Analist Arnold bu yaz uçuşa geçecek altcoinleri sıraladı

  Kripto para piyasaları Mayıs ayı ortasında girdiği keskin virajı hala tam olarak alamadı. Geçtiğimiz ay gelen sert değer kayıpları sonrası toparlanmalar görüldü. Ancak kripto paralar hala belli fiyat seviyelerinde mücadele veriyor. Ünlü analist Aaron Arnold, bu düşüşlere rağmen bu yaz ciddi yükseliş elde edebileceğini düşündüğü altcoinleri paylaştı.

  Kripto paralar geçtiğimiz ayın ortalarında üst üste birçok darbe ile karşılaştı. Piyasa aldığı darbelerin etkisini hala tam olarak üzerinden atabilmiş değil. Geçtiğimiz ay yaşanan sert düşüşler, piyasadaki boğa koşusunun bittiği düşüncesini gündeme getirmeye başladı. Ancak buna rağmen bazı analistler ve ünlü isimler, kripto paraların toparlanacağını ve hatta bazılarının yeni rekorlar kıracağını düşünüyor. Altcoin Daily kanalından ünlü analist Aaron Arnold da bu kişilerden biri. Arnold, yaşanan sert düşüşlere rağmen bu yaz döneminde uçuşa geçeceğini düşündüğü altcoinleri paylaştı.

  Analistin İlk Tercihi Mina Protocol (MINA)

  Youtube’da yaklaşık 830 bin abonesi bulunan ünlü analist Arnold, çok ciddi yükseliş beklediği altcoinlerde ilk sırayı Mina Protocol’e (MINA) ayırdı. Arnold MINA ağının sahip olduğu 22 KB’lık çok boyutun çok düşük olduğunu söyledi. Arnold’a göre böylece her bir kullanıcı tam ağ düğümünü kullanarak merkezi olmayan bu ağa katkıda bulunabilecek. CoinList üzerinde ön satışa sunulan MINA, Arnold’ın da işaret ettiği gibi dünyanın en hafif Blockchain ağına sahip. MINA’nın 100 kat artış yaşadıktan sonra şimdilerde sakin bir dönemde olduğu biliniyor.

  Analistin 2. Tercihi TronPad

  Ünlü analist Mina Protocol’ün ardından dikkatle takip edilmesi gereken diğer altcoinin TronPad olduğunu söyledi. Binance Smart Chain (BSC) ağı üzerinde BSCPAD rekor kırmıştı. TronPadbu projenin koyası olarak piyasaya sürüldü. Arnold, Tron kurucusu Justin Sun’ın bu projeyi garanti altına almak için her şeyi yapabileceğini ifade etti. Arnold bu sebeple TronPad’in de çok ciddi bir yükseliş elde etmesini bekliyor.

  Analistin 3. Tercihi Olympus Dao (OHM)

  Ünlü analist Aaron Arnold, videosunda 3. olarak Olympus Dao’ya (OHM) dikkat çekti. Arnold algoritmik bir kripto para projesi olan OHM’un sadece elastik bir arza sahip bir proje olmadığını, dünyanın farklı noktalarındaki enflasyon sorunlarını çözmeyi hedeflediğini hatırlattı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle