Kripto Para

5 Analistten PAID Geleceği, Güncel 5 Tahmin

  Blockchain teknolojisinin kullanım alanı arttıkça öne çıkan projelerden biri olan PAID Network yatırımcıların merak ettiği projeler arasına girdi. PAID coin fiyatıyla ilgili usta analistlerin güncel fiyat tahminleri dikkat çekiyor. Kripto para topluluğunda tanınmış 5 analistin PAID geleceği hakkındaki yorumlarını sizler için derledik. Bu yazımızda PAID coin 5 güncel tahminini göz önünde bulundurarak yatırım kararınızı verebilirsiniz.

  PAID Coin Geleceği

  Blockchain teknolojisinin şirketler tarafından daha kârlı işlerde kullanılmasını sağlayan PAID Network giderek popülerlik kazanıyor. Bu ağın yerel kripto para birimi olan PAID coin ise, erken dönem yatırımları yapmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. PAID coin akıllı sözleşmeleri basit ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlar. Bu özelliği sayesinde gelecekte daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşma potansiyeli vardır. Kripto para uzmanları PAID coinin özellikle altcoin sezonu başladığında ciddi bir sıçrama yapabileceğini belirtiyor.

  PAID Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Anonim kripto para analistlerine göre kısa vadede, PAID coin fiyatının artmaya devam etmesini beklenmektedir. Bunun sebebi daha fazla kişinin projeden haberdar olması ve platformu iş ihtiyaçları için kullanmasıdır.

  Teknik analizde ise PAID coin grafiğinde gelecekte beklenen minimum fiyat değeri, ortalama işlem fiyatı ve PAID kripto para biriminin maksimum fiyat değeri incelenmiştir. Analistler, göreceli güç endeksini (RSI), hareketli ağırlıklı ortalamayı (MWA), williams fraktalını (fraktal) ve hareketli ortalama yakınsama ıraksamasını (MACD) kullanarak, PAID coin fiyatında yükseliş trendinin devam ettiğini belirtiyor

  PAID Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  PAID Network, işletmelerin akıllı sözleşmeler kullanarak işlemler oluşturmasını, izlemesini ve yürütmesini sağlayan bir blockchain platformudur. PAID Network temel amacı, kurumsal firmaların protokollerini desteklemekle kalmayıp, aynı zamanda daha geniş bir kitlenin bağış toplama faaliyetlerine erişmesini kolaylaştırmaktır. Blockchain sektörünün Kickstarter'ı olma hedefi taşıyan PAID Network geniş bir kullanıcı kitlesine yönelik hizmetler sunar. PAID Network ve yerel kripto para birimi PAID coinin Whitepaper’ı ve detaylarına bu yazımızdan göz atabilirsiniz.

  PAID Kullanım Alanları Nelerdir?

  PAID'in akıllı sözleşmeleri basit ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu da onları çok çeşitli iş senaryoları için ideal kılar. PAID'in kapsamlı iş araç seti, işletmelerin çeşitli senaryolarda işlemler oluşturmasına, izlemesine ve tamamlamasına olanak tanır. Bu, PAID Ağı'nı ticari işlemler için en kapsamlı ve kullanıcı dostu blockchain platformu haline getirir.

  PAID Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  An itibari ile 1 PAID fiyatı %paid-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %paid-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Paid 24 saatte %paid-network+yuzde%.

  PAID Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Tecrübeli kripto para analistlerinin fiyat tahminine göre, projenin daha fazla benimsenmesiyle birlikte önümüzdeki yıllarda istikrarlı bir şekilde büyümesi beklenmektedir. PAID coin fiyatı, 2024 yılının ikinci yarısından itibaren hızlı bir yükseliş trendine girebilir. Analistler PAID coin minimum fiyatı, ortalama fiyatı ve maksimum fiyat verilerini yakından takip etmektedir.

  Araştırma ve toplanan verilerden, PAID coin geleceğinin oldukça yükselişte olduğu ve fiyatın önümüzdeki yıllarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasının beklendiği sonucuna varılabilir. Bu projenin uzun vadeli fiyat eğilimi de olumlu görünüyor ve bu da onu gelecek için iyi bir yatırım seçeneği haline getiriyor. Ancak PAID coin yatırımı yapmadan önce kendi risk algınızı göz önünde bulundurmayı unutmayın.

  PAID Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Genel olarak, PAID Network geleceği, önemli bir büyüme potansiyeli ile umut verici görüntü çizmektedir. Ağın Ethereum Layer 2 akıllı sözleşmeler kullanması güvenilir olduğunu göstermektedir. PAID Network ekosisteminin yerel kripto para birimi PAID coin, yatırım için tercih edilebilecek kripto paralar arasında yer almaktadır.

  PAID Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Blockchain, ticari işlemlerde devrim yaratarak onları daha güvenli, verimli ve uygun maliyetli hale getirme potansiyeline sahiptir. Blockchain teknolojisini kullanan PAID Network, şirketlere kendi akıllı sözleşmelerini yapma imkanı tanır. Ayrıca bu ağ, zincir üzerinde imzalanabilen basitleştirilmiş iş sözleşmeleri olan akıllı sözleşmeleri geliştiren ilk şirkettir. Yerel ve uluslararası ticari işlemlere önceki blockchain projelerinden daha uygun bir alternatif sunması nedeniyle benzersizdir.

  PAID Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Her kripto para projesinde olduğu gibi PAID Network de bazı artı ve eksi yönlere sahiptir. Yatırımcılar, PAID coin alım satım işlemlerinden önce mutlaka bu bilgilere göz atmalıdır.

  Avantajları:

  • Blockchain üzerine basitleştirilmiş iş sözleşmelerini akıllı sözleşmeye çevirir.
  • DAICO modeli sayesinde yeni projelere yatırım yapmayı ve bağış toplamayı kolaylaştırır.
  • PAID Network’ün desteklediği bir proje yatırımcılara verdiği sözleri yerine getirmezse, bu yatırımcılar ilgili firmadan para iadesi alabilir.
  • Risk azaltma stratejisi sayesinde yatırımcılara kolaylık sağlarken yeni projeleri rekabete hazırlar.
  • Launchpad platformu sayesinde sınıfının en iyisi kuluçka araçları tarafından seçilmiş projeleri hayata geçirir.
  • Henüz Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda listelenmediği için yatırımcılara erken dönemde yatırım fırsatı sunar.
  • Stake edilebilir özelliği sayesinde PAID kilitleyen yatırımcılar pasif getiri avantajından yararlanabilir.

  Dezavantajları:

  • Yüksek volatilitesi nedeniyle PAID coin yatırımı yapmak risklidir.
  • Donanım cüzdanlarında tutulmayan PAID coinlerin siber saldırıyla çalınma riski vardır.
  • Akıllı sözleşme platformları arasındaki yüksek rekabette geri planda kalabilir.

  PAID Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  PAID Network ağının yerel kripto para birimi PAID coin henüz büyük kripto para borsalarında listelenmemektedir. PAID coin yatırımı yapmak istiyorsanız şu borsalarda ücretsiz hesap açmanız yeterli olacaktır:

  • PancakeSwap v2 (BSC)
  • Uniswap v2
  • PancakeSwap v3 (BSC)
  • DODO (BSC)
  • OpenOcean

  PAID Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Son dönemin popüler altcoinleri arasına giren PAID listeleyen borsaların sayısı giderek artarken yatırımcılar alım-satım için doğru zamanı araştırıyor. Peki, PAID coin yatırımı için en doğru zaman geldi mi? Bu sorunun yanıtını arayanlar için kripto para topluluğunda popüler analistlerinde görüşlerini inceledik. 5 ünlü analistin PAID coin geleceği ile ilgili fiyat tahmin raporlarında şu ifadeler yer aldı:

  • DigitalCoinPrice ekibinin PAID coin analizinde 2024 yılında en düşük 0.22 dolar, en yüksek 0.52 dolar fiyat beklentisi dikkat çekiyor.
  • BitcoinWisdom analistleri, PAID coin fiyatının bu yıl en düşük 0.49 dolar ile en yüksek 0.62 dolar arasında bir seviyeden işlem görmesini bekliyor.
  • Popüler analistlerden oluşan CoinDataFlow ekibi, güncel tahmin raporunda PAID coin hedefini 0.43 dolar olarak açıkladı. Analistler 1 yıl sonra PAID fiyatının 1.66 dolara çıkabileceğini düşünüyor.
  • WalletInvestor raporuna göre PAID coin fiyatı, beklenen altcoin sezonuyla birlikte 1.207 dolar seviyesine kadar tırmanabilir.
  • PricePrediction ekibinin yapay zeka destekli tahminlerine göre PAID coin fiyatı bu yıl en fazla 0.41 dolar seviyesini görebilir. 2025 ve 2026 yıllarında maksimum hedefler sırasıyla 0.60 dolar ve 0.87 dolar olarak açıklandı.

  Sonuç

  PAID Network, DeFi destekli akıllı sözleşmeleri sunmak için blockchain teknolojisini kullanan bir ekosistem uygulamasıdır. Kullanıcılar bu ekosistemde kendi akıllı sözleşmelerini oluşturma imkanı vardır. PAID Network’ün yerel kripto para birimi PAID coin olup, geniş bir yatırımcı kitlesine hitap etmektedir. Uzmanlar, PAID coin geleceğini önemli bir büyüme potansiyeli ile umut verici görmektedir. Daha fazla kişinin projeden haberdar olması ve platformu iş ihtiyaçları için kullanması nedeniyle PAID fiyatının artması beklenmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle