Kripto Para

Yeni listeleme haberi ile SHIB yükselişe geçti!

  Son dönemlerde, elde ettiği hızlı değer artışları ile bir kez daha popülarite kazanan Shiba Inu (SHIB), yeni bir listeleme haberi ile birlikte yeniden değer artışları yaşadı. Shiba Inu, artık Public.com hisse senedi alım-satım uygulamasında da listelenecek.

  2021 yılında MEM tabanlı ve köpek temalı kripto para birimleri çok ciddi değer artışları yaşayarak yeni bir trend oluşturdu. Kripto para piyasalarında yatırımcılar, kısa vadelerde öngörülemez derecelerde değer artışı yaşayan bu tür kripto paralara fazlasıyla ilgi duymaya başladı. Bu trendde ipi 2021 başlarında Dogecoin (DOGE) göğüsledi ancak son dönemlerde Shiba Inu (SHIB) gösterdiği ataklarla Dogecoin’den bayrağı aldığını gösteriyor. Son günlerin gözde kripto para birimi SHIB, yeni bir borsada daha listelendi.

  SHIB, Artık Public.com’da İşleme Alınabilecek

  Kripto para piyasalarında “Dogecoin katili” olarak da bilinen Shiba Inu, yeni bir borsa listelemesini duyurdu. Şirketin 20 Ekim Çarşamba günü yaptığı açıklamaya göre SHIB, artık Public.com hisse senedi alım-satım uygulamasında da işlem görecek. Adını Japon bir köpek cinsi olan Shiba’dan alan SHIB’in listelendiği New York merkezli aracı kurum, Ekim ayı başlarında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Dogecoin ve birkaç farklı altcoin ile başlayarak, kripto para birimleri için destek eklemişti.

  Public.com, Şubat Ayında 1,2 Milyar Dolarlık Değerlemeye Ulaşmıştı

  Public.com, ilk çıkışını 2019 yılında yaptı ve şirket, Robinhood ve WeBull ile olan rekabetleriyle biliniyor. Şirket, 2021 yılının Şubat ayında, Reddit’te bir araya gelen WallStreetBets topluluğunun ataklarıyla başlayan Gamestop çılgınlığından sonra gelen 220 milyon dolarlık finansman turu sonrası 1,2 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaşmıştı. Public.com’un SHIB listeleme haberi sonrasında Shiba Inu fiyatında da hızlı değer artışları görüldü.

  Robinhood Listeleme Söylentileri ile Yükselişe Geçmişti

  Güncel verilere göre şu anda 1 SHIBA fiyatı %shiba-inu+try% TL. Döviz cinsinden ise %shiba-inu+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SHIBA Inu fiyatı 24 saatte %shiba-inu+yuzde%.

  Hafta açılışında SHIB, Robinhood’un listeleme yapacağı söylentileri sonrasında bir değer artışı yaşamıştı. Pazartesi günü SHIB, 0,000024 dolar seviyesinden başlattığı yükselişlerde, 0,000028 dolar seviyesine kadar yükselmişti. Ancak bu listeleme haberi asılsız çıkınca SHIB fiyatı da yeniden gerilemişti. Şimdilerde ise Public.com listeleme haberi sonrasında gelen yükselişlerle birlikte, kripto para topluluklarının gözü yeniden Robinhood olasılığına çevrilmiş durumda.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle