıcılara değer sağlamak için hem sosyal medyadan hem de kripto para biriminden teknolojilerden yararlanmaktadır. Sürekli gelişen yapısı ile STEEM coin gelecekte daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşabilir. 
  • Ağ, her kullanıcının katkısını yansıtan bir ödül yapısı yürüterek katkıda bulunanlara adil fırsatlar sunduğu için yatırımcılardan büyük talep görmektedir. Steem ağının geniş kullanıcı kitlesine ulaşmasıyla birlikte STEEM coin fiyatında da ATH’ler görülebilir. 

  STEEM Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Steem kripto para birimi için yüzde 100 doğru teknik analiz pek mümkün olmamasına rağmen, anonim kripto para analistleri, gelişmiş teknik analiz araçları ile önemli seviyelere dikkat çekmektedir. Usta analistler belirli zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu STEEM alım-satım puanlarından hareketle yatırımcılar için analizler yapmaktadır. Bu kapsamda Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar gibi popüler teknik göstergelere bakıldığında STEEM coin fiyatında yeniden yükseliş sinyalleri dikkat çekmektedir. Son dönemde alçalan takoz formasyonunu tamamlayan STEEM coinin piyasa genelindeki olumlu haberler ile birlikte kritik direnç seviyesinin üzerine çıkarak ralli başlatması beklenmektedir.  

  STEEM Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Steem projesi, ağ kullanıcıları için anında kazanç fırsatı yaratan topluluk odaklı bir blok zinciridir. Protokol, müşterilere ağdaki değerlerine göre bir kazanç fırsatı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcılara, küratörlüğünde içeriği çevrimiçi olarak yayınlayabilecekleri ve kripto para biriminde ödeme alabilecekleri bir platform sağlamak temel hedeftir. Bu projenin yerel kripto para birimi STEEM coindir. 

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Steem projesine bağlı olarak kurulan Steemit, bu blok zinciri üzerine inşa edilen ilk uygulamadır ve 4 Temmuz 2016'da kullanıma sunulmuştur. Protokol, kullanıcı topluluğu için şu kullanım amaçları sağlamaktadır.

  • Protokol üzerinde dikkatle seçilmiş haberler ve yorumlar sağlamak.
  • Kripto para kazanmak için bir fırsat yaratmak.
  • Kullanıcıların sorularına cevaplar sunan bir kaynak oluşturmak.
  • USD'ye sabitlenmiş istikrarlı bir kripto para birimi sağlamak.

  STEEM Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 STEEM fiyatı %steem+try% TL. Döviz cinsinden ise %steem+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, STEEM Coin 24 saatte %steem+yuzde%.

  Kripto para piyasası genelinde inişli çıkışlı bir grafik görülürken STEEM coin fiyatında da sert hareketlilikler yaşanabilmektedir. Bu nedenle önde gelen kripto para uzmanları STEEM coin yatırımı yapmadan önce mutlaka piyasadaki güncel trendlere dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulunmaktadır. Aynı zamanda STEEM coin teknik analizindeki destek-direnç noktalarına dikkat edilmelidir. Bu şekilde STEEM coin yatırımı yapıldığında maksimum kazanç seviyesine ulaşılabilir.

  STEEM Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Madencilik yoluyla yeni madeni paraların yaratıldığı diğer blok zincirlerin aksine, Steem madeni paralarının (STEEM) büyük kısmını ödül havuzuna dağıtır. STEEM, protokolün birincil madeni parasıdır. Havuz, coinlerin girişlerine göre platformdaki kullanıcılara dağıtmaktadır. Bu nedenle STEEM coin fiyatının gelecekte daha yüksek seviyelere ulaşma potansiyeli bulunmaktadır. 

  STEEM Coin Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı? 

  Kripto para uzmanları tarafından onaylanan STEEM coin projesi son derece güvenilirdir. Protokol, yeni bloklar oluşturmak için iş kanıtına dayanmaz, ancak tanıkların her üç saniyede bir blok oluşturmasını planlar. Bununla birlikte, Steem blok zinciri, platformdaki işlem hızını artırmak ve daha ölçeklenebilir hale getirmek için devredilen hisse kanıtı kullanır. Bu özellikleri sebebiyle rahatlıkla alım yapılabilir.

  STEEM Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Birçok geleneksel sosyal medya şirketi, kullanıcıları tarafından üretilen içerik aracılığıyla çok büyük gelir elde etmiştir Ancak Steem'i farklı kılan, kullanıcılarına platforma değerli girdileri için ödüllendirerek sunduğu destektir. Ağın benzersiz bir özelliği, blok zincir teknolojisine dayanması ve bu da onu türünün ilk örneği yapmasıdır. Sonuç olarak, gözetim altında değildir ve merkezi değildir, kesinti veya veri kötüye kullanımı yoktur ve platformun verileri de mükemmel bir şekilde korunur. 

  STEEM Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  STEEM coin avantajları şunlardır:

  • Kullanıcılara platforma katılmaları için kripto para birimlerinde ödeme yapılır.
  • Steem'e tek bir temel ilke rehberlik eder: Bir girişime katkıda bulunanlara, tıpkı yeni başlayanların fonlama turları sırasında hisse dağıtarak yaptığı gibi, sahipler tarafından ödenmesi gerektiğidir.
  • Bir diğer temel inanç, çeşitli finansal hizmetler ve fırsatlar sunarak topluluk üyelerine hizmet etmektir.
  • İçerik küratörleri ve yazarlar, oluşturulan yeni paraların yüzde 75'ini alır.
  • Blok oluşturan hesaplar, her üç saniyede bir Steem blok zincirine yeni bloklar ekler ve bu sayede kazanç elde edebilirler.

  STEEM coin dezavantajları şunlardır:

  • Benzer projeler arasındaki rekabet yüksek olduğu için STEEM coin talebinde zaman zaman düşüşler görülebilir.
  • STEEM coin yüksek volatilitesi nedeniyle riskli bir yatırım tercihidir.

  STEEM Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Son dönemde yerli kripto para yatırımcılarının da büyük ilgisini çeken STEEM coin listeleyen kripto para borsaları merak edilmektedir. En güncel verilere göre STEEM coin listeleyen kripto para alım satım platformları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Binance
  • Bithumb
  • Huobi Global
  • Poloniex
  • Gate.io
  • WazirX
  • MEXC
  • Probit Global
  • Upbit
  • BitVavo
  • CoinEx
  • BKEX
  • Pionex
  • RuDEX

  STEEM Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği usta analistler STEEM coin fiyat tahminleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. STEEM coin yatırımı yapmadan önce uzmanların hedef fiyatları ve değerlendirmelerine göz atmak faydalıdır. Kazançlı bir yatırım yapabilmek için 3 uzmanın en güncel STEEM coin fiyat tahminleri ve yorumları şu şekildedir:

  • Price Prediciton ekibinin STEEM coin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analizine göre, 2022 yılında Steem fiyatının minimum 0.25 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. STEEM coin fiyatı, ortalama 0.26 dolar işlem fiyatı ile maksimum 0.30 dolar seviyesine ulaşabilir.
  • TechNewsleader analistleri ise devasa toplulukla birlikte Steem fiyatının yeni zirvelere ulaşmasını beklemektedir. 2022 yılı için STEEM coin fiyatı neredeyse 0,32 dolar olacak. Maksimum fiyat 0,37 dolar olarak gösterilirken, 2022 sonunda Steem ortalama fiyat tahmini 0,33 dolar civarında olabilir. 
  • Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği Wallet Investor yıl sonuna kadar 0.0363 dolarlık fiyat beklentisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Usta analistler ayrıca 2022 yılı içinde en düşük seviye konusunda 0,249658 doları işaret ederek STEEM coinin gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli görünmektedir.

  Sonuç 

  Steem projesi, sosyal uygulamalara yönelik, halka açık bir hisse senedi kanıtı blok zinciri altyapısıdır. Steem blok zinciri, içerik oluşturma ve iyileştirmeyi teşvik etmek için STEEM kripto para birimiyle içerik oluşturan kullanıcıları ödüllendirmektedir. Steem, popüler kullanıcı arayüzü Steemit'in altında yatan blok zinciri olup yerel kripto para birimi STEEM coindir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle