Dodo fiyatı Binance desteğiyle 7 doların üzerine çıktı

  En büyük kripto para borsası Binance’in Launchpool platformuna eklediği Dodo (DODO), yükselen grafiği ile dikkat çekiyor. Son 7 günde yüzde 169 değerlenen Dodo token yeni fiyat rekoru kırdı…

  Dodo (DODO) fiyatı, haftalık bazda yüzde 201 oranında yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmayı başardı. Kripto para sektöründeki altcoin yatırımcılarının son dönemde gözde altcoinlerinden biri olan Dodo (DODO) hızlı yükselişini sürdürüyor. Son iki haftadaki artış oranını yüzde 305 oranına çıkartan kripto para birimi 24 saat içinde ise yüzde 14 değer kazandı.

  Altcoin piyasasındaki hareketlilik ile birlikte güncel piyasa değerini 692 milyon dolara kadar çıkartan Dodo (DODO), piyasa değeri sıralamasında 89. basamağı aldı. Altcoin yatırımcılarının dikkatini çeken Dodo (DODO) fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra öne çıktı. DODO token günlük bazda 539 milyon dolarlık işlem hacmi ile altcoin piyasasında popülerliğini sürdürüyor.

  Dodo (DODO) Fiyatı Rekor Kırdı

  Altcoin piyasasının parlayan yıldızlarından biri olan Dodo (DODO) fiyatı 7.29 dolara çıkarak yeni bir ATH gördü. Yatırımcısının yüzünü güldüren DODO grafiğini inceleyen kripto para uzmanları, yükselişin bir süre daha devam edebileceğini düşünüyor. DODO token, son 4 saatlik grafiğe göre de yükseliş trendinde kalmayı sürdürüyor.

  2020 yılında kullanıma sunulan Dodo, Çin merkezli bir likidite protokolü olmasıyla biliniyor. Merkeziyetsiz olan Dodo, kendi geliştirdiği proaktif piyasa yapıcı (PMM) algoritmasını kullanıyor. Ethereum blockchain tabanı üzerine inşa edilen platform, likidite hizmeti olan SmartTrade’in kullanımına izin veriyor.

  Dodo (DODO) İnceleme

  Dodo altgoritması, otomatik piyasa yapıcı (AMM) algoritmasından farklı olarak kullanıcıların kaybını en aza indirmeyi ve yüksek likidite sağlamayı hedefliyor. Platform ayrıca, Crowdpooling olarak adlandırdığı likidite mekanizmasıyla likit havuzlar oluşturulmasını sağlamasıyla da dikkat çekiyor.

  Dodo ekonomisinin temelinde yatan DODO token aynı zamanda platformun yerel kripto para birimi olarak kullanılıyor. DODO ile kullanıcılar ödül kazanabiliyor ve çeşitli avantajlardan yararlanabiliyor. Güncel verilere göre 1 milyarlık sınırlı arzı bulunan DODO tokenın dolaşımdaki arzı 96 milyon seviyesinde bulunuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle