Kripto Para

Dev stabilcoin USDT güven tazeledi!

  Kripto para sektörünün en büyük stabilcoini Tether (USDT), yatırım fonları ve dijital varlık denetçisi Moore Cayman tarafından test edildi. Bu popüler şirketten alınan güvence raporunu yayınlayan Tether, yatırımcılarına ne kadar güvenilir hizmet sunduğunu göstermiş oldu…

  Tether Limited, yatırım fonları ve dijital varlıkların denetçisi Moore Cayman tarafından hazırlanan bir güvence raporu yayınlamasıyla gündeme geldi. Kripto para piyasasında en büyük stabilcoin olarak bilinen Tether (USDT) bu raporla tüm dikkatleri üzerine çekti

  Moore Cayman raporuna göre şirketin yaklaşık 62,7 milyar dolar varlığı olduğu gözler önüne serildi. Tether’in baş teknoloji sorumlusu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında şirketin firmanın “en son tasdikini” ve ayrıntılı bir “rezerv dağılımını” yayınladığını söyledi.

  Tether Onayı Kripto Basının Gündeminde

  Üst düzey Tether yöneticisinden gelen bu açıklamalar kripto para topluluğunun dikkatinden kaçmadı. Yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: “Bilin bakalım ne oldu? Tether tamamen destekleniyor, ticari evrakların derecelendirmesi S&P tarafından sağlanmakta. Pek çok insan, ünlü pasta grafiğimizi kaçırıyor.”

  Kripto para dünyasının önemli şirketlerinden Vaneck yöneticisi Gabor Gurbacs da bu paylaşımla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “En son Tether onayı çıktı. Tether, önde gelen 62 milyar dolarlık stabil coin üzerinde daha fazla şeffaflık sağlama çabalarına devam ediyor. Son tasdikte, varlık dökümü, kalite ve vade/süre ölçümleri mevcut. Tebrikler.

  EN Güvenilir Stabilcoinler Arasında 

  Bağımsız denetçi Moore Cayman tarafından yayınlanan güvence raporu, Tether stabilcoinin güvenilir olduğunu bir kez daha kanıtladı. Bu raporun, Tether Holdings Limited grubu yönetimi tarafından CRR’nin belirlenen kriterlere uygun olarak sunulduğu belirtildi:

  “30 Haziran 2021, UTC 23:59 itibariyle bulgularımız şunlardır: Konsolide toplam varlıklar, CRR’de belirtildiği gibi doğru şekilde sınıflandırılan en az 62.773.190.075 ABD doları tutarında. Konsolide toplam yükümlülük tutarı 62.628.932.116 ABD doları olup, bunun 62.610.829.196 ABD doları ihraç edilen dijital tokenlarla ilgilidir.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle