TRONPAD Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda TRON ağı ile ilgilenen yatırımcıların özellikle merak ettikleri TORNPAD Token hakkında bilgileri sunacağız. Akıllarda en çok yer alan TRONPAD Token nedir, nasıl alınır, gelecekte başarılı olur mu, avantajları, dezavantajları neler gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız. 

  TRONPAD Token Nedir?

  TRONPAD Token, TRON Network tarafından desteklenen TronPad platformunda çalışan tokendır. Yatırıcılara ödül token’ı olarak verilen TRONPAD, likiditeyi yükseltme yeteneğiyle güçlendirilmiştir. IDO çözümlerini TRON ağına kazandıran TRONPAD Token, katılım piyangolarına dahil olmak için kullanılan bir kripto aracıdır. Bu token aynı zamanda garantili tahsis adı verilen işlemi kullanmak ve iki aşamalı güvenlik sistemlerini devreye almak için kullanılan bir akıllı kontrat sistemidir. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  TRONPAD Token projesinin amacı eşit dağılımlı ödülleri sunabilmek, TRON ağına güç kazandırmaktır. Projenin diğer amacı, TronPad ağında belirli görevleri kullanıcılar için sunmak ve görevleri tamamlayanlara bedava token dağıtımı yapmaktır. Piyango etkinliklerine ağdan katılan yatırımcılar %25 oranında piyango token dağıtımından yararlanırlar. Projede garantili tahsis katmanı adı verilen sistemi sunmak ve güvenliliği yükseltmek amaçlanır. Projenin diğer niteliklerin ise https://www.tronpad.network/ adresinden erişebileceğiniz Whitepaper’dan edinebilirsiniz.

  TRONPAD Token Yorum

  TRONPAD Token hakkında yorumlara bakıldığında olumlu tepkileri aldığı görülüyor. Yatırımcılar TRONPAD Token’ın tercih edilmesi halinde stake edilebildiğini ancak buna gerek duyulmadığını belirtmişler. Çünkü TronPad ağından giriş yapılan beyaz liste çekilişleri üzerinden de %5 oranında pasif gelir elde edilebildiği açıklanıyor. Platform içerisinde yapılan çekilişlerde de avantaj sağlayan token, yatırımcıların daha yoğun ilgisine maruz kalabilir.

  TRONPAD Token Geleceği

  TRONPAD Token geleceği hakkında tahmin yürüten analistler onun değerlenebileceğini belirttiler. Analistlere göre TRONPAD Token, 2021 yılı Ağustos ayı içinde 0.25 dolar ile 0.30 dolar bandı arasında yer alabilir. Diğer yandan 2021 yıl sonunda fiyatın 0.40 dolar ile 0.45 dolar bandı arasında dalgalanabileceği açıklandı.

  TRONPAD Token Nasıl Alınır?

  TRONPAD Token almak için yapılacaklar şu şekildedir:

  • 1. Adım: TRONPAD Token, PancakeSwap ve DODO BSC borsalarında işleme giriyor. Bu borsalarından herhangi birine erişilmelidir.
  • 2. Adım: Borsalardan seçilen hangisi ise onda hesap açılışı yapılmalıdır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba ise satın alma işlemi için para yatırılır.
  • 4. Adım: Hemen ardından, borsadan TRONPAD Token paritesinin yer aldığı işlem sayfasına gidilir. 
  • 5. Adım: Bu bölümde o anki fiyattan veya girişi yapılan daha uygun fiyattan TROMPAD Token satın alma emri tanımlanır.
  • 6. Adım: Satın alınan token bakiyesi hesabın sanal cüzdanında veya çevrimdışı ve daha güvenli olan donanım cüzdanda saklanabilir.

  Bu aşamaların doğru biçimde yapılması ardından satın alma işlemi rahatlıkla gerçekleştirilir.

  Avantajları Neler?

  TRONPAD Token avantajları:

  • Geniş Ödül: TronPad ağında TRONPAD Token sahibi olanlar görevleri tamamlayarak, çekiliş ve piyangolara katılarak token kazanırlar. Ödül yelpazesi geniştir.
  • İşlem Hızı: TRONPAD Token ile cüzdanlar arası sınır ötesine transfer dahi dakikalar içinde tamamlanır. Takasta işlem onayları yüksek bekleme süresi olmadan alınır.
  • Düşük Masraf: TROMPAD Token, cüzdan ile sınır ötesine transfer edildiğinde bankacılık hizmetlerinin yurtdışına para transferi işlem masraflarının altında masraf ödenir. 

  Dezavantajları Ne?

  TRONPAD dezavantajları:

  • Düşük Erişilebilirlik: TRONPAD Token şuanda sadece 2 farklı kripto para borsasında işleme giriyor. Bu borsalar harici bir alandan onunla işle yapmak mümkün olmadığından, her hesap üzerinden ona erişmek de mümkün değildir. 
  • Saldırı Riski: TRONPAD Token eğer borsaların sanal cüzdanın saklanıyorsa, çevrimiçi olacağından herhangi bir saldırıda bakiye riske girebilir. Ancak, donanım cüzdanlarda saklanarak bu risk ortadan kaldırılır.

  Sonuç

  TROMPAD Token, TRON ağını desteklemek amacıyla inşa edilen TronPad platformunun yerel kripto parasıdır. Staking, görev ve çekiliş üzerinden token kazanma, borsalarda alım-satım için kullanılabilir. Son günlerde özellikle çekiliş usulü çalışan platformların popüler hale gelmesi ile gündeme gelmiştir. Analistler onun 2021 sonunda 0.40 dolar düzeyine ulaşabileceğini tahmin ediyorlar. Beklenen hedef gerçekleşirse, piyasa değerini de yükseltebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle