Usta analist patlama yapacak 2 altcoine dikkat çekti

  Popüler trader ve analist Elliot Wainman, altcoin yatırımcılarının dikkatini çeken açıklamalarda bulundu. Analist, hızlı yükselişle birlikte en değerli ilk 10 kripto para birimi içine girme şansı olan altcoin projelerini paylaştı…

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden biri olan Elliot Wainman, son paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. Polygon (MATIC) fiyatında patlama yaşanmasını bekleyen usta analist, bu Ethereum tokenın fiyatından umutlu olduğunu söyledi. Binance Smart Chain’in (BSC) meteorik yükselişine benzer fırlama bekleyen analist şunları aktardı: 

  “Bu gördüğüm tam olarak aynı büyüme modeli. Polygon’un bir Binance veya bir BNB boyutuna ulaşacağına inanmasam da bazı akıllı sözleşme Blockchain’leri için gördüğümüz gerçek değerlemeye yaklaşması gerektiğine dair burada bir anlatı olduğuna inanıyorum. Henüz canlı işlevsellik bile yok.”

  Altcoin Yatırımcılarına Önemli Tavsiyeler

  Kripto para dünyasının tecrübeli analisti, yükseliş hamlesiyle ilk 10 içine girebilecek kripto para projelerinden bir diğerini de Solana (SOL) olarak açıkladı. SOL fiyatında büyük bir patlama yaşanmasını bekleyen analist, önemli ölçüde daha küçük bir piyasa değerine sahip olduğunu ve SOL’un yükselmeye hazır olabileceğini işaret ediyor.

  SOL fiyatındaki yükseliş beklentisini şu şekilde açıkladı: “Önünde hala büyük bir parabolik hareket varmış gibi geliyor. Bunu Solana’ya 12 milyar dolara bakarak söylememin nedeni… Solana, Binance Smart Chain dışında Ethereum’un tartışmasız en uygun alternatifi ve bu nedenle 12 milyar dolar piyasa değeri var. Şimdi 16. sıraya baktığımızda, burada Cardano’nun bugün olduğundan daha fazlasını yaptığını ve belki de o projeler kadar değerli olması gerektiğini görüyoruz.”

  Solana ve Polygon Tavsiyesi Dikkat Çekti

  Ethereum rakipleri olarak Solana ve Polygon’un artı potansiyeline dikkat çeken ünlü analist,  bu platformlarda sağlam bir kullanıcı deneyimi bulduğuna inanıyor: “Ancak Solana, Polygon, Binance Smart Chain gibi şeylerde ve tabii ki piyasaya sürüldüklerinde Polkadot ve Cardano gibi şeylerde büyük bir fırsat var. Ama şu anda olan şeyin bu olduğuna inanıyorum. Solana ve Polygon, bir ton işlevsellik sunan aslında yaptıklarıyla nihayet burada fark ediliyor.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle