Ünlü analist BTC için gerçekçi fiyat rotasını çizdi

  Kripto para piyasalarında yeniden kıpırdanmalar başlayınca birçok analist de yeniden Bitcoin (BTC) fiyat tahminlerini paylaşmaya başladı. Zincir üstü veri analisti Willy Woo da BTC için tahminlerini paylaştı. Ancak Woo, söz konusu paylaşım ve tahminlerini “gerçekçi” bir rota oluşturarak yaptığını dile getiriyor.

  Kripto para piyasaları Mayıs ayı ortalarından sonra ilk kez 21 Temmuz tarihinden sonra ciddi ve heyecan uyandırıcı yukarı yönlü bir ivmelenme yakaladı. Daha önce 14 Haziran tarihinde Bitcoin (BTC) aslında bir kez 41 bin dolar seviyesine kadar yükselmişti. Ancak bu yükseliş saman alevi gibi hızlı bir şekilde yerini tekrar düşüşe bırakmıştı. 21 Temmuz’da başlayan yükseliş hareketliliği ise günlerce devam etti ve daha kalıcı fiyat izlenimleri vermeye başladı. Bu hareketlilik sonrası birçok analist de BTC için fiyat tahminlerini yeniden gündeme getirmeye başladı.

  Woo, Koşusunun Sürmesi İçin Gerekli “Gerçekçi” Seviyeyi Açıkladı

  Zincir üstü veri analisti olan ve kripto para piyasalarında özenle takip edilen Willy Woo da Bitcoin ile ilgili fiyat tahminlerini paylaştı. Ancak Woo, birçok analistin aksine tahminlerini “gerçekçi” bir rota oluşturarak paylaştığını ifade ediyor. What Bitcoin Did with Peter McCormack’in yeni bölümünde BTC ile ilgili tahmin ve fikirlerini dile getiren Willy Woo, boğa koşusunun devamını tetikleyebileceğini düşündüğü birkaç kritik fiyat seviyesini işaret etti. Analiste göre bu “gerçekçi” seviyelerde verilecek olan pozitif mücadeleler, boğa koşusunun sürmesini sağlayabilir.

  Willy Woo’nun Açıklamaları

  Willy Woo, BTC’nin zincir üstü temellerinin şu anda 50 bin dolar ile 60 bin dolar aralığında bir değerde olduğunu iddia ediyor. Bu noktada Woo, Bitcoin’in yükseliş momentumunu tekrar tetikleyebilmesi için geri kazanması gerektiğini düşündüğü bazı fiyat seviyelerine değiniyor. Konuya ilişkin olarak Willy Woo’nun yer verdiği ifadeler şöyle:

  “50 bin – 60 bin dolar aralığında olmayı hak ediyoruz. Uzun zamandır bulunduğumuz kanalın uzun vadeli bir çizgisi olan 42 bin doları kırdığımızda, sonraki aşamayla 50 bin dolar arasında gerçekten hiçbir şey yok. 42 bin dolar ile 50 bin dolar arası sadece bir boşluk. Yani 42 bin doları kırdığımızda, 50 bin dolara ulaşmak için çok fazla zamanımız olmayacak.”

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle