Kriptopara

LEO Coin Geleceği Ne Olur? 2022 UNUS SED LEO Tahminleri

  Güçlü yükselişi ile son günlere damgasını vuran LEO Coin’de hedefler büyüyor! Yatırımcılar, LEO Coin geleceğine yönelik uzman değerlendirmelerine odaklanırken sektörün en çok takip edilen 5 analistinin UNUS SED LEO fiyat tahminlerini revize etti. Hazırlanan UNUS SED LEO rehber yazısından LEO Coin projesinin teknik detaylarına, uzman ve analist değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz.

  LEO Coin Geleceği

  LEO Coin geleceği profesyonellerce olumlu değerlendirilmektedir. Bitfinex borsasının popülerliği dışında güçlü trendi ile öne çıkan LEO Coin’in şu nedenlerden dolayı fiyatını artırabileceği uzmanlarca düşünülmektedir:

  • Token yakma stratejisi, arzı azaltarak talep yanında olası artışları tetikleyebilir.
  • Bitfinex’in büyümesi, doğrudan LEO Coin’in kullanımını artıracaktır.
  • LEO Coin’e yönelik geliştiricilerin atacağı kullanım alanı artırılmasına yönelik her adım, token fiyatını destekleyebilir.

  LEO Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Anonim analistler yaptıkları LEO Coin değerlendirmelerinde 16 Ağustos 2019’da başlayan ve 11 Mayıs 2021 tarihinde temasın gerçekleştiği yükselen kanal direncinin kırıldığını belirttiler ve son yükselişin bu doğrultuda gerçekleştiğinin altını çizdiler. Görülen zirvenin hemen ardından gelen hafif düzeltmede sıkışma gerçekleştiğini belirten analistler, bir yöne kırılım gerçekleşmesini beklediklerini ve mevcut trende göre kırılımın yukarı yönlü gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu ifade ettiler.

  Analistlerin son formasyon oluşumu için üçgen formasyonu benzetmesinde bulundular. Üçgenin tam ortasında fiyatların yer aldığını ifade eden analistler, LEO Coin’de desteğin 5,50 dolar ve direncin ise 6 dolar olduğunu belirttiler.

  UNUS SED LEO (LEO) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  UNUS SED LEO (LEO) Coin, adını Ezop masallarında geçen Latince bir deyişten alan ve iFinex ekosisteminde kullanılmak üzere geliştirilmiş hizmet token’idir. iFinex tarafından geliştirilen ve Mayıs 2019’da piyasaya sürülen LEO Coin, hükümet tarafından el konulan Crypto Capital fonlarından doğan finansal açığı kapatmak amacıyla geliştirilen kripto para birimidir. Bitfinex kullanıcılarının portföylerinde bulundurmaları halinde işlem ücretlerinden tasarruf etmelerini sağlayan LEO Coin’in çalışma sistemi aşağıda özetlenmektedir:

  1. Bitfinex kullanıcıları, portföylerine avantajlarından yararlanmak amacıyla LEO Coin ekler.
  2. Kullanıcının hesabında bulunan LEO miktarına göre yararlanılacak ve birikimlerin dağıtıldığı üç farklı katmana göre değişen işlem ücret indirimi hesaplanır.
  3. Kriptodan kriptoya ya da kriptodan sabit değerli kripto para birimine göre fiyat değişiklikleri farklı hesaplanır.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  LEO Coin çift blockchain üzerinde geliştirilerek gelişime açık bir imaj çizerken, şu anda sunulan kullanım alanlarının kısıtlı olması beklenen gelişimin ortaya konulması noktasındaki güveni sarsmıştır. Kripto para borsalarından alınıp satılma ve takas edilmenin yanında LEO Coin, Bitfinex borsasından komisyon indirimi kazanmak için kullanılmaktadır. 

  LEO Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 LEO fiyatı %leo-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %leo-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Unus Sed Leo Coin fiyatı 24 saatte %leo-token+yuzde%.

  LEO Coin yakın tarihte gördüğü 8,40 USDT zirve sonrasından düzeltme sürecine girdi. Düzeltme fiyatları sadece %36 geri çekerken, tepki yükselişi geri çekilmenin bir miktarını tolere etmiştir. LEO Coin güncel fiyatı, ATH seviyesinin yaklaşık %30 gerisinde fiyatlanmaktadır.

  LEO Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  LEO Coin beklentilerine göz atıldığında, gerek anonim teknik analistlerin gerek piyasa profesyonellerinin paralel düşünceleri örtüşür. Her iki grup da token fiyatının bu yıl itibari ile artacağını düşünürken, profesyoneller bir adım ileri giderek 5 yıl sonrasına çift dolar haneli hedef fiyatlar paylaşmaktadırlar.

  Kullanım alanı ve şeffaflık yönünden değerlendirildiğinde eleştirilere hedef alan LEO Coin’in 1 milyar adet olarak belirlenen maksimum arza yönelik benimsediği token yakma stratejisi beğenilmektedir. Öte yandan LEO Coin’in tüm kripto varlıklar gibi riskli olduğu ve olası geri çekilmelerde sert düşüşler yaşayabileceği dikkate alınmalıdır.

  UNUS SED LEO Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı?

  UNUS SED LEO projesi iki farklı blockchain kullanarak Ethereum ve EOS ağlarının güvenlik önlemlerinden yararlanır. Bunun dışında her süreci açık ve şeffaf bir şekilde paylaşılarak kullanıcı güvenilirliğine verilen önem gösterilir. Örneğin geliştiricilerin paylaştığı sütun grafikleri takip edilerek günlük yakılan token miktarı kullanıcılar tarafından takip edilebilmektedir.

  LEO Coin güncel fiyatı ATH seviyesine yakındır ve bu durum kimi yatırımcılara göre nispeten risk teşkil eder. Analistler LEO Coin geleceğini olumlu değerlendirirken, yatırımcılar bu görüşlerle birlikte kripto para piyasasının risklerini de dikkate almalıdırlar.

  LEO Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  LEO Coin, benimsediği token yakma mekanizması ile benzersizdir. Token yakma mekanizması kullanan iFinex, yaptığı planlamada her ay belirli bir orandaki LEO Coin’i piyasadan çekmektedir. Deflasyonist yapıyı güçlendiren bu yaklaşımla birlikte geliştiricilerin tercih ettikleri yaklaşımlar, LEO projesine şu karakteristik özellikleri kazandırmıştır:

  • iFinex gelirlerinin yüzde 27’sine karşılık gelen token’ler piyasa faiz oranıyla alınır.
  • Geri alım, dolaşımdaki token’lerin yüzde 100’üne ulaşmasına kadar devam edecektir.
  • LEO Coin’in yüzde 64’ü Ethereum, yüzde 36’sı ise EOS blockchain’i üzerindedir.
  • Bitfinex’te işlem ücret indirimi kazanılması için portföyde LEO Coin bulundurulması gereklidir.

  UNUS SED LEO Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  UNUS SED LEO projesi geliştirilme nedeni olarak fon açığını kapatmak gibi bir hedef belirlemiş ve bu yaklaşım, projenin riskli olduğu algısını güçlendirerek önemli bir dezavantaja sahip olmasına yol açmıştır. Geliştiriciler Bifinex’te sundukları avantaj ile nispeten bu negatif özelliği kapatmaya çalışsalar da dönemsel olarak şeffaflık yönünde gelen eleştiriler ve dalgalı fiyat seyri LEO Coin önünde dezavantaj olarak durmaya devam etmektedir. Öte yandan projeyi benzersiz yapan karakteristik özellikler eşliğinde LEO Coin’in sahip olduğu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Ethereum ve EOS ağı üzerindeki takip edilebilir.
  • Token yakma stratejisi ile deflasyonist yapı desteklenir.
  • Çift protokole sahiptir.
  • USD, BTC, ETH ve USDT gibi en sık kullanılan paritelerde işleme açıktır.

  LEO Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  LEO Coin kullanıldığı Bitfinex dışında önemli kripto para borsalarında işlem görmektedir. FTXve Gate.io gibi önemli borsaların da yer aldığı LEO Coin listelenen kripto para borsaları aşağıda sıralanmaktadır:

  • Bitfinex
  • LBank
  • FTX
  • Gate.io
  • OMGFIN
  • OKX
  • AscendEX (BitMax)
  • BTSE
  • DigiFinex
  • Hotcoin Global
  • ProBit Global

  UNUS SED LEO Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  UNUS SED LEO projesi analistlerin gözdeleri arasında yer alıyor. Token’i değerlendiren 5 analistin beklentisi de 2022 yılında boğaya işaret etmektedir. Analistler, 1 ve 5 yıllık periyotlarla değerlendirdikleri LEO Coin’de fiyat hedeflerini şu şekilde paylaştılar:

  • Crypto News Z analistlerine göre LEO Coin 2022 yılında 8,29 dolara, 5 yıl sonra ise 15,99 dolara ulaşabilir.
  • Wallet Investor iyi bir yatırım aracı olarak değerlendirdiği LEO Coin’in 1 yıl içinde 10,628 dolara, 5 yıl içinde ise 29,318 dolara ulaşmasını öngörür.
  • Price Prediction analistleri 2022 yılsonunda 9,44 dolar fiyat hedefi paylaştıkları LEO Coin’de 5 yıllık hedeflerini 63,34 dolar olarak belirlemektedirler.
  • Digital Coin tıpkı diğer üç analist gibi yükseliş öngördüğü LEO Coin’de 2022 yılı fiyat hedefini 8,28 dolar olarak paylaşmıştır.
  • Gov Capital’e göre LEO Coin fiyatını 1 yıl içinde 11,507 dolar, 5 yıl içinde ise 53,882 dolara ulaştırabilir.

  Sonuç

  İki blockchain üzerine inşa edilen LEO Coin, el konulan fonların telafisi için geliştirilmiş bir kripto para birimidir. Geliştirilme amacı nispeten şüphe ile değerlendirilmesine yol açarken son dönemdeki güçlü trendi negatif düşünceleri nispeten baskılar. Analistler 2022 yılı itibari ile yükselişe geçeceğini düşündükleri token için 8 doları aşan 1 yıllık fiyat hedefleri bulunmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle