Kripto kahini yükselecek altcoinleri açıkladı

  Kripto para piyasasının başarılı analistleri arasında yer alan Capo of Crypto, Bitcoin baskın endeksine bağlı olarak bu ay yükselmesinin beklediği altcoin projelerini açıkladı. Başta Ethereum olmak üzere Balancer, Reserve Right Token, Verasity ve SAND altcoinlerinden yükseliş bekleyen analist nedenlerini de açıkladı.

  Kripto para piyasasındaki yatırımcılar Bitcoin ve altcoinlerin performanslarını değerlendirmek için Bitcoin baskın endeksini inceliyor. Bitcoin’in mi yoksa altcoinlerin mi daha yüksek performans göstereceği konusunda bilgi veren baskınlık endeksini inceleyen isimlerden biri de kripto para sektörünün kahini olarak bilinen Capo of Crypto oldu. Endekste zayıflık belirtilerinin görülmesi bu ay altcoinlerin daha iyi performans göstereceğinin mesajını veriyor.

  Kripto dünyasında Capo of Crypto ismi ile tanınan ünlü analist, Bitcoin baskın endeksinde şubat ayının sonundan bu yana geri çekilme gözlemlendiğini açıkladı. Bu geri çekilmeye bağlı olarak bu ay altcoinlerin Bitcoin’den daha yüksek performans göstereceğini açıklayan ünlü trader, hangi altcoinlerden yükseliş beklediğini de açıkladı. 59 bini aşkın takipçisi ile potansiyeli yüksek olan altcoinleri paylaşan analist ile sırada Ethereum’dan bahsetti.

  Ethereum ve Balancer tüm zamanların rekorunu kıracak

  Capo of Crypto Bitcoin baskın endeksindeki geri çekilmeyi Ethereum’un Bitcoin’den daha yüksek performans göstereceği şekilde yorumluyor. Şubat ayının sonunda Ethereum’un tüm zamanların rekorunu kırabileceğini belirten analist yeni analizinde de bu görüşünü yineledi.

  Analistin Bitcoin’den daha yüksek performans göstermesini beklediği diğer altcoin ise Ethereum tabanlı bir altcoin projesi olan Balancer oldu. Analist Balancer’in tüm zamanların en yüksek seviyesine programlandığını açıkladı.

  Altcoin projelerinin yükselişi için doğru zaman

  Capo of Crypto’nun listesinde yer alan altcoinlerden birisi ise Reserve Right Token oldu. Analist ademi merkeziyetçilik yolu ve çeşitlilik ile riski azaltmaya odaklı olarak oluşturulan projenin bu ay yüzde 66 oranında yükseliş yaşamasını bekliyor.

  Ünlü kahin listesinde yer verdiği Verasity projesinin düşüş trendini sonlandırmayı başardığını ve bu ay yükselişe geçmesinin beklediğini açıkladı. Listede yer alan son altcoin ise SAND oldu. SAND altcoininin 1 doların altında satılmamasına dikkat çeken analist rekor bekliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle