Kriptopara

3 Analistten EPIK Prime (EPIK) Geleceği, 3 Fiyat Tahmini

  NFT ve blok zincir ile oyun dünyasının yaşadığı dönüşüme katkı sağlayan projeler son dönemde yatırımcıların gözdesi olmaya devam ediyor. Meta veri tabanlarında hayranlar için özel deneyimler ve yardımcı programlar sunan EPIK Prime (EPIK) ise kripto para topluluklarında en çok konuşulan projelerden biri olmuştur. EPIK Prime (EPIK) geleceğine ve fiyatına ilişkin merak edilen tüm detayları sizler için bir araya getirdik!

  EPIK Prime (EPIK) Coin Geleceği

  EPIK Prime (EPIK) tarafından hazırlanan yol haritasına göre gelecekte yeni projelere olan desteği ve hedefleri ile adından daha sık söz ettirmesi beklenmektedir. Markalar ve oyunlar arasında dijital içerik işbirliklerinde dünyanın önde gelen şirketlerinden olan Epik, orijinal içerikten birinci sınıf lisanslı NFT’ler üreterek, dijital platformlar ve meta veri tabanlarında hayranlar için yeni deneyimler sunmayı hedefliyor. NFT ve oyun dünyasının gelecekte katlanarak büyüyecek başarısı sonrasında Epik’e duyulan ihtiyaç da artacaktır. EPIK Prime (EPIK) geleceğine ilişkin beklentiler ise kısaca şöyledir:

  • Premium lisanslı NFT’ler ile 2022’de artan NFT çılgınlığının gelecek 10 yıl boyunca Epık için olumlu etki yaratması beklenmektedir. 
  • EPIK Prime, önde gelen NFT platformu olarak önümüzdeki yıllarda popülerliğini artırarak daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. 

  EPIK Prime (EPIK) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  EPIK kısa süre içinde piyasalarda gösterdiği başarı ile iyi bir çıkış yakalamayı başarmıştır. Son hareketine göre ikinci dibini yapmasının ardından RSİ uyumsuzluğu göze çarpan EPIK için uçuşa geçme olasılığı üzerinde durulmaktadır. Stopsuz işlemin tehlikeli olabileceğine ifade eden uzmanlara göre basit destek noktaları takip edilerek çok daha güvenli bir alanda işlem yapılması mümkündür. Piyasalarda görülen belirsizlik hali nedeniyle risk faktörünün yükselmesi fiyatında negatif etki yaratmaya da devam etmektedir. 

  EPIK Prime (EPIK) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  EPIK Prime, oyun içi NFT ürünleri ve pazar yerleri yaratmak için AAA oyun şirketleri ile dev IP eğlence ve markaları ile ortak çalışan bir NFT platformudur. EPIK ise bu platforma özel tasarlanan bir üyelik jetonudur. EPIK Prime çalışma sistemi ise oldukça basit bir düzlemde değerlendirilebilir. İlk aşamada EPIK jetonu satın aldıktan sonra ikinci aşamada EPIK stake edilir. Sonraki adımda ise üyelik kapsamında özel NFT’lere, rezervasyonlara ve ön satışlara erişim hakkı elde edilmektedir. 

  EPIK Prime (EPIK) Kullanım Alanları Nelerdir?

  EPIK Prime (EPIK) özel bir üyelik jetonu olarak geniş bir alanda kullanım özelliğine sahiptir. NFT platformu olan EPIK Prime üzerinde birçok işlem gerçekleştirilmektedir. Üyelere özel öğelere erişim, benzersiz ödüller için teklif vermek için veya NFT ödülleri kazanma şansı yakalamak adına EPIK kullanılabilmektedir. Öte yandan binlerce borsada listelenen EPIK, yatırım amaçlı olarak da kullanılabilen bir dijital para birimi olarak değerlendirilebilmektedir.  

  EPIK Prime (EPIK) Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  EPIK Prime (EPIK) gibi NFT odaklı birçok projenin son dönemde çok daha popüler bir hale geldiği görülmektedir. Öte yandan Epık ekosistemi içinde birçok farklı alternatife yer verilmesi de projenin gücünü ortaya koymaktadır. Alternatif yatırım arayanlara ve umut vaat eden işleri takip etmek isteyenlere özel fırsatlar sunan EPIK Prime (EPIK), piyasa beklentileriyle de öne çıkmaktadır. Uzun dönem pozisyonunda EPIK piyasa beklentisi birçok uzmana göre pozitif eğilim göstermektedir. Gelecekte fiyatının ne olacağı konusunda tahminler ise çelişkili bir projeksiyonda değerlendirilebilir. 

  EPIK Prime Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  EPIK Prime (EPIK) projesinin dahil olduğu ekosistem ve arkasındaki ekip birçok kişi için güven vermektedir. 300’den fazla oyun şirketi, binden fazla marka ve 1B+ oyun kullanıcı tabanı ile alanında en güven veren girişimler arasında yer almaktadır. Küresel bir NFT lisanslama şirketi olarak tüm bu aktörlere uzun süredir hizmet veren Epik, birinci sınıf lisanslı dijital koleksiyonlar, NFT lisanslama teknolojisi şirketi olarak öne çıkmaktadır. EPIK Prime ile NFT ürünleri ve Pazar yerleri oluşturmak için ilgililerle birlikte çalışan NFT platformu ise alanında öne çıkmaktadır. Bu yönüyle proje güven vermektedir. 

  EPIK Prime (EPIK) Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  EPIK Prime (EPIK) birçok yönden benzersiz özellikleri ile dikkat çekmektedir. Birinci sınıf dijital ürünlerin üretimini gerçekleştiren Epik, rakiplerinden birçok farklı özelliği ile ayrılmaktadır. Birinci sınıf dijital ürünler üretme misyonuna ek olarak EPIK Prime’ı benzersiz yapan başlıca unsurlar şunlardır:

  • Yüzlerce marka ve oyun şirketi ile bir milyardan fazla oyuncu için birinci sınıf dijital ögeler üretir. 
  • Markarları video oyunları, uygulamalar ve VR/AR ile tanıştırmaktadır. 
  • Resmi NFT blok zincir koleksiyonlarının başlatılmasını sağlar. 

  EPIK Prime (EPIK) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  EPIK Prime (EPIK) avantajları:

  • EPIK Prime (EPIK) jetonları daha fazla ödül için stake edilebilir. 
  • EPIK Prime+ ile elit statüsünde daha fazla olanak elde edilebilir. 
  • Daha kaliteli oyun içi ve NFT öğelerine erişim sağlayan sadakat ödül üyelik programına katılım sağlanır. 

  EPIK Prime (EPIK) dezavantajları:

  • Piyasalarda sert bir düşüş yaşamıştır. 
  • Güçlü rakiplerle zaman içinde karşılaşabilir. 

  EPIK Prime (EPIK) Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  EPIK Prime (EPIK), dünya çapında merkezi ve merkezi olmayan çok sayıda borsada mevcuttur. Binden fazla borsada bulunabilen EPIK Prime (EPIK), güvenilir ve popüler borsalarda yer alması sayesinde büyümesini de sürdürmektedir. EPIK Prime (EPIK) listeleyen borsalar şunlardır:

  • KuCoin
  • PancakeSwap
  • Bitrue
  • Huobi Global 

  EPIK Prime (EPIK) Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  EPIK Prime (EPIK) hakkında 3 uzmanın fiyat tahminleri ve hedefleri öne çıkmaktadır. Uzmanların bu tahminleri genel fikir vermesi açısından önemlidir. Ancak yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Analistlerinde EPIK Prime (EPIK) hakkında görüşleri ise şöyledir:

  • Price Prediction platformunda EPIK fiyatının 2022 sonunda 0,063 USD değerine gelebileceği öngörülmektedir. 5 yıl sonundaki hedef ise 0,42 dolar olarak görülmüştür. 
  • Wallet Investor uzmanları 1 yıllık beklentisin ve fiyat hedefini 0,0039 USD olarak görmüştür. Bu nedenle riskli olarak görülür. 
  • Digital Coin Price ise 2022 yılı sonunda beklentisini 0,025 dolar olarak açıklarken, 5 yıllık hedefini 0,049 dolarda bırakmıştır. 

  Sonuç 

  Genel hatları ile EPIK Prime şimdi ve gelecek için önemli bir NFT platformu olarak değerlendirilmektedir. NFT’lere olan ilginin her geçen gün artması ve gelecekte daha da önem kazanması yönünde beklentiler EPIK Prime (EPIK) için olumlu görünüm çizmektedir. Uzmanlar ise piyasalarda şimdilik beklentilerin altında kaldığını ifade etmektedir. Uzun vadede yeniden bir toparlanma eğiliminin görülmesi yönünde beklentiler öne çıkmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle