Terra Virtua (TVK) fiyatı Binance listelemesi ile yükseldi

  En popüler kripto para borsalarından Binance tarafından listelenen Terra Virtua (TVK) fiyatındaki hızlı yükselişle gündeme geldi. Altcoin yatırımcılarının radarına takılan Terra Virtua (TVK) ağının detayları merak edildi…

  Son dönemde kripto para borsasında fiyatların aşağı yönlü hareketi devam ederken bazı altcoin fiyatlarındaki rekor yükselişler dikkatlerden kaçmadı. Lider kripto para birimi Bitcoin ve bazı altcoin fiyatlarındaki sert düzeltme hareketi devam ederken Terra Virtua (TVK) yükselişiyle dikkat çekti. Terra Virtua (TVK) fiyatı aylık grafikte yüzde 398 oranında değer kazandı. 

  Altcoin yatırımcıları tarafından yakından takip edilen Terra Virtua (TVK) fiyatı %terra+virtua-kolect-usd% Dolar. Yatırımcısını sevindiren TVK, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan seviyelere ulaşmayı başardı. TVK piyasa değeri ise 47 milyon dolara kadar yükseldi. 

  Binance Listeleme Duyurusu Etkili Oldu

  Terra Virtua (TVK) fiyatındaki hızlı yükseliş ivmesinde, Binance kripto para borsasının yapmış olduğu resmi duyuru da etkili oldu. Popüler kripto para borsasının Terra Virtua (TVK) listelediğini kullanıcılarına duyurmasının ardından kısa bir süre sonra fiyatlar resmen uçuşa geçti. Bilindiği üzere Terra Virtua, blockchain tabanlı, oyun ve film gibi eğlence hizmeti odaklı bir NFT pazaryeri olarak tanımlanıyor.

  Terra Virtua ağında bulunan dijital koleksiyon ürünleri ile alım-satım işlemleri yapılırken ekosistem bilgisayar, mobil, web, AR ve VR platformlarının tümünü kapıyor. Kullanıcılar bu platformların hepsine ulaşırken VR özelliği ile öne çıkan Terra Virtua sayesinde canlı etkinlik yayınları, sinema, e-spor turnuvaları gibi birçok yayına katılabiliyor.

  Terra Virtua (TVK) İnceleme

  Bu ağın yerel kripto para birimi olan TVK, ekosistemdeki ekonomik faaliyetlerin temelinde yer alıyor. Terra Virtua pazaryerinde bulunan ürünler, TVK token ile alınıp satılıyor ve ayrıca canlı yayın izlemek ile oyun oynamak gibi faaliyetlerde bunlarla ödeme yapılabiliyor. TVK tokenın toplam arzı 1.2 milyar olurken dolaşımdaki arzı 88 milyon olarak açıklandı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle