Kripto Para

Binance yeni Launchpool projesini duyurdu!

  En büyük kripto para borsası Binance, 50. Launchpool projesini duyurdu. Binance kullanıcıları, cüzdanlarında Binance Coin (BNB) stake ederek yeni altcoine sahip olabilecekler.

  Dev kripto para borsası Binance’in desteklediği altcoin projeleri yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Gelecek vaat eden kripto para projelerine, piyasaya sürülmeden önce sahip olmak isteyenler için önemli bir duyuru geldi. Binance kullanıcıları, 50. Launchpool projesiyle kazanç elde etme fırsatından yararlanabilecekler.

  Kripto para dünyasının bir numaralı borsası Binance son duyurusunda yeni Launchpool projesini açıkladı. Borsanın 50. Launchpool projesi olarak açıklanan kripto para projesi Ethena (ENA) oldu. Borsanın resmi web sayfasında “Binance, sentetik bir dolar protokolü olan Ethena’nın Binance Launchpool üzerindeki 50. proje olduğunu duyurmanın heyecanını yaşıyor” açıklaması yer aldı.

  BNB ve FDUSD Stake Edenlere ENA Verilecek

  Binance kullanıcılarının bu Launchpool projesinden faydalanabilmeleri için yapmaları gerekenler açıklandı. Web sayfasının Launchpool başlamadan 5 saat önce hazır olması planlandı. Buna göre kullanıcılar 30 Mart 2024 tarihinden itibaren farming yapabilecek. Kullanıcıların ENA tokenlerini toplamak için ellerindeki BNB ve FDUSD varlıklarını ayrı havuzlarda stake etmesi yeterli olacak.

  Popüler kripto para borsası Binance, 50. Launchpool projesi olarak duyurduğu Ethena (ENA) tokeni, 2 Nisan 2024 tarihinde spot piyasada listeleyecek. Bu kripto para biriminde alım satım işlemleri ENA/BTC, ENA/USDT, ENA/BNB, ENA/FDUSD ve ENA/TRY pariteleri aracılığıyla gerçekleştirilecek.

  Binance ENA Tokeni 2 Nisan’da Listeleyecek

  Binance’in Ethena (EBA) token listelemesi “Seed” tohum etiketiyle tamamlanacak. Dev kripto para borsası, bu etikete sahip kripto para birimi fiyatlarında yüksek volatilite olabileceği konusunda uyarılarda bulunuyor. Öte yandan Binance’in 2 Nisan 2024’te listeleyeceği ENA tokeniyle ilgili olarak yatırımcılara “güvenlik” uyarısı yapıldı.

  Ethena (ENA) listelemesi 2 Nisan’da gerçekleşeceği için kullanıcıların bu zaman çizelgesine dikkat etmesi gerekiyor. ENA’nın belirtilen tarihten önce satışa sunulduğuna yönelik tüm iddiaların asılsız olduğu, kullanıcıların alım-satım işlemlerinden önce mutlaka araştırma yapmaları gerektiği belirtildi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle