Ünlü CEO’da çarpıcı Bitcoin tahmini

  ARK Invest CEO’su Cathie Wood, Bitcoin’in göreceği fiyat seviyeleri ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in potansiyeline çok güvenen ünlü CEO, piyasa değerinin ve fiyatının inanılmaz seviyelere ulaşacağını iddia ediyor.

  Lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili çarpıcı açıklamalar gündeme gelmeye devam ediyor. Her geçen gün yatırımcı sayısı artan Bitcoin ile ilgili yeni açıklamalar yapan ARK Invest CEO’su Cathie Wood Bitcoin’in sabit arzının fiyat yükselişi üzerindeki etkisine dikkat çekti. Ünlü CEO sabit arzından kaynaklı talebi her geçen gün yükselen Bitcoin’in çok uç rakamlara çıkabileceğini iddia ediyor. Ünlü isim lider kripto paranın şu anki piyasa değerinin ise yolun sonunda ulaşacağı değere kıyasla çok küçük olduğunu belirtti.

  Cathie Wood Bitcoin’in sabit arzı olmasının fiyat değişikliği için çok kritik bir özellik olduğunu belirtti. Bitcoin’in sabit arzı ile potansiyel talebini ele alan ünlü CEO bu iki bileşen ile Bitcoin’in çok yüksek fiyat seviyelerine ulaşabileceğini düşünüyor. Ünlü isim 1 trilyonluk piyasa değerinin de katlanacağını iddia etti.

  Cathie Wood kurumsalların yatırımlarına dikkat çekti

  Ünlü CEO açıklamalarında Bitcoin’in en son piyasa çıkan varlık sınıfı olduğunu belirtti. Hisse senetlerinden bu yana Bitcoin’in varlık sınıfı olarak ele alınan en önemli yatırım aracı olduğunu belirten CEO, onun diğer varlıklarla arasında düşük bir kolerasyon olmasına da dikkat çekti. Bitcoin’in diğer varlıklarla arasında düşük kolerasyon olmasının, Bitcoin’i yatırımcılar için çekici hale getirdiğini iddia eden CEO, bu nedenle kurumsal yatırımların arttığını belirtti.

  Carhie Wood açıklamalarında kurumsal yatırımcı sayısında son dönemlerde yaşanan yükselişe de dikkat çekti. Square, Tesla gibi şirketlerin yaptığı Bitcoin yatırımlarının önemli bir noktada durduğuna dikkat çeken CEO, MicroStrategy şirketinin artık politikalarını Bitcoin üzerinden kurmaya başlamasına da dikkat çekti.

  ARK Invest CEO’su Bitcoin’in neden dikkate alınması gerektiğini açıkladı

  ARK Invest CEO’su riskli bir varlığa yatırım yapmadan, yüksek gelir sağlamak isteyen yatırımcıların mutlaka Bitcoin’e yönelmesi gerektiğini belirtti. Ünlü CEO Sharpe oranlarını en yüksek düzeye çıkarmak isteyen yatırımcıların portföylerinde mutlaka Bitcoin’e yer vermeleri gerektiğini açıkladı.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle