Kriptopara

SOL Coin Alınır mı? Uzmanlar Ne Diyor? En iyi 5 Tahmin

  Son dönemde altcoin piyasasında en fazla yükselen projelerin başında gelen Solana (SOL) hakkında araştırmalar devam ediyor. SOL coin alınır mı, uzmanların Solana coin hakkındaki yorum ve tahminleri neler gibi soruların yanıtları için detaylı rehberimize göz atabilirsiniz. 

  SOL Coin Alınır mı?

  Solana ağın ortaya çıkışı 2017 yılına kadar uzanmaktadır. Dropbox'ta bir yazılım geliştiricisi olan Anatoly Yakovenko ve Qualcomm'da eski bir çalışan olan Greg Fitzgerald Solana test ağı oluşturmak için ortak olmuştur. O zamandan beri gelecek vaat eden altcoinler arasında gösterilen SOL coin yatırımı büyük ilgi görmektedir. 

  Hayvan temelli NFT'lerin artan popülaritesi de dahil olmak üzere devasa bir takas edilemeyen token (NFT) satışları ortasında Solana'nın boğa rallisi dikkat çekti. SOL coin fiyatı 7 Eylül 2021'de tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) görmesine rağmen uzmanlar alım fırsatı vermesini beklemektedir.  

  Anlık olarak alınan bilgiler ışığında 1 SOL fiyatı %solana+try% TL. Döviz cinsinden ise %solana+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Sol fiyatı 24 saatte %solana+yuzde%.

  Uzmanlar Ne Diyor?

  Deneyimli kripto para uzmanları yükseliş trendi devam ederken, SOL fiyatının yakında daha yüksek seviyelere ulaşmasını beklemektedir. Bazı uzmanlar,ö aylarda, Solana merkezileşmeyi iyileştirmeye çalışırsa, fiyatın daha da yükselip 250,44 dolar seviyesinden 300,07 dolara kadar çıkabileceğini düşünmektedir. 

  Solana Coin yorumları ve fiyat tahminleri ilerisi için umut vadedici gözüküyor. Düzeltme yaşayan SOL coin fiyatında yatırım için fırsat bulunduğu zaman alım yapılması tavsiye edilmektedir. Öte yandan, mevcut arz önümüzdeki günlerde azalırsa, fiyat aşağı yönlü hareket edebilir ve 50.71 dolar ile 62.19 dolar arasında derinlere inebilir. 

  Wallet Investor SOL Coin Tahmini

  Wallet Investor ekibinin algoritma tabanlı tahminine göre Solana, olağanüstü bir uzun vadeli yatırım olabilir. Analistler SOL coin fiyatının önümüzdeki yıl 96.58 dolardan 190.59 dolara çıkmasını beklemektedir. Uzun vadede ise 2026 yılına kadar SOL coin fiyatında 514.410 dolarlı seviyeler tahmin edilmektedir. 

  Coin Price Forecast Yorumu

  Tecrübeli kripto para analistlerinden oluşan Coin Price Forecast, SOL coin fiyatının 2021 sonunda 66.91 dolara olabileceğini tahmin etmektedir. Önümüzdeki 3 yıl içinde Solana, 194.48 dolarlık en yüksek fiyata ulaşabilir ve 2025 yılına kadar fiyat 870 dolara kadar tırmanış sürebilir. 

  Gov Capital SOL Tahmini

  Gov Capital analistlerine göre göre, Solana 2021'in sonunda 118.27 dolardan işlem görecektir. Bununla birlikte, mevcut teknolojilerin ileriye taşınması ve kayda değer bir gelişme olmaması, SOL fiyatının ortalama 94.91 dolar ila 100.0 dolar arasında işlem görmesine izin verebilir.

  Digital Coin Price Solana Tahmini

  Digital Coin Price ekibinin algoritma tabanlı teknik analizine göre Solana, 2021 sonunda çok yüksek bir performans göstermeyecek. Analistler SOL coin fiyatında 53.35 doları işaret ederken 2025 yılına kadar 108.26 dolar seviyesinden işlem görmesini beklemektedir. Ancak Solana gelişmekte olan bir Defi projesi olduğundan, fiyatı büyük olasılıkla artabilir. 

  Coinpedia Solana Coin Yorumu

  Kripto para yatırımlarını Defi'ye bağlamak isteyen yatırımcılar için SOL coin fiyatındaki yükselişler dikkat çekicidir. Coinpedia deneyimli analistleri, Solana ağına devredilen staking özelliğinin birçok yatırımcıyı çekmesini beklemektedir. Bu nedenle SOL coin fiyatı 200.03 dolara kadar yükselebilir.

  SOL Coin Grafik Analiz

  Anonim kripto para analistleri SOL/USDT grafiklerini incelediklerinde simetrik üçgen formasyonuna dikkat çekmektedir. SOL coin bir süredir devam ettirdiği yükseliş kanalının dışına sarkmış gibi görünse de fiyatın üçgen formasyonunda iyice sıkıştığı belirtilmektedir. Fiyatın trend üstünde kalıcılık göstermesi durumunda direnç bölgesinin test edilmesi mümkün olması sebebiyle yatırımcılara stop-loss ile işlem yapmaları tavsiye edilir. 

  Sonuç

  Son dönemde hızlı boğa rallileri ile gündeme gelen SOL coin fiyatındaki uzman tahminleri farklılık göstermektedir. Genel anlamda yükseliş trendine devam etmesi beklenen SOL coin yatırımlarında uzun vadedeki kazanç fırsatı çok yüksektir. Özellikle NFT sektörünün bu ağa kayması ile birlikte SOL çok popüler bir hal aldı. GameFi sektörünün gelişimine yardımcı olan SOL Coin geleceği genel olarak parlak diyebiliriz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle