TitanSwap (TITAN) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda zincirler arası geçiş ile takas gerçekleştirmeyi tercih edenlerin favorilerinden TITAN Coin hakkında bilgileri sunacağız. TITAN Coin nedir, nasıl alınır, avantajları, dezavantajları neler, gelecek fiyat tahmini ne gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız. 

  TitanSwap (TITAN) Coin Nedir?

  TitanSwap (TITAN) Coin, optimum likidite çözümleri sunan merkeziyetsiz finans platformu TitanSwap’ın kripto para birimidir. TITAN Coin ile TitanSwap içindeki tüm işlemler yapılabilir. TITAN Coin, zincirler arası token takaslarında, işlem ücreti ödemede, oy vermede, otomatik likidite madenciliğinden kazanç elde etmede kullanılabilen bir coin’dir. Merkeziyetsiz finansal işlemler kapsamında rol alan TITAN Coin üzerinden pasif gelir sağlamak mümkündür. 

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  TITAN Coin projesinin amacı, yatırımcılara zincirler arası geçiş kapsamında işlem yapma imkanını sunmak ve likidite çözümlerini sunmaktır. Proje, AMM’ye dayalı olan emir mekanizmaları ile emirler yürütme fiyatına ulaştığında otomatik yürütmeyi ayarlar. Bu kapsamda AMM fiyat oluşumu mekanizmasında gelişim ve arbitrajcılar için özel araçlar sağlar. Proje, akıllı rota sistemine sahiptir. TITAN akıllı zincirler, birden fazla ana ağdan likidite havuzlarının otomatik seçilebilmesini sağlar. Daha fazla işlem çifti için daha küçük kaymayı destekler. Proje hakkında diğer bilgileri, https://titanswap.org/TITAN-Whitepaper-en.pdf adresindeki Whitepaper sayfasında bulabilirsiniz. 

  TITAN Coin Yorum 

  TITAN Coin hakkında yorum yapan yatırımcılar, bu proje ile strateji aracılığı üzerinden komisyon ödemesi alınabileceğini belirtmişler. Otomatikleştirilmiş piyasa yapma mekanizmasının yanında kullanılabilen TITAN sipariş planlayıcı ile stratejiler zenginleştirirken komisyonlardan pay alınabilir. 

  TitanSwap (TITAN) Coin Geleceği

  TITAN Coin geleceği hakkında tahmin yapan analistler, TITAN Coin’in 2021 senesinde fiyat artışına gidebileceğini açıklıyorlar. 2021 sonunda TITAN Coin’in 9 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini tahmin ediyorlar. 2021 senesinde ise kripto paranın daha popüler hale gelerek 14 dolara kadar ulaşabileceğini düşünüyorlar. 

  TITAN Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 TITAN fiyatı %titanswap+try% TL. Döviz cinsinden ise %titanswap+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, TitanSwap fiyatı 24 saatte %titanswap+yuzde%.

  TITAN Coin’in fiyatı kripto para piyasasının volatilitesine, gündem haberlerine, yatırımcıların alım-satım taleplerini göre anlık değişime uğrar. Fiyat bilgisizliğine bağlı hatalı yatırım pozisyonu girmemek için anlık fiyat takibi yapılmalıdır.

  TitanSwap (TITAN) Coin Nasıl Alınır?

  TitanSwap (TITAN) Coin almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: TITAN Coin’in işleme girdiği Huobi Global, BiONE gibi kripto para borsası platformlarından seçilene erişilir.
  • 2. Adım: Borsanın hesap açılış sekmesine giriş ardından kimlik tanımlama yani KYC adımları tamamlanıp, hesap oluşturulur.
  • 3. Adım: Açılan hesaba borsanın para yatırma işlem menüsüne giriş ardından istenilen tutarda para yatırılır.
  • 4. Adım: Borsadan TITAN Coin’in olduğu satın alma işlem sayfasına girilmelidir.
  • 5. Adım: Satın alma bölümdeki güncel fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden TITAN Coin alım emri girilir.
  • 6. Adım: Alınan TITAN Coin’ler sanal cüzdanda veya daha güvenli donanım cüzdanda saklanabilir.

  Adımların doğru atılması sonunda işlem başarı ile tamamlanır.

  Avantajları Nedir?

  TITAN Coin avantajları:

  • Pasif Gelir: TITAN Coin sahipleri, coin staking’i belirli vadede gerçekleştirerek vade sonun yeni coinler kazanırlar.
  • Zincirler Arası Takas: TITAN Coin sahipleri TITANSwap DAO’dan zincirler arası geçişi sağlayıp diğer platformlarda da kripto para takası yapabilirler. 
  • Hız: TITAN Coin ile hem takas hem de cüzdanlar arası transfer dakikalar içinde gerçekleştirilir. 

  Dezavantajları Ne?

  TITAN Coin dezavantajları:

  • Dijital Uygulama, Ürün Erişiminde Yetersizlik: TITAN Coin tamamen likiditeye, zincirler arası geçişe ve merkeziyetsiz finansal işlemlere odaklanır. Günümüzde popüler olan NFT pazarları, nesnelerin internetine hitap eden uygulamalar, kiralanabilir depolama alanları, merkezsiz internet veya sosyal medya gibi pek çok avantaj projede yoktur.
  • Saldırı Riski: TITAN Coin sanal cüzdanda saklanırken ağda saldırı olması halinde, sahip olunan bakiye de riske girer. Donanım cüzdanlarda sakama bu riski önler. 

  Sonuç

  TITAN Coin, TitanSwap DAO’nun kripto para birimidir. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilir. TITAN Coin’in 2021’de değerlenebileceği tahmin ediliyor. Analistlerin tahmini fiyatlarını tabloya yansıtırsa kar sunabilir.

  ETH tabanlı bir altcoin olan TITAN, 2021’de yükselen bir grafik çizerek yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Huobi borsasında listelenmiş olan TITAN, Binance gibi daha etkili bir borsada listelenmesi ile daha iyi bir performans gösterebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle