Tecrübeli analist patlama yapabilecek 5 altcoini açıkladı

  Kripto para piyasasının deneyimli analisti Aaron Arnold, yatırımcıların dikkatini çeken paylaşımlar yaptı. Altcoin Daily adlı YouTube kanalının kurucu ortağı ve sunucusu, bu ay içinde Ay’a ulaşabilecek altcoinleri sıraladı…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği tecrübeli analistlerden Aaron Arnold son paylaşımıyla dikkatleri çekti. Özellikle altcoin yatırımcılarının uzun bir süredir takip ettiği deneyimli analist, bu ay içinde patlama yapıp Ay’a ulaşabilecek altcoin projelerini açıkladı. Ünlü analistin listesinde 5 adet altcoin yer aldı. 

  Bu Ay Uçuşa Geçebilecek Altcoin Projeleri 

  Analistin dikkat çektiği ilk altcoin projesi Mina Protocol (MINA) oldu. Her kullanıcının ağ üzerinden indirmesi gereken veri miktarını önemli ölçüde azaltan Mina ağı, popülerliğini arttırıyor. Deneyimli analist bu ağ hakkında yaptığı açıklamalarda şu konuya dikkat çekti: “Blockchainleri sonsuza kadar 22 kilobayt olarak kalacak… Dahası, her kullanıcı tam bir node gibi hareket ediyor, bu yüzden merkeziyetsizlik onlar için önemli.”

  Ünlü analist bir diğer altcoin projesi olarak TronPad (TRONPAD) örneğini verdi. Token tutma zorunluluğu olmayan açık bir halka açık piyango özelliği bulunan TronPad’in bu sayede diğer projelerden ayrılabiliyor. Aynı zamanda daha düşük seviyeler için katılım piyangosu sunarken yüksek seviyelerde ise garantili tahsisten oluşan sistemi kullanıyor. 

  Yakın Zamanda Ay’a Ulaşacak Altcoinler

  Arnold’ın yükseleceğini düşündüğü üçüncü altcoin, Olympus (OHM) olarak altcoin yatırımcılarının dikkatini çekti. Sonsuz bir tedarik sistemi içinde uzun vadeli fiyat tutarlılığı ve kıtlığı sağlamak için Hazine Rezervlerini kullanan Olympus ağı büyük ilgi görüyor. Merkezi olmayan bir rezerv para birimi protokolü olarak topluluk tarafından yönetiliyor. 

  20 yıldır oyun yayınlama ve geliştirme endüstrisinde yer alan Netcreeper Media Limited tarafından piyasaya sürülen Fear Coin (FEAR) analistin dikkat çektiği diğer proje oldu. Ethereum destekli bu altcoin fiyatının uçuşa geçmesini bekleyen analist son olarak Virtue Poker (VPP) tavsiyesinde bulundu. Virtue Poker, güvenli, dürüst ve eğlenceli bir çevrimiçi poker sitesi kurmak isteyenlere Ethereum tabanlı hizmetler sunuyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle