Popüler analistten BTC, ETH, LINK ve SOL yorumu

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı anonim analist Inmortal, sosyal medya hesabından yeni paylaşımda bulundu. Analistin BTC, ETH, LINK ve SOL kripto para birimlerindeki tahmini yatırımcıları heyecanlandırmaya yetti…

  En popüler kripto para analistlerinden biri olan Inmortal, toplulukta ses getiren paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Anonim kripto para analisti son olarak, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) başta olmak üzere yeni analizler yaptı. BTC dışında Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Solana (SOL) coin fiyatlarına değinen analistin açıklamaları dikkat çekti. 

  Usta analist, en büyük kripto para birimi Bitcoin için 24 bin dolar seviyesindeki desteğe geri çekilme olabileceğini söyledi. “Bitcoin’de açığa alım (long) yapmam için lütfen bana haftalık grafikte bir yeniden test fırsatı verin.” diyen Inmortal, bu paylaşımıyla yükseliş öncesi son bir geri çekilme beklediğini belirtti.

  Usta Analistten ETH ve LINK Tahmini

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği anonim analistlerden Inmortal, en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH) yorumunda bulundu. Ters çevrilmiş bir grafik paylaşan analist, ETH’de beklediği fiyat hedefini 2 bin 100 dolar olarak açıkladı. Bu paylaşım popüler altcoin Ethereum topluluğunda büyük heyecan yarattı.

  Tecrübeli analist, takipçilerinden gelen yoğun ısrar üzerine Chainlink (LINK) coin grafiğindeki güncel görünümü de yorumladı. Inmortal’ın paylaştığı LINK grafiğine “LINK’in haftalık görünümü. Fiyat yüksek zaman dilimi direncinde. 9 doların üzerine çıkması halinde sert şekilde yükselecek.” yorumunda bulunması yatırımcıları heyecanlandırmaya yetti.

  Ünlü Analist Solana’ya Güvenmeye Devam Ediyor

  Popüler akıllı sözleşme platformu Ethereum’un en büyük rakibi Solana, ayı piyasasında büyük darbe almıştı. Anonim analist bu süreçte Solana projesinin piyasada bir inanç oyunu oynadığını vurguladı. SOL coin için 25 doların üzerine çıkması halinde yükselişin devam edeceğini öngörmesi bazı takipçilerinin tepkisine yol açtı.

  Kripto para topluluğundan gelen yorumlara aldırış etmediğini belirten Inmortal, SOL coin analiziyle ilgili şu yorumu yaptı: “14 dolar civarından SOL biriktirmeye devam ettiğim için 2019’da 100 dolar civarında ETH satın aldığımdan çok daha fazla insan benimle alay etti. Bunu şimdi bugün söylüyorum, 8 dolardayken de söyledim ve tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştığında da söyleyeceğim.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle