Kriptopara

2022 Civic (CVC) Coin Geleceği, 3 Uzman Tahmini

  Piyasalarda yakın takibe alınan Civic (CVC), analistlerin de bir süredir radarında yer alan projeler arasında bulunuyor. 2022 yılında devam eden genel piyasa belirsizliklerine rağmen alternatif arayan birçok yatırımcının da gündemine girmeyi başarmıştır. Gelecek vaat eden proje hedefleri ve mevcut kullanımı dikkat çekicidir. Proje vizyonu ve 2022 yılı sonrasına dair atılımları hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik.

  Civic (CVC) Coin Geleceği

  2015 yılında başlayan geliştirmeler kapsamında 2022 yılına kadar birçok atılım gerçekleştirilmiştir. Web 3.0 ile gelecek birçok yenilik arasında etkin çözüm önerilerine yıllar içinde de devam etmesi beklenmektedir. Mevcut geliştirmeler dahil olmak üzere takip eden 5 ile 10 yıl arasından da gücünü koruyacaktır.

  Civic (CVC) projesinin geleceği ve yol haritasına yönelik beklentiler ve hedefler ise kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Civic Pass ile doğrulanmış kullanıcılardan oluşan topluluklarda güven sağlamak için dApp’ler, DAO’lar, DeFi, NFT ve çok daha fazlası için zincir üzerinde erişim olanakları sunacaktır.
  • 2022 yılı itibariyle sistem iyileştirmeleri ve geliştirmeleri devam etmek ve gelecek yıllara ilişkin yol haritası belirlenmiştir.
  • Bireyler ve işletmeler için etkili çözümlerine 5 – 10 yıl içinde yeni hizmetler ile devam edecektir.

  Civic (CVC) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  CVC hakkında ortaya çıkan yeni teknik analizler sonrasında yatırımcıların da gündeminde CVC ilk sıralara yükseldi. Piyasalarda hakim olan 2022 yılındaki belirsizlik etkisi tüm dijital varlıkları olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. İlgili zaman diliminde bir dikdörtgen desten oluşturduğu görülen CVC, fiyat artan bir hacminde üst limiti aşmayı başarmış ve test etmiştir. Başlayan bu harekete rağmen istenen sonuç elde edilemedi. Grafik görünümünde mevcut formasyonda ciddi inişler ve çıkışlar olması da dikkat çekicidir. Riskli yapı sunmasına karşın yatırımcısının güncel direnç ve destek noktalarına bakarak, sürekli değişen piyasalarda risklere göre işlem gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

  Civic (CVC) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Civic, en basit haliyle dijital kimlikleri daha iyi yönetmeyi sağlayan bir blok zinciridir. Güvenliği ön plana alan proje kapsamında kişisel kimlikleri doğrulama amacıyla dağıtık defter teknolojisi kullanılarak çalışmaktadır. CVC ise protokolün yerel kripto para birimidir. Bireysel ve kurumsal müşterilerine daha güvenli ve avantajlı bir kimlik doğrulama yöntemi sunmaktadır. Kişisel kimlik verilerini doğrulama imkanı tanıyan birçok araca sahiptir.

  Civic (CVC) projesi üç farklı varlığı barındırmaktadır. Temel çalışma prensibine bakıldığında bu varlıklar önemli bir güç sağlar. BU varlıklar aynı zamanda birbirine bağlı olarak çalışmaktadır. Kullanıcılar, doğrulayıcılar ve hizmet sağlayıcılarından oluşmaktadır. Teknik açıdan Ethereum blok zincir üzerine inşa edilmiş olan protokol, veri doğrulama ve ödeme denetleme işlemlerini gerçekleştirmek için akıllı sözleşmeler ile çalışmaktadır. 

  Civic (CVC) Kullanım Alanları Nelerdir?

  CVC kullanım alanları son derece geniştir. CVC Ethereum üzerinde yer alan bir ERC – 20 belirteci olarak kullanılmaktadır. Buna ek olarak genel kullanım alanlarına bakıldığında birçok farklı detaya ulaşılacaktır. Civic platformu kimlik doğrulama ve kimlik verilerinin yönetimi için kullanılmaktadır. CVC’nin kullanım alanları ise kısaca şunlardır:

  • Kimlik doğrulama sürecinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
  • Hizmet sağlayıcılar tarafından kullanılarak kimlik doğrulaması için ödemeler yapılır.
  • Ödemeler ve diğer tüm hizmetler için kullanılır.

  Civic (CVC) Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 CVC fiyatı %civic+try% TL. Döviz cinsinden ise %civic+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Civic Coin fiyatı 24 saatte %civic+yuzde%.

  Civic (CVC) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  CVC uzun süredir devam eden geri çekilmenin ardından çok düşük bir seviyede kalmıştır. Fiyatında yakın gelecekte de sert bir tırmanış görülmese de piyasalardaki genel toparlanma hali pozitif bir beklenti oluşmasını sağlamıştır. Genel yapıda görülen riskler nedeniyle genel kanı riskli bir yatırım aracı olduğu yönündedir. Uzun vadede olumlu beklentiler öne çıksa da kısa ve orta vadeli riskler negatif bir beklentinin oluşmasına da kapı aralamaktadır.

  Civic (CVC) Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Ethereum blok zinciri tarafından desteklenmesi ve ERC – 20 belirteci olarak, mevcut durumda en merkezi olmayan ve güvenli çalışma kanıtı algoritması (PoW) ağlardan biri olarak teknik açıdan güven vermektedir. Ethereum 2.0’ın piyasa sürülmesiyle kademeli olarak hisse kanıtına (PoS) geçecek olan Ethereum, bu görevin tamamlanması sonrasında CVC ilgili işlemler, bir doğrulayıcı düğüm ağı tarafından güvence altına alınacaktır. Civic uygulaması aracılığıyla koruma altına alınan dijital kimlikler, müşterilerin verilerine erişimi kontrol etmek için kullandıkları kullanıcıların kendi cihazı tarafından korunmaktadır.

  Civic (CVC) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Civic (CVC) projesi güçlü rakipler arasında benzersiz yapısı ile dikkat çekmektedir. Projenin öne çıkmasını sağlayan başlıca teknik özellikleri ve benzersiz yapısı ise kısaca şöyledir:

  • Civic Cüzdanı, BTC, ETH, USDC gibi popüler kripto para depolamak için kullanılabilen bir mobil kripto cüzdanı olarak tasarlanmaktadır.
  • Uygulama kapsamında dijital kimlik yönetimi çözümü olarak ikiye katlanmaktadır.
  • Yapay zeka destekli doğrulama ile işletmelerin kullanıcıları daha hızlı dahil etmelerini sağlamaktadır.

  Civic (CVC) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Civic (CVC) avantajlarından bazıları kısaca şunlardır:

  • Kullanıcılara verileri üzerinde tam kontrol sağlar.
  • Aynı bilgileri farklı kuruluşlara tekrar girmelerine gerek kalmadan kullanıcıların zamandan tasarruf etmesini sağlar.
  • Ethereum cüzdanında saklanabilir ve erişimi kolay bir kripto birimidir.

  Civic (CVC) dezavantajları:

  • SelfKey, THEKEY gibi güçlü rakiplere sahiptir.
  • Rakip faaliyetleri ve piyasa olumsuzlukları değerini negatif etkiler.
  • CVC riskli bir piyasa hareketine sahiptir.

  Civic (CVC) Civic (CVC) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Civic (CVC) birçok kripto para borsasında listelenmektedir. CVC listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

  • OKX
  • ByBit
  • Binance
  • FTX
  • Coinbase Exchange
  • Huobi Global

  Civic (CVC) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Analistlerin 2022 yılı ve takip eden yıllara ilişkin Civic (CVC) hakkında görüşleri revize edildi. Uzmanların ortaya çıkan yeni görüşleri ise karmaşık bir projeksiyon takip ediyor. İsabetli tahminlerin sahibi 3 uzmana göre Civic (CVC) hakkında tahminler ise şöyle:

  • Price Prediction platformuna göre 2022 yılı ortalamasında 0,19 dolar hedefi görülmektedir. 3 yıl (2025) sonunda 0,57 dolar, 2027 yılında ise 1,24 dolar hedefi dikkat çekicidir.
  • Tech News Leader analistleri ise 1 yılda değerinin 0,34 dolara kadar çıkabileceği aktarılıyor. 10 yıllık uzun vadede ise 7,40 dolar hedefi öne sürülmüştür.
  • Wallet Investor analistleri ise 1 yıl gibi kısa vadeli yatırımlar için riskli olarak görmüştür. 0,0866 dolar seviyesi bu süreç içinde görülen değişimdir.

  Sonuç

  Genel hatlarıyla Civic (CVC) projesi bireylere ve işletmelere kimlik bilgilerinin kontrolünü sağlayan önemli bir projedir. Genel çerçevede umut verse de piyasada güçlü rakiplere sahiptir. Makroekonomik etkiler ile 2022 yılında da devam eden sorunlar ise ciddi bir olumsuzluk geliştirmiştir. CVC bu yönüyle riskli bir yapıdadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle