Kripto Para

Popüler finans uygulaması bu 10 kripto parayı listeleyecek

  Avustralya merkezli finans platformu SelfWealth yeni kripto para birimleri listeleyeceğini duyurdu. Kripto para yatırımcılarını heyecanlandıran çevrimiçi platformun ekibinden yapılan açıklamada bunun Avustralya’da bir ilk olacağı belirtildi…

  Avustralya’da en büyük banka dışı çevrimiçi platformlardan biri olan SelfWealth, yeni bir kripto para hamlesi yaptı. Edinilen bilgilere göre platform, 10 kripto para birimini listelemeye başlayacak. Toplamda yaklaşık 100 bin yatırımcıya sahip çevrimiçi platformun CEO’su Cath Whitaker önemli açıklamalar yaptı.

  Whitaker, bu hamle sayesinde yatırımcıların kripto para ve hisse senetlerini tek bir platform üzerinden satın alabileceklerini ifade etti. Ayrıca SelfWealth CEO’su, bu hamlenin Avustralya’da bir ilk olacağını kaydetti. Avustralya Menkul Kıymetler Borsası’sında (ASX) listelenen bir şirket olan SelfWealth çevrimiçi platformuyla büyük ilgi görüyor. 

  Kripto Para Alım Satım Hizmeti Verecek

  Ülkenin en büyük banka dışı çevrimiçi finans uygulamalarından biri olan SelfWealth, bünyesine kripto paraları ekleyecek. Kripto para basınında yer alan haberlere göre gelişmekte olan sınıfın ticaretine işlevsellik kazandırmak amacıyla kripto para birimi borsalarıyla ortaklık yapılacak. 

  SelfWealth platformunda bulunan menkul kıymetlerin toplam değeri yaklaşık 5.9 milyar ABD doları seviyesinde bulunuyor. Şirket, entegre bir üçüncü taraf cüzdanı kullanarak Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi kripto paraları listeleyecek. SelfWealth resmi web sitesinden yapılan açıklama platformun kullanıcılarını şimdiden heyecanlandırmaya yetti. 

  10 Kripto Para Birimini Listeleyecek

  SelfWealth bunun yanı sıra geleneksel hisse senedi alım satımlarında olduğu gibi müşterileri adına yaptığı her kripto para alım satım işlemi için sabit bir yüzde ücreti komisyon kesecek. Traderlar ve yatırımcılar SelfWealth uygulamasını kullanarak işlem yapmaya devam ediyor

  Geleneksel yatırımcıların kripto para sektörüne yönelik artan taleplerine dikkat çeken SelfWealth ekibi duyuru metninde şu açıklamayı yaptı: “Popüler yatırım türleri arasında geçiş yapmak için genellikle birden fazla ticaret platformuna erişim ve parayı birden çok yere taşımak gerekir.” Bu hamle ile birlikte Avustralya’da ilk kez ABD hisse senetleri ile kripto paralar aynı platform üzerinden satın alınabilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle