Kriptopara

2022 Everipedia (IQ) Coin Geleceği, 3 Tahmin

  Kripto para piyasalarında 2022 yılındaki belirsizlikler birçok projeyi olumsuz etkilemeye devam ediyor. Sektörde aynı dönemde gelen iflas haberlerinin sayısının artmasının artmasına rağmen güçlü bir konuda olduğunu gösteren Everipedia (IQ), proje vizyonu ve piyasa hedeflerine bakıldığında ise umut vaat eden projeler arasında değerlendiriliyor. Everipedia (IQ) geleceği, fiyat tahminleri ve proje detayları hakkında tüm merak edilenleri bu yazımızda bir araya getirdik. 

  Everipedia (IQ) Coin Geleceği

  Bir süredir uzmanların radarında yer alan Everipedia (IQ), gelecek hedefleri ve yol haritası ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Gerçek dünyadaki bilgilerin ve verilerin blok zincire taşınmasını hedefleyen bu alanda önemli çözümleri bir araya getiren Everipedia, piyasalarda ise gelecekte daha güçlü bir konum elde etme özelliği taşımaktadır. 2022 yılı itibariyle devam eden ciddi risk eğilimi sonrasında piyasalarda yeniden yükseliş trendine uzun vadede girebileceği düşünülmektedir. Projenin geleceğine dair 2022, 2023, 2024 ve daha uzun vadeli hedefleri ve beklentilerden bazıları ise kısaca şöyledir:

  • Tüm bilgilerin erişilebilir olmasını ve gelecekte Everipedia Network’e sansür riski olmadan her yerden erişim sağlanarak blok zincir teknolojisinden yararlanılmasını mümkün kullanmayı hedeflemektedir.
  • Blok zinciri bilgisinin dünyaya, bilginin de blok zincirine taşınması gibi bir vizyona sahiptir. 
  • 2022 yılının riskli yapısına rağmen uzun vadede çok daha pozitif bir görünüm çizmektedir.   

  Everipedia (IQ) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Piyasalarda IQ görünümü mevcut formasyonda risklidir. Piyasaların genelinde devam eden sert geri çekilmelerden ciddi şekilde etkilenen Everipedia, beklentilerin altında kalmıştır. Devam eden risk faktörünün ardından yeniden yükselişe ne zaman başlayacağı ise merak ediliyor. Kilit direnç ve destek seviyelerinin sürekli farklılık göstermesi ve geri çekilmelerin hızlı bir şekilde devam etmesi gelecek projeksiyonlarını da riske etmektedir. Bir süre daha yakın takipte tutulması gereken projelerden biri olan Everipedia (IQ), sisli havanın dağılması ile portföylere uzun vadede eklenebilir. 

  Everipedia (IQ) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Everipedia, IQ belirtecini geliştiren blok zinciri şirketidir. Everipedia, blok zincirinde bir bilgi ekosistemi olarak kendini tanımlar. Dünyanın bilgisini blok zincire taşımaya çalışmaktadır. Everipedia Predict ise merkezi olmayan bir bilgi tabanı ve tahmin piyasası, para piyasası ve sentetik varlık sistemi içeren DeFi platformudur. IQ belirteci ise kripto para birimidir. 

  Gerçek dünyada var olan tüm bilgilerin ve verilerin kullanıcıya aktarılmasını hedefleyen ve güçlü bir altyapı ile çalışan Everipedia (IQ), ekosisteminde birçok ürünü barındırmaktadır. Herkese ait bir bilgi evreni olarak görev yapmaktadır.

  Everipedia (IQ) Kullanım Alanları Nelerdir?

  IQ belirteci tüm uygulamalara güç sağlayan ve sistemin yönetimi için kullanılan bir kripto para olarak tasarlanmıştır. IQ aynı zamanda finanstan sanata kadar dünyanın zincir bilgisini getirmeye odaklanan bir DeFi, NFT ve Oracle belirteci olarak kullanılmaktadır. Sistem üzerinde birçok farklı işlemin yerine getirilmesi ve uygulamaların çalıştırılması için IQ belirteci kullanılmaktadır. Everipedia ise bilgi ve blok zincir platformu olarak kullanılmaktadır.  

  Everipedia (IQ) Coin Fiyatı Kaç Dolar? 

  Güncel verilere göre şu anda 1 IQ fiyatı %everipedia+try% TL. Döviz cinsinden ise %everipedia+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Everipedia Coin fiyatı 24 saatte %everipedia+yuzde%.

  Everipedia (IQ) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Everipedia (IQ) projesinde karmaşık seyir dikkat çekmektedir. Başlangıç aşamasında Wikipedia’ya modern bir yapı kazandırma hedefiyle yaratılmıştır. Bu misyonun zaman içinde yaşadığı dönüşüm sonrasında daha başarılı bir pozisyon elde etti.  Köklü projelerden biri olması da yeni beklentilerin oluşmasını desteklemektedir. Piyasalarda görülen ciddi risklerin ve belirsizlik dönemimin ortadan kaybolmasının ardından uzun vadede beklentiler çok daha pozitif bir hale gelecektir. 

  Everipedia (IQ) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Everipedia, 2014 yılından bu yana dünyanın bilgisini blok zincire taşıma hedefi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Sam Kazemian, Travis Moore, Theodor Forselius ve Mahbod Moghadam gibi isimlerin kurucusu olduğu projenin uzun süredir sektörde yer alması ve güçlü yatırımcılardan da destek alması sayesinde güvenilir projeler arasında gösterilmektedir. Genel hatlarıyla projenin teknik açıdan da benzersiz oluşu güvenilirlik sorunlarının büyük ölçüde aşılmasını sağlamaktadır.  

  Everipedia (IQ) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Everipedia’nın ortaya çıkışında teknik açıdan birçok yenilik ve ilkler bulunmaktadır. Bu yenilikler sayesinde projenin rakiplerinden ayrılması ve alanında öncü olması desteklenmektedir. Gelecek hedeflerinin yanı sıra teknik altyapısına da bakıldığında birçok önemli özelliğinin bulunduğu görülecektir. Everipedia (IQ) projesini öne çıkaran başlıca özellikler ise kısaca şu şekildedir:

  • Belirteç modülü, adreslerin IQ belirteç bakiyelerinde değişiklik yapmaktan sorumludur. Söz konusu belirteçlerin transferlerini, işlem ücretlerinin uygulanması ve yenilerin basılmasını içermektedir. 
  • Yanlış bilgi çağında gerçekleri doğrulamaya yardımcı olmak ve blok zinciri alanında yeni bir kullanım örneği sınıfının kilidini açmayı hedefler. 
  • Dünyanın en büyük blok zincir ansiklopedisi özelliğine sahiptir.  

  Everipedia (IQ) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Everipedia (IQ) pek çok açıdan avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Her projede olduğu gibi güçlü ve zayıf yönlerinin doğru şekilde belirlenmesinin ardından yatırımcıların bu unsurlara göre işlem yapmaları önerilmektedir. Genel hatları ile projesinin avantajlı yanlarında bazıları kısaca şunlardır:

  • Platform içinde yer alan makalelere tahmin yoluyla yatırımcıların ödül kazanmalarını sağlar. 
  • Kripto paralara ve borsalara dair tüm makalelere tek bir yerden ulaşma şansı sunar. 
  • Dünyanın en büyük blok zincir bilgi tabanı olarak tanımlanabilir. 

  Everipedia (IQ) dezavantajlarından bazıları ise şöyledir:

  • IQ belirteci için piyasalar henüz istenen güveni vermemektedir. 
  • Yatırımcıların riski oranı piyasalarda ciddi kayıplar yaşamaları mümkündür.  

  Everipedia (IQ) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Everipedia (IQ) birçok farklı kripto para borsasında listeleniyor. Bu kripto borsalarından hızlı işlem yapılabilmektedir. Kayıt gerektirmeyen DeFi yani merkezi olmayan borsaların yanı sıra merkezileştirilmiş kripto borsalarında da mevcuttur. IQ listeleyen borsalardan bazıları ise şöyle:

  • Binance
  • UPBit
  • Crypto.com
  • BigONE
  • DigiFinex
  • Bancor
  • UniSwap
  • QuıckSwap

  Everipedia (IQ) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Analistlerin 2022 yılı ve gelecek tahminlerinin revize edilmesinin ardından hedefler yakından takip edilmeye başlamıştır. Buna göre Everipedia (IQ) hakkında uzmanların tahminleri kısaca şöyledir:

  • Wallet Investor analistlerine göre 1 yıllık tahminde 0,000690 dolar fiyat değişimi görülmektedir. Bu nedenle kısa vade için riskli bir yatırım aracı olarak görülmektedir. 
  • Digital Coin Price platformunda ise uzmanlar 2022 yılı için 0,00704 dolar hedefini duyurmuştur. 2027 yılı için 5 yıllık görünümde ise 0,0264 dolar seviyesi beklenmektedir. 
  • Price Prediction analistleri ise ortalama 0,007 dolar 2022 yılı beklentisine sahiptir. 3 yıl sonunda ise beklenti 0,022 dolar olarak görülmektedir. 

  Sonuç 

  Uzmanların gelecek beklentileri olumlu olsa da çelişkili bir görünüme sahiptir. Everipedia (IQ) projesinin gelecek yıllardaki hedeflerini yakalaması halinde elde edeceği yeni konum yatırımcısını memnun edebilir. Genel hatları ile gelecek vaat etse bile kısa ve orta vadede ciddi risklerin bulunması projeyi tehlikeye sokmaktadır. Bu nedenle yatırımcısının temkinli olması önerilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle