Ünlü analist patlamaya hazır 3 altcoini açıkladı

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği dünyaca ünlü analist Ran Neuner, altcoin sezonda patlama yapacak projeleri listeledi. Başarılı analistin bu paylaşımını gören yatırımcılar, bu altcoinlere hücum etti…

  Kripto para dünyasının tanınmış analistlerinden ve CNBC sunucusu Ran Neuner, özellikle altcoin yatırımcılarının dikkatini çeken açıklamalarda bulundu. Altcoin sezonunun devamında patlamaya hazır olan ve süper satın alma sinyali veren 3 altcoini duyuran analist, yatırımcılara önemli tavsiyelerde bulundu

  Kripto para piyasasında volatil bir dönemden geçilirken, bazı altcoin fiyatlarında ciddi düşüşler meydana geldi. Ran Neuner de düşüş yaşayıp “süper satın alma sinyali” veren altcoin projelerine dikkat çekerek patlamaya hazır altcoinleri takipçilerine duyurdu. Ünlü analistin listesinde ilk sırada Band Protocol (BAND) yer aldı. 

  Popüler Analistten Altcoin Tavsiyeleri

  Gerçek dünya verilerini ve API’leri akıllı sözleşmelere birleştirip birbirine bağlayan bir çapraz zincir veri oracle platformu Band Protocol öne çıktı. Usta analist bu tavsiyesini şu ifadelerle yaptı: “Altcoin grafik açısından gerçekten iyi görünüyor. İyi bir ikincil düşük seviyemiz vardı ve gerçekten iyi bir aşamada sakinleşiyoruz.”

  Kripto para dünyasının tanınmış analisti, altcoin sezonunda patlamaya hazır olarak nitelendirdiği diğer projesi de Injective Protocol (INJ) olarak açıkladı. Para borsalarını tamamen merkezi olmayan, halka açık ağlar yapmayı amaçlayan devrimci bir özelliğe sahip olan INJ fiyatında yükseliş bekleniyor. Bu projenin düzenlediği bağış toplama turu sırasında 10 milyon dolar toplaması dikkat çekiyor.

  Altcoin Yatırımcılarına Özel Projeler

  Ran Neuner, son altcoin tavsiyesinde tercihini PancakeSwap (CAKE) kripto para biriminden yana kullandı. Uzman analist CAKE performansını değerlendirerek kripto paranın ulaşması gereken fiyat hedeflerini söyledi. 

  Kripto para kullanıcıların altcoin ticareti yapmasına izin veren, farm yoluyla likidite sağlayan ve karşılığında ücretler kazandıran PancakeSwap (CAKE) talebi de giderek yükseliyor. Yakından takip edilen platform, en büyük merkezi olmayan finans (DeFi) uygulaması olarak yükseliş potansiyelini sürdürmeye devam ediyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle