Analist Poppe bu altcoinler için ciddi yükselişler öngörüyor

  Kripto para piyasalarının usta analisti Michael van de Poppe, Twitter üzerinden yeni analiz ve tahminleriyle takipçilerinin karşısına çıktı. Poppe, Cardano’daki (ADA) temel seviyeleri ve güçlü yükselişler beklediği 6 küçük ölçekli altcoini daha paylaştı.

  Usta analist Michael van de Poppe Twitter’dan 275 bin 400 takipçisine yeni analizlerini ve tahminlerini duyurdu. Poppe, paylaşımlarında Cardano (ADA) için temel fiyat seviyelerini işaret etti. Ayrıca analist, ADA dışında ciddi yükselişler beklediği 6 altcoini daha paylaştı.

  Analistin ADA Tahminleri

  Poppe, ADA/BTC paritesinde %50 oranında bir değer artışı görülebilmesi için zeminin hazır olduğunu düşünüyor. Analist, paritedeki bu olası bu yükseliş öncesinde 0,000034 seviyesini işaret ediyor. Poppe konuya ilişkin olarak paylaştığı grafiğin yanı sıra “Bu, o küçük yeşil bloğu 2.200 Satoshi (0,000022) civarında tutmalı. Bu gerçekleşirse trend devam eder.” sözlerini dile getirdi.

  Poppe ADA Sonrası ICX, ZIL ve EGLD’yi İşaret Ediyor

  Poppe, listesinde ikinci sırayı bir Hibrit Blockchain platformu olan ICON’a (ICX) ayırmış durumda. Analiste göre ICX/BTC paritesinde %130 oranında bir artış için güçlü bir potansiyel bulunuyor. Analistin bir sonraki güvendiği altcoin ise Zilliqa (ZIL). Poppe ZIL/BTC paritesinden de %40 oranında bir artış bekliyor.

  Poppe, listesinde 4. sırayı son günlerin popüler altcoinlerinden biri olan Elrond’a (EGLD) ayırmış durumda. Usta analiste göre EGLD/BTC paritesinde %50’den fazla değer artışı yaşanması için paritenin kilit bir seviyeye sahip olması gerekiyor.

  Analistin 5. ve 6. Tercihleri

  Usta analistin listesinde 5. sırada Pundi X (PUNDIX) yer alıyor. Poppe, PUNDIX/USDT paritesinin dibe vurduğunu ve sonraki aya hazırlandığını ifade ediyor. Poppe beklentilerini şöyle dile getirdi:

  “Herkes dikey ani artışlardan satın almak istedi, gerçek girişler ise fiyat hareketiyle elde edildi. Yeniden güzel testler verdi ve muhtemelen dibe vurdu.”

  Michael van de Poppe, listesinde son sırayı ise LTO Network’e (LTO) ayırmış durumda. LTO’yu izlediğini ifade eden Poppe, LTO/BTC paritesinin 0,0000097 desteğini tutmaya devam ettikçe, tüm zamanların rekorunun gelebileceğini düşünüyor. Poppe, paritede büyük dalgalanmaların görüldüğünü de hatırlatıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle