Ünlü analistten Cardano uyarısı ve gerçekçi fiyat hedefi!

  Popüler kripto para analisti Jason Pizzino, son dönemde öne çıkan altcoin projelerinden Cardano (ADA) hakkında açıklama yaptı. ADA fiyatında gerçekçi seviyeyi açıklayan ünlü analist, altcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı…

  Kripto para piyasasında altcoin projelerine yönelik yeni açıklamalar yapan analist Jason Pizzino tüm dikkatleri üzerine çekti. Bu sefer Cardano (ADA) piyasasını mercek altına alan ünlü analist, grafiklerde alıcıların ADA’dan kaçtığını görüyor

  Kısa vadede Cardano tekniklerinin iyi görünmediğini söyleyen Jason Pizzino, dikkat çeken paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Şimdiye kadar pek iyi görünmüyor. Yukarı hareketler azalıyor… Önümüzdeki birkaç ay içinde, bu yılın sonlarına doğru bir dönüş olacağını düşünüyorum. Hangi fiyat aralığında? 40 sentten 1 dolara kadar herhangi bir yerde olabilir.”

  Cardano Fiyatında Yeni Seviyeler 

  Youtube kanalı üzerinden yaklaşık 200 bin abonesine seslenen popüler analist, Cardano fiyatındaki yükseliş beklentisini de açıkladı. Daha gerçekçi bir fiyat tahmininde bulunacağını aktaran Jason Pizzino, Cardano hayranlarını heyecanlandırmayı başardı:

  “2.50 dolar eski zirve. Bu 80 milyar dolarlık bir piyasa değeri olurdu. 3.75 dolar 120 milyar dolarlık bir piyasa değeri olurdu. 5 dolar 560 milyar dolarlık bir piyasa değeri olurdu. Burada her şey elinizin altında.” Deneyimli analist Cardano’nun mevcut durumundan yüzde 300’e kadar artış yaşayabileceğini belirtti.

  “ADA Fiyatında 10 Dolar Çok İyimser”

  Ünlü analist ADA’nın 10 dolara ulaşacağını düşünenlerin aşırı iyimser olduğunu belirterek şunları söyledi: “ADA 10 dolara ulaşabilir mi? Bu, 320 milyar dolarlık bir piyasa değerine ihtiyacımız olacağı anlamına gelir. Şimdi 40 milyar dolarlık bir piyasa değerinde ADA’mız var.” 

  “220 milyar dolarlık bir piyasa değerinde Ethereum‘umuz var. Bu, Bitcoin ve Ethereum iyi giderken Ethereum’u geçmemiz gerektiği anlamına geliyor. Yani bu piyasa döngüsünde olacağını sanmıyorum. ADA’yı 10 dolarda göreceğimizi sanmıyorum. 5 dolar mı? Kesinlikle.”

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle