Ekonomist Pal ETH’nin geleceğini değerlendirdi

  Ünlü ekonomist ve kripto uzmanı Raoul Pal, kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden biri olarak tanınıyor. Pal son açıklamasında Bitcoin ve Ethereum fiyatının geleceği hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu…

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatındaki yükseliş beklentileri devam ederken, kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden de dikkat çekici açıklamalar geliyor. Ünlü ekonomist ve kripto uzmanı Raoul Pal, hem Bitcoin hem de lider altcoin Ethereum (ETH) fiyatının geleceğini yorumladı. 

  Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, BTC hakkında ortaya attığı süper büyük kara delik teorisini yeniden gündeme getirdi. Bitcoin’in diğer kripto para piyasalarının diğer tüm varlıklarından sermaye çekmeye devam edeceğini söyleyen analistin bu görüşleri, kripto para basınında geniş yankı buldu. 

  Kripto Para Yatırımı İçin Alınması Gereken Riskler

  BTC ve ETH performansını 2021 yılının başından beri diğer tüm ticari varlıklar ile karşılaştıran ünlü ekonomist, iki kripto para lehine dev bir asimetrik avantaja dikkat çekti. Kripto para birimlerine yatırım yapmak için alınması gereken risk miktarını da hesaplayan eski Goldman Sachs yöneticisinin açıklamaları dikkat çekti. 

  Dijital varlık alanının hala diğer yatırım alanlarını gölgede bıraktığını kaydeden Pal şunları ifade etti: “Ayrıca hacim ayarlaması, riske göre ayarlanmış getiri bazında kripto kazanır. Beğenin ya da beğenmeyin, bu son 12 ayın en üstün ticaretidir ve şimdiye kadarki en büyük işlemlerden biridir. BTC, Mart 2020’deki en düşük seviyeden, ETH ise Mart 2020’deki en düşük seviyeden ciddi oranda artış gösterdi.”

  “BTC ve ETH 2021 Yılının Gözdesi Olmaya Devam Edecek”

  Yıl boyunca hem Bitcoin’in hem de Ethereum’un üstün bahisler olmaya devam edeceğini aktaran Pal şunları söyledi: “Benim teorim, bu yıl hiçbir yatırımın kripto parayı yenemeyeceği ve giderek daha fazla sermaye çekeceği yönünde. Buradaki nokta, dünyadaki her varlık sınıfından daha iyi performans göstermesidir. Yeni ve parlak olduğu için sevdiğim için değil, diğer her şeyi anlamsız gösterdiği için. Değere karşı büyüme umurumda değil.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle