Şimdi BTC satanlar ileride ağlayacak!

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği popüler analistlerden Willy Woo, son paylaşımıyla dikkat çekti. Popüler analist, Bitcoin’i şimdi satanların ileride ağlayacağını söyledi…

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) piyasasında hareketli bir dönemden geçilirken, piyasa uzmanları ve popüler analistlerin yorumları da dikkat çekiyor. Bitcoin boğaları ile ayıları arasında yaşanan fiyat mücadelesi, her geçen gün daha da sertleşiyor. Önemli bir direnç noktasında kalmaya çalışan BTC fiyatı hakkında popüler analistten ilgi çekici değerlendirmeler geldi. 

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı Willy Woo, son analiz raporunda Bitcoin’deki arz sıkıntısını gösteren iki veriye vurgu yaptı. Kişisel sosyal medya hesabından takipçilerine tavsiyelerde bulunan popüler analistin paylaştığı ilk gönderi, Bitcoin arz grafiğinin son durumunu gösterdi. BTC miktarının borsalarda azalmaya başlamasını, bazı faktörlerin dibi satın alması şeklinde yorumlayan analist önemli tavsiyeler verdi.

  Bitcoin Fiyatı Düşerken Alım Yapılıyor 

  Son paylaşımı ile kripto para topluluğunda adından söz ettirmeyi başaran ünlü analist, Bitcoin’deki likit arz değişiminin hala negatif bölgede olduğunu söyledi. Başarılı analist yorumlarında,  “Şimdi satış yapan herkes ağlayacak. Ciddi derecede güçlü olan uzun vadeli Bitcoin sahipleri bu düşüşü satın alıyor.” dedi. Analist, paylaştığı grafikler ile uzun vadeci Bitcoin yatırımcılarının maliyetlerini düşürmek için alıma devam ettiklerini vurguladı. 

  Woo’nun analizlerinin ardından kripto para topluluğunun dikkatini çeken bir veri de analist Lex Moskovski’den geldi. Bitcoin madenci pozisyonları verilerini gösteren grafikler paylaşan Moskovski farklı bir noktaya dikkat çekti: “Madenciler ortalama olarak satış yapmayı bıraktı ve bir kez daha biriktirmeye başladı. Görünüşe göre fiyatın yükselmesini bekliyorlar.” 

  Bitcoin Fiyatı Yükselecek Mi?

  Kripto para uzmanları, son dönemde belirli bir aralığa sıkışıp kalan lider kripto para biriminin fiyatını yorumlamaya devam ediyor. Kurumsal ve perakende Bitcoin yatırımcıları, fiyatın ne yönde hareket edeceğini merak ederken, uzmanlar uzun vadede BTC fiyatının yükselişini koruduğunu söylüyor. Ancak son dönemde BTC performansının beklentilerden uzak kalması, pek çok yatırımcıda “Bitcoin boğa piyasasının sonuna mı geldi?” sorusunu doğrudu.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle