Kripto Para

Cardano’ya ilgi artıyor

  ABD’li ünlü şarkıcı Nick Carter Cardano’ya olan ilgisini açıkladı. Sosyal medya hesabı üzerinden Cardano’yu desteklediğini açıklayan ünlü isim kripto paranın dünya için Bitcoin’den daha iyi olduğunu belirtti. Cardano’ya olan ilgi günden güne artıyor.

  Kripto paralar finans dünyasının ardından sanat dünyasında da popüler hale gelmeye başladı. Birçok ünlü isim gibi ABD’li şarkıcı Nick Carter da kripto paralara ilgi duyduğunu belirtti. Nick Carter’ın açıklamalarında son dönemlerin popüler kripto parası Cardano ile Bitcoin arasında kıyaslama yapması ise dikkat çekti. Carter Cardano’nun Bitcoin’i geçebileceğini iddia etti.

  Son zamanlarda sık sık Ethereum ile kıyaslanan Cardano’nun popülerliği artıyor. Kripto para sektörünün en çok konuşulan birimleri arasına giren Cardano, yatırımcılardan da daha fazla talep görmeye başladı. Kripto paraya yönelik beklentiler yükselirken, ilerleyen dönemde Bitcoin’î geçmesi bile gündeme gelmeye başladı.

  Dünya için Cardano üretimi Bitcoin’den daha iyi

  Son dönemlerde yaşadığı yükseliş ve gelişmeler ile yatırımcılara umut veren kripto paralar arasında yer alan Cardano ile ilgili açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Nick Carter, ADA’ya ilgi duyduğunu açıkladı. Nick Carter Cardano’ya ilgi gösteren tek isim de değil. Bununla beraber ünlü şarkıcının açıklamalarında Cardano’nun Bitcoin’den daha iyi olduğunu belirmesi be yakında Cardano’ya geçeceğini açıklaması ise şaşkınlık yarattı.

  Nick Carter açıklamasında Cardano’nun dünya için Bitcoin’den daha iyi ve daha temiz olduğunu belirtti. Bitcoin son dönemlerde madencilik faaliyetlerinde kullandığı enerji miktarı ile ilgili eleştiriler alıyor. Carter birçok varlıktan daha fazla karbon ayak izine sahip olması ve iklim değişikliğini olumsuz etkilemesi nedeni ile eleştirilerin Bitcoin’e alternatif olarak Cardano’yu önerdi.

  Cardano’ya ilgi gösteren isim sayısı günden güne artıyor

  Nick Carter’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamaya Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson’dan açıklama geldi. Hoskinson Carter’ın Bitcoin yerine Cardano’yu tercih etmesini olumlu karşılarken, Cardano’ya geçişlerin de artacağını ima etti. Bilindiği gibi bu sene Nick Carter’ın dışında birçok ünlü isim de Cardano’ya ilgi göstermeye başladı. Kripto paranın yatırımcı sayısını ve de yükselişini sürdürmesi bekleniyor.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle